Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: theshape »

Piter pisze:
theshape pisze:Uwielbiam te spekulacje pt. "kiedy plyta bedzie/nie bedzie". :lol:
Ja wolę te obietnice bez pokrycia ;)
Mysle, ze w tym roku fani maja mniej powodow do narzekan niz w poprzednich latach. :-)
Rozkrecilo sie, moze nie wszystko przebiega idealnie, ale cos sie dzieje.
Bardziej bym sie martwil o przyszly rok. :edi:
Tak czy inaczej, nowa plyta jest blizej niz dalej.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa płyta

Post autor: Marek »

Płyta już była i to winylowa z autografem....
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta

Post autor: ray »

alternatywna pisze:a co już było...
- na początku roku wywiad u Jagielskiego
- 19 kwietnia, Londyn (Wielka Brytania): TOP Music Wembley
- premiera Vinla
- 23 kwietnia, Nowy Jork (USA): Nurture the World & Inglot Cosmetics event
- Jaka to melodia
- wywiad w Muzycznej jedynce
- 2 maja, Brzeg: Dni Księstwa Brzeskiego
- 22 maja, Warszawa: Taniec z Gwiazdami
- 5 czerwca, Warszawa: 5. urodziny klubu Glam
- 12.06 Opole: 52. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu - jubileusz ze Skaldami
- 13.06 Opole: 52. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu - jubileusz 25 lecia
- 14.06 Opole: 52. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu - jubileusz 90 lat PR
- 19 czerwca, Kraków: Gala jubileuszowa Grupy Zarmen
- 20 czerwca, Bydgoszcz: koncert - wie może ktoś więcej o tym koncercie coś?
- premier singla i wywiad w ZETce
- 28 czerwca, Kołobrzeg: Lato Zet i Dwójki
- wywiad w DDTVN
- wywiad w Pnś
- rozpoczęcie trasy 8 sierpnia, Kielce: Trasa „Love 2 Love”
- konferencja prasowa TVOP6.
Obawiam się, że Edyta może na koniec roku napisać na swoim Facebooku: "Kochani, jaki to był Muzyczny Rok!", a pod spodem - na potwierdzenie - wymienić wszystkie swoje wizyty w "Dzień Dobry TVN" i "Pytaniu na śniadanie" z datami. :lol3:
Delikatnie przypominam, że miały być 3 równoległe trasy - klubowa, Lata Zet i Dwójki i "Love2Love" - pierwsze dwie zaczęły się i skończyły tego samego wieczoru. :-) Oby odwołanie koncertu w Gorzowie pozwoliło Edycie dopracować trasę jubileuszową - przede wszystkim niech w Płocku pojawi się "Jestem kobietą" bez wycia syren i obiecany przez Edytę "Dotyk".
Nowej płyty spodziewałbym się najwcześniej na walentynki - po zakończeniu TVOP i trasy będzie pewnie sylwester we Wrocławiu, a potem dwa koncerty noworoczne.
Jak na razie, rok jubileuszowy przyniósł 2 pełne koncerty (Brzeg i Kielce), premierę winyla, jedną nową piosenkę i 0 teledysków. No ale mamy jeszcze 4 miesiące z hakiem tego roku jubileuszowego. :-)
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Nowa płyta

Post autor: ediva »

Możliwe, że rok jubileuszowy rozciągnie się na dwa lata, więc spokojnie.
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: alternatywna »

jestem ciekawa brzmienia tej plyty i mam wrażenie ze będzie to spojna plyta , pierwszy raz od 18 lat może Edyta wyda spojną plytę.
Chcialabym aby zostala ona wydana wlaśnie w takich dustplastic - owych inspiracjach i rytmach , bo Edyta po wielu latach znowu dzięki im wleciala na wyższy poziom i dobrą jakość.
Chcialabym aby ta plyta byla sloneczna - Glow on w 2 wersji i YH na to wskazują . Tylko czy na jesień - jeśli to plan wydania - to dobry czas na sloneczną i optymistycznaą plytę?
Z jednej strony tak , ale z dugiej...... Mam nadzieję że ta plyta będzie naprawdę godna GO i YH .

A co o przyszlym roku , to też się troszkę obawiam , ale te koncerty noworoczne dodają mi odwagi w nadzieje że Edyta po kilku latach mniejszej dzialalności , znowy będzie pracować na zaufanie i postrzeganie jako DOBREJ wokalistki.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Nowa płyta

Post autor: Margaret »

alternatywna pisze:- 20 czerwca, Bydgoszcz: koncert - wie może ktoś więcej o tym koncercie coś?
Z tego co udało mi się dowiedzieć od jednej osoby z Instagrama, która była na koncercie był to taki sam repertuar jak w GLAMie, a więc DJ Set Live ...

