Edyta w Dzień Dobry TVN

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Steffie »

Bob, ten watek ma 206 stron i jesli jest bezsensowny, to tylko dzieki wizytom Edyty w DDTVN!! :P
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Bob »

Fakt... to nie tylko wczorajsza wtopa , przeoczyłem że to tyle stron ;(
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Piter »

Bob pisze:Edyta widać że jest w końcu szczęśliwa i z tego związku wcześniej czy później zostanie poczęte nowe istnienie, czego z całego serca życzę.
W razie problemów warto skorzystać z pomocy fachowców, Łódź słynie z metody in vitro!!!
Ogólnie proponuje zamknąć ten bezsensowny wątek
Serio widać, że Edyta jest szczęśliwa? Ja ciągle widzę potrzebę pewnej manifestacji. Tak się nie zachowują ludzie szczęśliwi.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Flux »

Z perspektywy wiadomości o poronieniu słynne już tofu rysuje się jako zachcianka ciążowa? Jak to jest, że za każdym razem kiedy Edyta ma szansę przypomnieć o sobie muzycznie, w przededniu lub nazajutrz mówi/robi coś takiego, że cała uwaga przenosi się na jej osobę i skupia na życiu prywatnym, z całkowitym pominięciem artystycznego żywota? Tak było choćby w Opolu, gdzie ludzie zamiast oceniać jej skądinąd udany występ, skoncentrowani byli na otwartej dłoni odbitej na twarzy Donatana. Tak, wiem, to on przekroczył granice i oberwał za swoje ale Edyta wciąż prowokuje dyskusje na tematy niezwiązane z muzyką. Chyba, że akurat krytykuje jakąś koleżankę z branży. Wtedy można powiedzieć, że ociera się o muzykę. Może powinna zostać jakąś działaczką, wojowniczką światła, gołębim posłańcem pokoju spowitym w błękitną aurę. Może politykiem, posłanką? Wszakże mami swój elektorat obietnicami bez pokrycia. Tak jak pisałem wcześniej, współczuję straty. Równie mocno współczuję uzależnienia od mediów i niewłaściwych relacji. Nie trzeba alkoholu czy innych twardych używek, żeby zniszczyć swoją karierę.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Kamui Shiro »

Piter pisze:
Bob pisze:Edyta widać że jest w końcu szczęśliwa i z tego związku wcześniej czy później zostanie poczęte nowe istnienie, czego z całego serca życzę.
W razie problemów warto skorzystać z pomocy fachowców, Łódź słynie z metody in vitro!!!
Ogólnie proponuje zamknąć ten bezsensowny wątek
Serio widać, że Edyta jest szczęśliwa? Ja ciągle widzę potrzebę pewnej manifestacji. Tak się nie zachowują ludzie szczęśliwi.

Ona może jest bardzo spełniona itd., tylko jeszcze musi wcisnąć jakiś kit, czemu kolejny rok nie wyda płyty z nową muzyką.

Obstawiałem właśnie jesien 2018, nie wyszło.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Mist »

Edyta rozmienila sie na drobne juz wiele lat temu. Wszystko jest na 'wystawke', wiec dziwi mnie, ze ktos sie jeszcze dziwi.... Chociaz trasa jest.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

Przy okazji występu w Gdańsku Edyta udzieliła krótkiego wywiadu dla Agnieszki Jastrzębskiej.

Edyta Górniak o świętach i spontanicznym pomaganiu:
https://dziendobry.tvn.pl/a/edyta-gorni ... JFebM8PBIA

Jak zwykle nie było nic o muzyce i jak zwykle Jastrzębska była słodkopierdząca. :roll:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

Jutro w "Dzień Dobry TVN":
- Zbigniew Zamachowski z córką Bronią opowiedzą o swoich wspólnych pasjach
- z Alicją Majewską porozmawiamy o jej nowej płycie, którą wydała po skończeniu 70 lat
- Joanna Liszowska i Tomasz Sapryk opowiedzą o swoim małżeństwie w filmie "Całe Szczęście"
- dowiemy się dlaczego Edyta Górniak postanowiła odejść z programu "Agent - Gwiazdy TVN" już po drugim odcinku
Zacznijcie z nami weekend, już jutro o 8.00!
Jutro studio "Dzień Dobry TVN" odwiedzą dwie piosenkarki - Alicja Majewska i Edyta Górniak. Pierwsza będzie mówiła o muzyce, a druga będzie mówiła o "Agencie" i Allanie. :lol3:
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ChristopherP »

Bardzo fajny wywiad, wyłącznie o muzyce i miły występ na scenie.

To oczywiście o Alicji Majewskiej. Bo udziału Edyty w programie nie ma sensu komentować.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: tomek7 »

A właśnie ze jest sens komentować. Nie było o Allanie choć niektórzy byli tego pewni :lol3:
Przecież Edyta nie była zaproszona by gadać o muzyce tylko o Agencie i o tym tez było w zajawkach reklamowych. Wiec helllooo :shock:
Plus był taki ze wystąpiła na koniec Majewska z piosenka „Żyć się chce” i Edyta ja słuchała. Oby jej się chciało żyć bo po ostatnim wywiadzie u Molek nie wyglada to za dobrze u niej :?
Jednak każdy z nas ma takie dołki w życiu i trzeba z nich wychodzić by żyć. Oby Edi to zrozumiała.
I oczywiście pudle i tym podobne maja już temacik do pisania jsk to Górniak spija sobie z dziubkow z Rusin a Kraske zaprasza na herbatę jeśli mu żona pozwoli hehehe
Eda ładnie wyglądała i dobrze ze już z Kinga sobie wszystko wyjaśniły. Jak to powiedziały komunikacja a nie domysły to podstawa w dobrych relacjach.
A i jeszcze szczere wyznanie Edyty ze dała kartkę producentom z kim nie mogłaby być w tym programie hehe No cóż przynajmniej powiedziała to na głos. Myśle ze Doda była tam na 100. % Choć było to jeszcze na długo przed pamiętnym koncertem :d
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Robik »

Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Marek »

Czy mówiła coś o muzyce/płycie/koncertach??? Nie chce mi się oglądać....
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Robik »

Marek pisze:Czy mówiła coś o muzyce/płycie/koncertach??? Nie chce mi się oglądać....
Nie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

tomek7 pisze:A właśnie ze jest sens komentować. Nie było o Allanie choć niektórzy byli tego pewni :lol3:
Faktycznie nie było nic o Allanie, ale i tak ten wywiad był niepotrzebny.
Ani słowa o muzyce, w dodatku Edyta i Kinga cały czas udają, że w "Agencie" nie było żadnej ustawki.
I fakt, że Edyta została zaproszona, by rozmawiać o "Agencie", nie znaczy, że nie mogła chociaż w paru zdaniach wspomnieć o muzyce. ;)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: KrzysiekF »

@ray o czym tu dyskutować ?

Alicja Majewska też była sprowadzana na inne tory, a jednak mówiła o muzyce, ba! sama wcinała tematy muzyczne - premiera albumu. Pewnie mogłaby mówić o wiośnie w swoim ogrodzie, o pielęgnacji kwiatów i miłości do świata.

O czym ma mówić Edyta ? Przecież wszyscy wiemy , że nie ma żadnych planów na album , nie ma tekstów, nie ma muzyki , nie ma pomysłu.

Apropo, co z tekstami Andrzeja Rybińskiego ? Kosz ?

Andrzej Rybiński zdradza: Napisałem piosenki dla Edyty Górniak

https://muzyka.interia.pl/wywiady/news- ... Id,2405665
ODPOWIEDZ