Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: MacLean »

No ale po co do Nowego Jorku?
Amerykańska muzyka wymaga zwykle promocji na amerykańską skalę...
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Nowa płyta

Post autor: edikate »

mnie sie cos wydaje ze bedzie teledysko LA-NY 8P :d
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Nowa płyta

Post autor: Matiz99 »

Bardzo możliwe. Idąc tropem ostatnich realizacji klipów nie licząc OTR, to Edyta może nagrać teledysk telefonem w pokładowej toalecie.
PopRunTheWorld
Sit down
Sit down
Posty: 88
Rejestracja: 15 cze 2012, 8:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: PopRunTheWorld »

Margaret pisze:Małgorzata Andrzejewicz powraca po 5 latach niebytu bodajże 24 listopada (krążek ma 2 CD), na początku listopada pojawia się debiut Donatana & Cleo, w grudniu powraca Iwonka Węgrowska, 19 listopada ukazuje się kolejny krążek Dawida Kwiatkowskiego, AC/DC wydaje płytę na początku grudnia, wiec jak widać nie ma określonej pory kiedy album ma się ukazać.
Generalnie dąży się do tego, aby peak sprzedaży lub początek opadającego ogona przypadał na okres przed świętami Bożego Narodzenia - w samym grudniu sprzedaż albumów jest średnio 2-3 krotnie wyższa niż w pozostałych miesiącach. Niemniej jednak faktycznie nie sztywnej ma zasady co do daty, większe znaczenie ma układ singli. Niewydanie drugiego singla na fali popularności YH jest ogromnym błędem wydawcy. Chociaż wydaje mi się, że wydawca nie miał za bardzo nic do powiedzenia, bo prawdopodobnie nie zostały tak szczegółowo rozpisane deadline'y w kontrakcie.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Nowa płyta

Post autor: Cypix »

Wy debatujecie o teledysku? W sumie rok temu miał ukazać się pierwszy singiel do nagrywanej przez Edytę Górniak płyty. To był wszakże powód dla którego nie koncertowała (buhaha) i - o zgrozo - nie wystąpiła w poprzedniej edycji The Voice of Poland. Singla nie wydała w październiku 2013, lecz w maju 2014. Tu wielkie brawa za pobicie własnego rekordu artystycznej niemocy, braku kompetencji i lenistwa, poprawiała singla dłużej niż montowała teledysk do Teraz-Tu :lol3: Płyty w 2013 roku również oczywiście nie wydała. Teraz mamy listopad 2014, a ona od kilku tygodni przygotowuje się do premiery (jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi) drugiego singla. Płyty w tym roku również oczywiście nie wyda. Kto się łudzi, (są jeszcze tacy idioci?) prędzej doczeka się debaty Kaczyński - Kopacz. A jako że mamy 5 listopada, to pomału zaczynam się oswajać z myślą, że nowy singiel wykona premierowo w czasie koncertu sylwestrowego tudzież w 2015. I to może nawet nie w styczniu. W tymże 2015 roku też bym się szybko płyty nie spodziewał...

No litości, czy ona choć raz jak wejdzie do studia mogłaby to zachować dla siebie, a nie denerwować długimi latami te z roku na roku mniej liczne grono ludzi kupujących te jej wydawnictwa? Pamiętacie ten wywiad z czasów premiery "My", gdy zarzekała się że już nie będzie wystawiać cierpliwości fanów na próbę? Bezczelna.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

Cała Edysia :edi:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowa płyta

Post autor: Michael »

Mnie się wydaje, że nowy singiel nie ujrzy światła dziennego w tym roku. Mamy 5 listopada, gdyby Diva zamierzała go wydać jeszcze w tym miesiącu, to znając ją, podgrzewałaby już atmosferę na facebooku wokół singla. Tymczasem na jej fb nie dzieje się absolutnie nic wokół singla i muzyki. Grudzień nie jest dobrym miesiącem na premierę, gdyż stacje radiowe wałkują wtedy utwory świąteczne. Chyba, że będzie to singiel świąteczny :lol:.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Nowa płyta

Post autor: Kopaneek »

Michael pisze:Chyba, że będzie to singiel świąteczny .
Oj będzie.
Wydanie singla będzie świętem wszystkich fanów, drzew, ptaków, potoków, gór, jezior, lasów i skrzatów. Np. Wisła z tej okazji ma wylać. :edi:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

Kopaneek pisze:Wisła z tej okazji ma wylać. :edi:
Wylać to może Edytka swoich sługusów lub wódkę na niektórych dziennikarzy! :PP
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: spot_me »

Michael pisze:Mnie się wydaje, że nowy singiel nie ujrzy światła dziennego w tym roku.
Myslalem, ze to juz pewne ze zaspiewa go na zywo w the Voice (?) Jesli zmarnuje tak idealna okazje do promocji swej muzyki jaka daje ten program i kilkumilionowa widownia to juz naprawde bedzie przegiecie maxymalne! Skad my bierzemy cierpliwosc do tej kobiety??? No ale nic nie trwa wiecznie, nawet cierpliwosc.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowa płyta

Post autor: KrzysiekF »

O mój Boże. SAMA W TO NIE WIERZĘ
MÓJ NOWY SINGIEL. Tak będzie w Sylwestra na wrocławskim rynku.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowa płyta

Post autor: Michael »

Wiem, rozgryzłem to, dlaczego Diva tak długo zwleka z premierą drugiego singla :d.
YH był singlem letnim, drugi singiel miał być w założeniu jesienny, a ponieważ pogoda przypomina bardziej przedwiośnie niż jesień, Diva nie czuje odpowiedniego klimatu do premiery :lol:.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowa płyta

Post autor: ANETA »

Gdyby to jeszcze człowiek wiedział, że jest NA CO CZEKAĆ. Jeśli płyta okaże się mizerna to rozczarowanie będzie jeszcze większe.

Steczkowska nowy singiel, Kukulska nowy singiel, za chwilę nowe płyty (o ile już nie ma, nie interesuję się nimi za bardzo). Mróweczki pracują. A DIVA kiedy ?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: spot_me »

Ta cisza, ktora ostatnio zapadla, ''podgrzewana'' przez wstawianie przez Edyte filmikow o gadajacych psach, jest naprawde podejrzana. I to chyba wcale nie jest cisza przed muzyczna burza. Jeszcze do niedawna Dustplastic wrzucali co raz dajacy jakas nadzieje wpis typu #verysoon, #comingsoon, itd. Teraz juz nie pisza nic. Mam nadzieje, ze nadal wspolpracuja, a plyta nie powedrowala do kosza. Jesli premiera drugiego singla ma sie odbyc na zywo w TVOP to chyba juz czas na jakas zapowiedz dla fanow, Edyto!
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa płyta

Post autor: Marek »

spot_me pisze:Ta cisza, ktora ostatnio zapadla, ''podgrzewana'' przez wstawianie przez Edyte filmikow o gadajacych psach, jest naprawde podejrzana. I to chyba wcale nie jest cisza przed muzyczna burza. Jeszcze do niedawna Dustplastic wrzucali co raz dajacy jakas nadzieje wpis typu #verysoon, #comingsoon, itd. Teraz juz nie pisza nic. Mam nadzieje, ze nadal wspolpracuja, a plyta nie powedrowala do kosza. Jesli premiera drugiego singla ma sie odbyc na zywo w TVOP to chyba juz czas na jakas zapowiedz dla fanow, Edyto!
Wszystko trafiło do kosza. Może będzie kolejne podejście..... WSZYSTKO będzie, zresztą 8)
ODPOWIEDZ