Poza tym był wywiad w Radio Kielce, premiera Remixu GLOW ON, Wywiad w Radiu Star przy okazji Wembley, premiera Your High (A Cappella)
i jeszcze dwie inne rzeczy były, ale nie mogę sobie przypomnieć na chwilę obecną :P

PS. a ja uważam, że płyta zostanie wydana, tyle tylko, że mimo wszystko zostanie wydany nowy singiel, a album będzie miał kiepską promocję...
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: alternatywna »

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa płyta

Post autor: Aro »

Sarsa u Kuby W. powiedziała, że padła od Edyty propozycja by napisała jej piosenki na płytę i ona je napisała no, ale Edyta musi je posłuchac, a chyba na razie nie ma czasu. :lol3:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Nowa płyta

Post autor: ANETA »

Lubię ją w tej kurteczce. Może ktoś wie gdzie można ją kupić ?
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowa płyta

Post autor: Michael »

No to mamy połowę września a na temat premiery płyty ani słowa... :roll:
Zaczynam wątpić, że ta płyta wyjdzie tegorocznej jesieni.
Awatar użytkownika
channel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 03 sty 2007, 18:04
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: Silesia

Re: Nowa płyta

Post autor: channel »

Niestety ale też mam takie obawy... nie ma daty premiery, nie ma tytułu, brak zwiastuna sesji zdjęciowej na płytę, brak jakichkolwiek informacji związanych z albumem...
Nie zdziwiłoby mnie, gdyby cały materiał trafił do kosza po rozstaniu z Piotrem bo "coś się skończyło" i coś z czym się identyfikowała straciło tym samym swoją ważność :rolleye:
Przed premierą pierwszego jak i drugiego singla nawet Chesney Snow potrafił wrzucić jakieś newsy dotyczące współpracy z Edytą - od dłuuuuugiego czasu cisza... czyżby współpraca się zakończyła :059:
Teraz Edyta pewnie na szybko nagrywa płytę ze znanymi kolędami aby być może zdążyć z jej wydaniem przed Wigilią 2016 r. W przypadku kolęd nie trzeba się martwić o tekst, nuty... a znane od stuleci melodie wystarczy tylko odśpiewać 8P Chyba, że :edi: zaskoczy nas płytą widmo na halloween :zomby:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Nowa płyta

Post autor: Margaret »

Podobno Edyta kilka dni temu wyjechała do US , gdzie miała nagrywać wokale na nową płytę. Tak więc płyta nie jest jeszcze zamknięta pomimo tego, że "uzbierała tyle materiału, że wyszłyby z tego 2 płyty".
Jeśli płyta miałby wyjść w listopadzie, to dopiero od października zaczną przechodzić do internetu jakieś informacje. Diwa ma czas :PP
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowa płyta

Post autor: KrzysiekF »

Już widzę jak na jesień Edyta wydaje disco płytę , utrzymaną w klimatach YH. Na pewno... Nie zapominajcie że od końca listopada w radiach gra już Wham i Pada śnieg. Prędzej pojechała do USA nagrywać materiał od nowa z muzykiem Whitney, który akompaniował jej na jednym z eventów w Nowym Jorku.

Płyta najwcześniej wiosną 2016.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta

Post autor: ray »

KrzysiekF, przebiłeś mnie, bo ja ostatnio pisałem, że płyta najwcześniej na walentynki. :-)
Kiedy tydzień temu przeczytałem, że Edyta poleciała do Nowego Jorku nagrywać wokale na nowa płytę, pomyślałem, że może poleciała tam nie po to, by nagrywać, ale na przykład uczestniczyć już w masteringu...
Podoba mi się to, że Edyta od ponad tygodnia nie udziela się na Facebooku, bo to może oznaczać (niestety tylko może), że ona teraz naprawdę intensywnie pracuje nad tą płytą. Ale równie dobrze może siedzieć w amerykańskim spa. :-)
Jesienią 2013 nagrywała w Londynie, jesienią 2014 nagrywała w Warszawie, jesienią 2015 nagrywa w Nowym Jorku - cały czas jedną i tę samą płytę. :roll:
otruty_gniewem
Hope for us
Hope for us
Posty: 47
Rejestracja: 18 lip 2015, 11:49
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: otruty_gniewem »

Też uważam, że w tym roku nie ma szans na płytę - w środku trasy i programu TV zabraknie koncentracji, potem będą już święta. Zresztą zbyt często to przerabialiśmy w przeszłości. Chyba żaden album Edyty nie ukazał się zgodnie z planem - już Dotyk miał być wydany pod koniec 1994 r., potem pierwsza angielska płyta i druga polska w 1995 r., druga anglojęzyczna zaraz po trasie Live'99, itd... Terminy były zwykle przesuwane nie raz, a kilkakrotnie.
Te ciągłe opóźnienia od lat skutecznie hamują karierę Górniak, gdyż w ich efekcie ostateczny materiał był często nie ma czasie względem ówczesnych trendów, nie wspominając o przejmowaniu piosenek przez innych artystów. Irytuje mnie to i nie przyjmuję tłumaczeń Edyty o jej perfekcjonizmie jako głównej przyczynie poślizgów.
Nie będę jednak takim pesymistą jak Wy i stawiam na styczeń. :-)
ODPOWIEDZ