Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: theshape »

Michael pisze:Zdumiewa mnie, że niektórzy potrafią tłumaczyć lenistwo i brak rozwoju muzycznego Divy nagraniami z przeszłości :roll:.
Gdzie masz te tlumaczenia? Chyba znow czegos nie zrozumiales. :roll:

@endeven
Zadna rozsadna wytwornia nie wypusci Edycie nowej plyty teraz ani w styczniu, tym bardziej jesli nie jest ona gotowa.
KrzysiekF ma sporo racji - w grudniu beda krolowac glownie kawalki swiateczne.
Edycie pozostaje znow luty, ale na to jest za wczesnie. Jakies 2 lata.

Wlasciwie to szkoda walkowac temat nowej plyty, bo ona w powijakach, a tylko powstaje nadmierna ekscytacja, niezrozumienie lub czepialstwo. Kiedy wreszcie ludzie zaczna ze soba komunikowac, a nie w kolko dowalac?
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Nowa płyta

Post autor: Margaret »

Małgorzata Andrzejewicz powraca po 5 latach niebytu bodajże 24 listopada (krążek ma 2 CD), na początku listopada pojawia się debiut Donatana & Cleo, w grudniu powraca Iwonka Węgrowska, 19 listopada ukazuje się kolejny krążek Dawida Kwiatkowskiego, AC/DC wydaje płytę na początku grudnia, wiec jak widać nie ma określonej pory kiedy album ma się ukazać.

Jeśli Edyta wyda singiel w pierwszej połowie listopada a płytę na początku grudnia to może się udać, gdyż jest to okres świąteczny i może ktoś podaruje Edzię pod choinkę? /teoretycznie płyta miała się ukazać pod koniec 2013 roku i nikt z Was wtedy nie narzekał :P /
Z singlem może być trochę gorzej, bo tak jak mówicie - może przepaść, no chyba, że Edyta wyda jego świąteczną wersję :ha: (ok, żartuję :P )
Tak czy inaczej nie powinno być tak wielkiej porażki, bo to zależy od Artysty. Jeśli ma przy sobie wierną rzeszę fanów to może wydać nawet dzień przed Bożym Narodzeniem i będzie sukcesem, a jeśli ma tylko "wirtualnych fanów" to nawet największa jego promocja nic nie pomoże.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowa płyta

Post autor: Michael »

theshape pisze:
Michael pisze:Zdumiewa mnie, że niektórzy potrafią tłumaczyć lenistwo i brak rozwoju muzycznego Divy nagraniami z przeszłości :roll:.
Gdzie masz te tlumaczenia? Chyba znow czegos nie zrozumiales. :roll:
Nie chce mi się ponownie wdawać w jałowe dyskusje z Tobą, więc pozwól, że nie odniosę się do tych pseudointelektualnych wywodów :roll:.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: theshape »

Michael pisze:Nie chce mi się ponownie wdawać w jałowe dyskusje z Tobą, więc pozwól, że nie odniosę się do tych pseudointelektualnych wywodów :roll:.
Zrob zatem to, co kiedys zapowiedziales i nie czytaj czegos, czego nie rozumiesz. :roll:
Mnie tez nie usmiecha sie pisac z kolejnym czepialskim, ktory nie dosc, ze nie rozumie, to przekreca i dogryza. Zeby to jeszcze bylo w ramach zartu, to oki, ale nie, ty jak zwykle bierzesz wszystko na serio.
Byc moze dlatego nie rozumiesz zartobliwych postow. Coz.

@Margaret
Jak te nazwiska, ktore wymienilas, maja sie do Edyty? Gosia Andrzejewicz, Kwiatkowski, Donatan, Wegrowska... :D To jakas trzecia liga muzyczna. Edyta jest powazna artystka o statusie gwiazdy, nie moze sobie pozwolic na nieprzemyslana strategie marketingowa i powinna dobrze przemyslec swoj kazdy kolejny krok muzyczny, bo nastepnego moze juz nie byc. ;)
Poza tym wszystko pieknie, ladnie, ale widocznie ci, ktorzy wydaja te plyty, maja juz gotowy material.
Edyta wydala prawie pol roku temu pierwszy i jedyny singiel. Mamy prawie listopad, a tu nic nie slychac o drugim, ktory byl zapowiadany jakis czas temu, a co dopiero o wydawaniu calej plyty.
Nie ludzmy sie, ze ta plyta ujrzy swiatlo dziennie w tym roku.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowa płyta

Post autor: ANETA »

theshape pisze:Edyta jest powazna artystka
:hahaha2: :buahaha:

Ona ma status gwiazdy którego nigdy bez bata nad sobą by nie osiągnęła. Od kiedy jest Zosią Samosią, w jej życiu zawodowym nie dzieje się praktycznie nic. Te nędzne klipy nie nazywam nawet pracą bo oszczędza jak może. Jedynie OTR i TT nadają się do pokazania znajomym, reszta wstyd. Edyta BYŁA kiedyś piekielnie zdolna ale niestety pozostał mi tylko sentyment do niej, bardzo czesto wręcz mnie drazni, zwlaszcza gdy inni artysci, np. Steczkowska wymienia ile zrobila w ostatnim czasie, plyty, koncerty itp a Edzia jak zwykle NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIC !!!

