Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: Dobi »

Aguilera to akurat bardzo zły przykład. Od czasu porażki jej albumu "Bionic" wszystkie jej dzieła przechodzą bez echa. Zmieniła styl, na bardziej wulgarny i zajmuje się tym co Edyta - odcina kupony od swojej dawnej świetności.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowa płyta

Post autor: Michael »

Repertuar nie ma większego znaczenia, bo w dynamicznych utworach Edyta też może używać pełnej skali swojego głosu. Przypomnę wszystkim, że Lara Fabian zyskała międzynarodową sławę dzięki piosence tanecznej, skrojonej na miarę jej głosu :arrow: I will love again.
Ważne, aby nowy repertuar miał odpowiednią oprawę. Udawanie w teledyskach nastolatki oraz wyginanie się w różowych gaciach to raczej cofanie się w rozwoju, gdy kiedyś było się podziwianą pop-divą. Ludzie tego nie kupują.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: MacLean »

Moim zdaniem, głównym problemem jest wizerunek.
Ją bardzo trudno lubić. Abstrachując nawet od pozycji jej fana, to co wygadywała o matce ziemi choćby wczoraj w TV raczej nie przysporzy jej sympatii, wzbudzi złe zainteresowanie, niegenerujące wzrostu sprzedaży.
Brakuje porządnej firmy od wizerunku, która by ujarzmiła tę osobowość. Polacy lubią słowa gładkie, watę. Stąd popularność przezroczystych muzyków typu Feel. Tego nie da się ominąć.
Kult wypaczonej skromności w ujęciu komunistycznym pozostał. Panienka ma nie pyskować, nie gwiazdorzyć i śpiewać to, co się podoba publiczności.
Rodowicz zaśpiewała pewnie tryliard małgosiek.
I o tyle była cwańsza od Edyty, że wybrała piosenkę którą idzie przerobić pod malejące możliwości techniczne.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: theshape »

A tutaj dalej bla, bla, bla na temat plyty, ktorej nie ma i szybko nie bedzie. Juz prawie 50 stron namachane. :D Edyty nikt nie ujarzmi, bo przez 20 lat nikomu sie to nie udalo, ani zadnemu partnerowi, ani menedzerowi, ani nikomu. 8P Doswiadczenie uczy, by nikt, kto ma glowe na karku, za to sie nie zabieral, Edyta rzadzi sie swoimi prawami, jest niczym Roza z Malego Ksiecia. :PP
Jesli chodzi o jej wizerunek, to jest juz chyba na takim etapie kariery, ze jest jej wszystko jedno, co ludzie gadaja, a na plyte zapewne wybierze to, co jej w duszy gra, nie kierujac sie gustami publiki oraz tym, co by jej moglo przyniesc uznanie, chocby to mialo byc umcy umcy. Ckliwe ballady raczej juz chyba nie sa w jej guscie.
Jesli chodzi o wizyte w USA, to miejmy nadzieje, ze bedzie owocna.
Tak jak juz kiedys ktos tu napisal, to bedzie raczej ostatnia plyta w dorobku EG, wiec lepiej, zeby nagrala cos na poziomie, niz kiepski krazek pod presja czasu, ktory wyladuje w koszu po paru przesluchaniach. :-)
Ostatnio zmieniony 19 paź 2014, 22:40 przez theshape, łącznie zmieniany 1 raz.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: MacLean »

A czemu ostatnia w dorobku? :roll:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: theshape »

Bo znajac tempo Edyty, ta wyjdzie w 2017 r., a kolejnej juz nie bedzie jej sie chcialo nagrywac i uda sie na slodka i bloga emeryture od czasu do czasu wykonujac chalturke w TV. :d
Gdyby bylo inaczej, nagrywalaby plyty szybciej i sprawniej, chcac podzielic sie swoim talentem ze swiatem, czyz nie? :lol:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

