Hit, hit, hurra!

Edyta w pierwszej edycji show TVP1 (2016).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: KrzysiekF »

Aro pisze:Ciekaw jestem jak sobie radzi. Ostatnie dostępne dane mówią o oglądalności poniżej miliona widzów. Myślę, że lepiej już nie będzie. Ta edycja tak jak piszesz będzie oatatnia.
na grupie Edyty ktoś pisał , że ostatnie odcinki 600 tys widzów.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Aro »

To pięknie. Kto by pomyślał, że TVP 1 będzie mieć taką widownię po godzinie 20? Pisałem na początku, że będzie trudno przez "Na dobre i na złe" które zbiera prawie 5 mln widzów. Dziwne, że Kurski o tym nie wiedział.
anakinan
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2016, 11:40
Lokalizacja: dom

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: anakinan »

duża część właśnie zostaje po na dobre i na złe i ogląda, więc nic dziwnego że całkiem przyzwoite są te wyniki
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Aro »

Heh, fajny żarcik. Naprawdę, tylko powiedziamy wśród osób które trochę znają rynek telewizyjny. "Na dobre i na złe" kończy się 21:30 (z groszami), a Hit koło 21:40 (5?). Faktycznie, przepływ widzów musi być, ale prędzej do "Azja Express" które gromadzi 1,5 mln widzów mimo emisji do późnej godziny 23:00. Przed rokiem TVP 1 miala 1,2 mln widzów w czasie "Na dobre i na złe", a jeśli teraz faktycznie ma 600 tysięcy to sukces straszny. :)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: spot_me »

Dopiero co dala wpis o tej wielkiej pustce, ktora przyszla po dramacie w Ameryce, a zaraz tego samego dnia nagrywala juz muzyczny program w PL? :?
Ostatnio zmieniony 26 paź 2016, 22:20 przez spot_me, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Aro »

O czym Ty piszesz? Przecież to co jest teraz w tv nie jest na żywo. Pisaliśmy, że na ostatnich nagraniach w weekend zastąpiły ją Kayah i Kasia Kowalska.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: karen »

Dokładnie to jest odcinek nagrywany ponad 2 tygodnie temu/
Przełączyłam na chwile-żeby tylko rzucić okiem na Edzie-jak zwykle-i wygląda strasznie dzisiaj-nie wiem czy to kwestia tej sukienki/bluzki (nie wiem to tam ma) czy zwyczajnie przytyła-ale jest strasznie szeroka w barach-Caboń od niej drobniejszy. Co tego ta świecąca na kilometr twarz...
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: weronka »

karen pisze:Dokładnie to jest odcinek nagrywany ponad 2 tygodnie temu/
Przełączyłam na chwile-żeby tylko rzucić okiem na Edzie-jak zwykle-i wygląda strasznie dzisiaj-nie wiem czy to kwestia tej sukienki/bluzki (nie wiem to tam ma) czy zwyczajnie przytyła-ale jest strasznie szeroka w barach-Caboń od niej drobniejszy. Co tego ta świecąca na kilometr twarz...
Stany robia swoje :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

Kasia Kowalska o Edycie Górniak: "Robi mi pressing":
http://plejada.pl/kasia-kowalska-o-edyc ... ing/nt5rlc.

Jak ładnie Edyta przywitała Kasię w "Hit, Hit, Hurra!":
Edyta Górniak pisze:Tak się cieszę, że Cię widzę, naprawdę! Tak fajnie, że przyjechałaś do nas, super!
Ale najlepsze jest to, co Edyta powiedziała w ramach "obrony" Kasi:
Edyta Górniak pisze:Może i Kasia nie nagrała płyty przez ostatnie lata, ale chciałam państwu przypomnieć, że Kasia jest mamą dwojga dzieci. Więc na chwilę zostawiła scenę po to, żeby być mamą i być dla swoich dzieci i to jest wspaniałe, bo nie każdy artysta potrafi tak zrobić. Ja ją bardzo podziwiam za to.
Nie na chwilę, tylko na 8 lat. :)
Czyżby była to mała szpileczka w stronę pewnej piosenkarki, ostatnio wijącej się niczym gorąca kotka w reklamie antycellulitowych rajstop, która mimo że ma nawet trójkę dzieci, co roku wydaje płyty? ;-)
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: weronka »

ray pisze:Kasia Kowalska o Edycie Górniak: "Robi mi pressing":
http://plejada.pl/kasia-kowalska-o-edyc ... ing/nt5rlc.

