Aktualności

Edyta Górniak & Don - Andromeda
23 Lis

Premierowa „Andromeda”

23 listopada 2017 / Skomentuj

24 listopada odbędzie się premiera radiowa najnowszej propozycji muzycznej od Edyty Górniak. Singiel zatytułowany „Andromeda” powstał dzięki współpracy dwóch znanych osobowości ze sceny muzycznej – duetu Donatan i Cleo. W procesie tworzenia utworu pretendującego do polskiego przeboju najbliższych miesięcy nie mniej ważny był udział Jarosława Barana, odpowiedzialnego za mix i mastering. Premierze utworu w sieci towarzyszyć będzie ilustracja w postaci lyric video, którą opublikujemy w Wideografii.

Czytaj więcej →

Edyta Górniak for NAOKO
04 Cze

Edyta Górniak × NAOKO

4 czerwca 2016 / Skomentuj

Jestem osobą, która potrafi i lubi podejmować ryzyko. Od bardzo dawna chciałam przekazać fanom mojej muzyki coś, co dla mnie jest prawdziwe nie mniej niż sztuka. Scena to tylko jedna z moich rzeczywistości. To co dzieje się poza nią to osobne, niezależne życie. O ile scena zobowiązuje mnie do wystawności, o tyle po zejściu z niej ponad wszystko cenię sobie komfort i wygodę.

Czytaj więcej →

05 Mar

Eurowizja 2016 – Krajowe eliminacje

5 marca 2016 / Skomentuj

Edyta Górniak swoim występem podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w 1994 roku zdobyła dla Polski zaskakujące, drugie miejsce. Po wielu latach postanowiła wrócić na scenę europejską przygotowując utwór „Grateful”, z którym chciałaby reprezentować nasz kraj w tegorocznej edycji festiwalu.

To, czy Edyta będzie mogła zaśpiewać w Sztokholmie zależy jednak wyłącznie od was! Już dzisiaj (5 marca, godz. 21:25) stacja TVP1 wyemituje koncert, w którym dziewięciu wykonawców zaprezentuje swoje eurowizyjne utwory. Zwycięży ten z największą ilością głosów.

Czytaj więcej →

25 Lut

„Grateful” – konkurs video

25 lutego 2016 / Skomentuj

W związku z planami wykorzystania przesłanych przez fanów materiałów video podczas promocji utworu „Grateful” wytwórnia Universal organizuje konkurs.

Konkurs polega na nagraniu video, przesłaniu go na serwis gromadzenia plików (typu WeTransfer, Dropbox) i wysłaniu zgłoszenia

Czytaj więcej →

24 Lut

„Grateful” – premiera radiowa

24 lutego 2016 / Skomentuj

Dzisiaj na antenie RMF FM odbędzie się premiera nowego singla Edyta Górniak „Grateful”! Zapraszamy do słuchania już po godzinie 20:00.
Singiel „Grateful” jest kandydatem do konkursu Eurowizji. 5 marca odbędzie się koncert, w którym wyłoniony zostanie artysta reprezentujący Polskę w finale konkursu w Sztokholmie.