Edyta w Dzień Dobry TVN

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Steffie
The story so far
The story so far

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Postautor: Steffie » 06 lis 2018, 22:54

Bob, ten watek ma 206 stron i jesli jest bezsensowny, to tylko dzieki wizytom Edyty w DDTVN!! :P

Bob
Lunatique
Lunatique
Ulubiony album: Perła

Postautor: Bob » 06 lis 2018, 23:00

Fakt... to nie tylko wczorajsza wtopa , przeoczyłem że to tyle stron ;(

Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Ulubiony album: Nie wstydźmy si
Ulubiona piosenka: sikania na siedząco

Postautor: Piter » 06 lis 2018, 23:19

Bob pisze:Edyta widać że jest w końcu szczęśliwa i z tego związku wcześniej czy później zostanie poczęte nowe istnienie, czego z całego serca życzę.
W razie problemów warto skorzystać z pomocy fachowców, Łódź słynie z metody in vitro!!!
Ogólnie proponuje zamknąć ten bezsensowny wątek

Serio widać, że Edyta jest szczęśliwa? Ja ciągle widzę potrzebę pewnej manifestacji. Tak się nie zachowują ludzie szczęśliwi.

Awatar użytkownika
Flux
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D

Postautor: Flux » 07 lis 2018, 6:35

Z perspektywy wiadomości o poronieniu słynne już tofu rysuje się jako zachcianka ciążowa? Jak to jest, że za każdym razem kiedy Edyta ma szansę przypomnieć o sobie muzycznie, w przededniu lub nazajutrz mówi/robi coś takiego, że cała uwaga przenosi się na jej osobę i skupia na życiu prywatnym, z całkowitym pominięciem artystycznego żywota? Tak było choćby w Opolu, gdzie ludzie zamiast oceniać jej skądinąd udany występ, skoncentrowani byli na otwartej dłoni odbitej na twarzy Donatana. Tak, wiem, to on przekroczył granice i oberwał za swoje ale Edyta wciąż prowokuje dyskusje na tematy niezwiązane z muzyką. Chyba, że akurat krytykuje jakąś koleżankę z branży. Wtedy można powiedzieć, że ociera się o muzykę. Może powinna zostać jakąś działaczką, wojowniczką światła, gołębim posłańcem pokoju spowitym w błękitną aurę. Może politykiem, posłanką? Wszakże mami swój elektorat obietnicami bez pokrycia. Tak jak pisałem wcześniej, współczuję straty. Równie mocno współczuję uzależnienia od mediów i niewłaściwych relacji. Nie trzeba alkoholu czy innych twardych używek, żeby zniszczyć swoją karierę.

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Lunatique
Lunatique
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 07 lis 2018, 20:55

Piter pisze:
Bob pisze:Edyta widać że jest w końcu szczęśliwa i z tego związku wcześniej czy później zostanie poczęte nowe istnienie, czego z całego serca życzę.
W razie problemów warto skorzystać z pomocy fachowców, Łódź słynie z metody in vitro!!!
Ogólnie proponuje zamknąć ten bezsensowny wątek

Serio widać, że Edyta jest szczęśliwa? Ja ciągle widzę potrzebę pewnej manifestacji. Tak się nie zachowują ludzie szczęśliwi.

Ona może jest bardzo spełniona itd., tylko jeszcze musi wcisnąć jakiś kit, czemu kolejny rok nie wyda płyty z nową muzyką.

Obstawiałem właśnie jesien 2018, nie wyszło.

Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love

Postautor: Mist » 11 lis 2018, 22:11

Edyta rozmienila sie na drobne juz wiele lat temu. Wszystko jest na 'wystawke', wiec dziwi mnie, ze ktos sie jeszcze dziwi.... Chociaz trasa jest.

Wróć do „News”