Jak ładnie Edyta przywitała Kasię w "Hit! Hit Hurra!":
Edyta Górniak pisze:Tak się cieszę, że Cię widzę, naprawdę! Tak fajnie, że przyjechałaś do nas, super!
Ale najlepsze jest to, co Edyta powiedziała w ramach "obrony" Kasi:
Edyta Górniak pisze:Może i Kasia nie nagrała płyty przez ostatnie lata, ale chciałam państwu przypomnieć, że Kasia jest mamą dwojga dzieci. Więc na chwilę zostawiła scenę po to, żeby być mamą i być dla swoich dzieci i to jest wspaniałe, bo nie każdy artysta potrafi tak zrobić. Ja ją bardzo podziwiam za to.
Nie na chwilę, tylko na 8 lat. :)
Czyżby była to mała szpileczka w stronę pewnej piosenkarki, ostatnio wijącej się niczym gorąca kotka w reklamie antycellulitowych rajstop, która mimo że ma nawet trójkę dzieci, co roku wydaje płyty? ;-)


Jak Edyta ma takie wytlumaczenia co do siebie to ja nie mam pytan.W lutym mija 5 lat bez plyty :roll:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ediva »

Dzieci są w końcu najważniejsze. Egoizmem jest wydawać regularnie płyty i koncertować - wybierać śpiewanie dla publiczności zamiast dziecka, które leży w łóżku i czeka na kołysankę. Jego Uśmiech - bezcenny.
Kolejna wielka Matka Polka - Chylińska, odłożyła śpiewanie na 7 lat, podobnie zresztą Jusis.
Czymże są więc te 4 lata od ostatniej płyty Edyty? Niczym. Pełna podziwu dla koleżanek :edi: poczeka zatem kolejne cztery, ciesząc się pokwitaniem Allanka.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

Oglądał ktoś dzisiaj "Hit, Hit, Hurra!"?
Ładnie Edyta wyglądała? Powiedziała coś mądrego?

Na fanpage'u "Hit, Hit, Hurra!" napisali, że gościem dzisiejszego odcinka był Michał Szpak:
W środę o 20.30 w „Hit hit hurra” gościem specjalnym będzie Michał Szpak! Jak nasza Uczestniczka Monika poradzi sobie z trudną piosenką „Color Of Your Life”?
To się pewnie Edyta ucieszyła, jak musiała tam siedzieć i słuchać akurat tej piosenki. :lol3: :lol3: :lol3:

A drugim gościem była Alicja Majewska, która zaśpiewała z jakąś inną dziewczynką Odkryjemy miłość nieznaną.
Sreberko
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 03 gru 2012, 14:33
Ulubiony album: Perłą
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Włocławek

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Sreberko »

ray pisze:Oglądał ktoś dzisiaj "Hit, Hit, Hurra!"?
Ładnie Edyta wyglądała? Powiedziała coś mądrego?

Na fan page'u "Hit, Hit, Hurra!" napisali, że gościem dzisiejszego odcinka był Michał Szpak:
W środę o 20.30 w „Hit hit hurra” gościem specjalnym będzie Michał Szpak! Jak nasza Uczestniczka Monika poradzi sobie z trudną piosenką „Color Of Your Life”?
To się pewnie Edyta ucieszyła, jak musiała tam siedzieć i słuchać akurat tej piosenki. :lol3: :lol3: :lol3:

A drugim gościem była Alicja Majewska, która zaśpiewała z jakąś inną dziewczynką Odkryjemy miłość nieznaną.
Przyjemny odcinek. Nagrywany dużo dużo wcześniej-ten sam w którym wystąpił Allan (ostatecznie fragment z nim nie trafił na antenę). Edyta wyglądała ładnie, świeżo, była w dobrym humorze. Zabrała ze sobą do programu dwie dziewczynki ze swojej rodziny, pokazano je-przez chwilę siedziały za panelem jurorskim jedna na kolanach Edyty, druga Bartka Cabonia. Na koniec odcinka wystąpiła Alicja Majewska w duecie z uczestniczką. Pani Alicja klasa sama w sobie. Edyta (też w imieniu swojej mamy) na stojąco podziękowała jej za twórczość i dokonania.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: dorota »

nie oglądałam ani jednego odcinka, tylko jakieś fragmenty ...

jak dla mnie to nie da się tego oglądać .. :facepalm:
25luty
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 05 cze 2015, 15:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Zbąszyń

Re: KAYAH

Post autor: 25luty »

Kayah dziś wystąpiła w hit hit hura . Edyta oczywiście zrobiła cyrk. Nie mam już w sumie ochoty na nią najezdzac ale umówmy się To jest niewykonalne. Edyta ze łzami w oczach podeszła do kayah i dziekowala co najmniej jakby życie jej uratowala . I to piękne tylko w dzisiejszych czasach nieaktualne ze obie kochają mocno muzyke. No jak to z Kayah ma podejscie to nie wiem ale u Edyta to już nieaktualne od lat. I moja złośliwość kolejna ... taka katoliczka a tak klamie. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów z fb
ODPOWIEDZ