Temat pasji ciekawy, tylko czy Edycie można wierzyć? Album "X" zaplanowany na 23. października (raptem kilka dni do premiery!) nie ma pewnie jeszcze ani tytułu ani tracklisty, ani okładki, połowy tekstów i wokali :roll:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Nowa płyta

Post autor: Kopaneek »

Flux pisze:Temat pasji ciekawy, tylko czy Edycie można wierzyć? Album "X" zaplanowany na 23. października (raptem kilka dni do premiery!) nie ma pewnie jeszcze ani tytułu ani tracklisty, ani okładki, połowy tekstów i wokali :roll:
To wszystko jest.
W sercu Edyty.
Tuż obok drzew, które tam sadzi.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: MacLean »

Wydaje mi się, że gdyby Edyta planowała tą płytą zakończyć karierę, wykorzystałaby oczywisty efekt absorpcyjny. Zarzucenie To nie ja jest sygnałem ostrzegawczym, ale wynika raczej z gasnących możliwości technicznych. Ja się jej wypaleniu zawodowemu nie dziwię. Gdybym się nagle obudził z 1/2 głosu, też bym się zmartwił.
Pozostaję w nadziei wyjazdu do USA jako szukania nowych inspiracji
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowa płyta

Post autor: Michael »

MacLean pisze:Zarzucenie To nie ja jest sygnałem ostrzegawczym, ale wynika raczej z gasnących możliwości technicznych.
Naprawdę wierzysz w to, że Diva zrezygnowała z TNJ? :>
Dzięki zapowiedzi rezygnacji, cena za utwór wzrosła :PP. Wystarczy, że ktoś zrobi odpowiedni przelew, a Diva nawet specjalnie zamówi sukienkę do wykonania tej piosenki :lol:.
MacLean pisze:Pozostaję w nadziei wyjazdu do USA jako szukania nowych inspiracji
Ja mam nadzieję, że tym razem Edyta nie przywiezie z USA lichych teledysków i miernego remiksu :roll:.
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Nowa płyta

Post autor: edikate »

Michael pisze:
addar pisze:edyta jakos tak nieświeżo wygląda to pewnie końcowa faza działania wypełniaczy
Nie. To efekt braku snu i słabo podkreślonych make-upem oczu.
+ (moim zdaniem) brak profesjonalnego oswietlenia :D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowa płyta

Post autor: Michael »

Mamy prawie koniec października, minęło 5 miesięcy od premiery YH, a na facebooku Divy ani słowa na temat daty premiery drugiego singla :roll:.
Zaczynam wątpić w to, czy on został już produkcyjnie zamknięty, bo ileż można przygotowywać się do premiery?! :?
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

A ponoć album miał ukazać się w bieżącym miesiącu? Scenariusz się powtarza. Edyta mówi o płycie, nie mając jeszcze nawet drugiego singla gotowego. Zawsze to samo. Chwilowa poprawa, ze 2-3 działania artystyczne więcej niż zwykle a później wszystko wraca do normy, czyli stagnacji. Był szał, bo Edyta postanowiła nakręcić aż trzy teledyski do Your high, podobnym zaskoczeniem była niespodziewana premiera On the run w zaledwie dwa tygodnie po upublicznieniu klipu do Teraz - tu. Później cisza, szukanie winnych i wymówek. Ech... ciężkie jest życie fana Edyty Górniak.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: theshape »

Flux pisze: Ech... ciężkie jest życie fana Edyty Górniak.
Ja tam nie narzekam, zawsze moge sobie wlaczyc YT i poszukac nagran, ktorych nikt tak nie wykona.
Np. takie perelki.
;)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

Ja natomiast chciałbym nie musieć wciąż wracać do nagrań sprzed 20 lat. Czekam na nowe utwory, oby wysokiej jakości i silne emocje. Otrzymuję je jednak coraz rzadziej i w gorszej formie, a wspominki już mnie w pełni nie zadowalają.
ODPOWIEDZ