Pamietam jak Edyta w wywiadzie dla TVP mowila że plyta jesienią albo nawet wczesniej..... Jak zwykle cos przeszkodzilo.... Putin, Ebola, Przybylska czy dostała złe jajko i musiala to odstresować wakacjami w Tunezji....
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Nowa płyta

Post autor: edikate »

ANETA pisze:czy dostała złe jajko i musiala to odstresować wakacjami w Tunezji....
:?: :?: :?: :?: :?: a kiedy to mialoby byc ?
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: theshape »

Spokojnie, Aneta, WSZYSTKO BEDZIE! :d
Nawet twoje skolatane, fanowskie, poobijane serducho zabije mocniej, gdy juz nasza podrozniczka wyda wreszcie swoj nowy material. :D I zapewnie bedzie wiecej takich, tfu, tfu, zuczkow, ktore z ciekawoscia rzuca sie na nowa plyte Edyty. A wszystko to juz w 2017 r. :lol:
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa płyta

Post autor: Natu$ »

Dla mnie ta jesień będzie bardzo muzyczna, miejsce na półce czeka na nowości. Mam czego słuchać w tym sezonie. Edyta niech się goni, inni Artyści na mnie zarobią. :P Nie będę się prosić i usychać, bo wielka diva ma kaprysy i płyta wciąż nieskończona. :roll:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa płyta

Post autor: vanity »

Natu$ pisze:Edyta niech się goni,
Dopóki na konto spływa kasa z reklam, szołów i koncertów dla wybrańców, Edzie ma to w 4 literach.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Nowa płyta

Post autor: niuto »

Dokładnie Natuś. Zdrowo jest mieć innych idoli i przestać codziennie wchodzić na forum z nadzieją, że znajdzie sie tu premierę nowego albumu. Skoro Edyta nie wyciągnęła wniosków z porażki "MY" to już jej sprawa.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: spot_me »

To rzeczywiscie jest niefajne. Jesli pojechala tam w sprawach zwiazanych z plyta to moglaby napisac choc kilka slow w tym temacie, np. spotykam sie dzis z producentem, albo z rezyserem klipu, albo mam sesje do okladki albumu... Cokolwiek. To takie ludzkie sie wydaje i naturalne, no ale nie u Edyty. Niby profesjonalistka, a taki brak ''common sense'' w stosunku do fanow. Mowila niedawno, ze wakacji nie planuje, wiec skoro to nie sa wakacje to musi byc cos zwiazanego z wydaniem tej plyty.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: MacLean »

Albo nieplanowane wakacje :)
Stwierdza się skłonność diwy do wypoczynku...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Nowa płyta

Post autor: Piter »

Może nie chce mówić o czymś, co jeszcze jest w toku, niezapięte na ostatni guzik. Milczenie w przypadku Edyty jest złotem w mojej ocenie.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Nowa płyta

Post autor: witcher »

Piter pisze:Może nie chce mówić o czymś, co jeszcze jest w toku, niezapięte na ostatni guzik. Milczenie w przypadku Edyty jest złotem w mojej ocenie.
Coś w tym jest, ale jednak mogłaby powoli uchylać rąbka tajemnicy, podsycać zainteresowanie czy zwyczajnie dawkować fanom i nie-fanom informacje dotyczące nowego krążka/jakichkolwiek działań muzycznych. A tymczasem na fejsiku Edwardy znów śmieszne pieski. Że-na-da. Już lepiej wrzuciłaby coś na temat swojej drużyny z Voice. Cokolwiek, co pozwoliłoby myśleć, że jednak skupia uwagę na czymś konkretnym choć w niewielkim stopniu związanym z zawodem.
Awatar użytkownika
krejzol7bezkitu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 235
Rejestracja: 30 sty 2012, 19:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja !
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: krejzol7bezkitu »

Fajnie gdyby coś się zmieniło... no cóż może kiedyś się doczekamy ;)
hm... album, będzie to będzie. nie to nie : )
to Edyta ma chcieć wydać tę płytę, to ona powinna walczyć o fanów, a nie oni o nią :)
może kiedyś się coś zmieni :P
ODPOWIEDZ