Edyta w Dzień Dobry TVN

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Virtual Tom »

Mist pisze: Podsumowanie Doroty W strzal w kolano do Edyty. Wypunktowala to pieknie.

Właśnie warto zostawić do końca żeby posłuchać. A Jastrzębską bym udusił gołymi rękami już za samo "Dzień dobry Edytko!!!!!"
Jak mnie ta baba wnerwia to się w pale nie mieści :krzyczy:
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: patrix2012 »

Ja pierdo*ę... Jakiś czas temu tutaj dołączyłem, żeby poobserwować sobie fanów Edyty i ogólnie karierę Górniak. Ale z tego ci widzę to tu już od roku nie ma czegoś takiego jak ,,kariera". I to nie są żarty, żeby ona chociaż wydawała piosenki które nie odnosiłyby sukcesu komercyjnego (a już lepiej żeby to robiła), ale ona nic! Zupełnie nic!
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: spot_me »

Virtual Tom pisze:Jak mnie ta baba wnerwia to się w pale nie mieści
Jastrzebska jest po prostu zlym czlowiekiem. Zywi sie jak sep takimi bezmyslnymi ofiarami jak Gorniak.
Wmowila jej, ze niby ja uwielbia i szanuje, a za oczami na pewno obrabia jej tylek wysmiewajac.
Gorniak jest dla niej niczym innym jak tylko zrodlem dochodu.
Czy Edyta dostala hajs za ten wywiad? bo jakos nie wierze, ze za darmo zgodzila sie na te skajpowe dno :(
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ray »

Napisałem już kiedyś, że mądry człowiek uczy się na swoich błędach, a ktoś, kto nie uczy się na swoich błędach, nie jest mądry, czyli jest głupi. Ten wywiad jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, do której kategorii należy Edyta.
Ona naprawdę myśli, że dzięki takim wywiadom będzie lepiej postrzegana? :lol3:
Śmieszny był ten moment, kiedy Jastrzębska powiedziała: "W Los Angeles pracujesz nad nowymi rzeczami" i Edyta odpowiedziała: "Tak, robimy różne nowe rzeczy". Celowo użyły słowa "rzeczy", a nie "piosenki" albo "utwory", dlatego że po prostu żadne nowe piosenki nie powstają.
"David jest zabukowany na 3 lata" - czyli Edyta już nawet nie udaje, że coś nagrywa razem z Fosterem...

Mina, a później komentarz Doroty Wellman - bezcenne. Jastrzębska odpowiedziała: "Ja wiem, że Edyta pracuje nad płytą i wiem, że tam jej naprawdę w tych Stanach bardzo dobrze idzie". Szkoda, że Wellman lub Prokop nie dopytali: "To skoro wiesz, to powiedz coś na ten temat - na jakim etapie są prace nad płytą, w jakim stylu będzie utrzymany ten album, czy Edyta może ma już tytuł?". Ciekawe, co by Jastrzębska odpowiedziała tym swoim słodko-pierdzącym głosikiem. :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Kamui Shiro »

Mimo wszystko dobrze że jest w Usa i cośkolwiek knuje, bo zagraniczny etos pracy może dodać jej wreszcie skrzydeł i a nuż coś gdzieś jakoś nagra ;) o jakimkolwiek albumie jednak za wcześnie dywagować, chyba że Alan coś planuje.
Czyli współpraca z Fosterem ograniczyła się do występu razem?
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: dorota »

nie rozumiecie, że ona musi o sobie przypominać? przeciez zyje z kontraktów w Polsce, a nie w USA ...

nie ma jej w kraju, wiec wypadła z tabloidów, więc o ile sama czegoś im nie da to nikt się nie będzie nią interesował, więc od czasu do czasu coś tam rzuci na stół, żeby zapewnić sobie okładki na jakiś czas..
taka prawda .... smutna prawda :(
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Kamui Shiro »

Wystarczy że znajdzie nowego faceta i zrobi jakąś dodatkową dramę mydlaną. Do statusu Zsa Zsa Gabor już ma blisko - coś tam się popisała artystycznie, ale dawno temu i nieprawda, za to o swoich relacjach z partnerami zawsze ma coś do przekazania światu. Mi jest trochę szkoda tego syna, ja bym chyba popadł w autyzm.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Pawel »

Może tvn kręci z nią tam jakieś reality show a wszystko jest owiane tajemnicą...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: KrzysiekF »

Pawel pisze:Może tvn kręci z nią tam jakieś reality show a wszystko jest owiane tajemnicą...
Wątpię, TVN i Miszczak doskonale znają słupki i wiedzą , że Edyta od dawna już nie przyciąga widzów przed szklane ekrany.

Szkoda pieniędzy.
ryba
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:47
Lokalizacja: polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: ryba »

Do tej pory zawsze starałem się Edyte w pewien sposób tłumaczyć , nwm może rozumieć,ale tym wywiadem wszystkie moje marzenia i nadzieję związane z Edytą minęły. Mówię nie , stanowcze nie na takie zachowanie, wywiady, prowadzenie kariery. Jeśli można to nazwać kariera. Dziś chciałbym być dziennikarzem i moc spytać się ,, Pani Edyta dlaczego pani jest celebrytka, TYLKO CELEBRYTKA ?"
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: KrzysiekF »

ryba pisze:Dziś chciałbym być dziennikarzem i moc spytać się ,, Pani Edyta dlaczego pani jest celebrytka, TYLKO CELEBRYTKA ?"
Raczej nie mógł byś zapytać bo Edyta nie udziela wywiadów dziennikarzom którzy mogą zapytać o tematy około muzyczne i drążą temat płyty.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: endeven »

Edyta z żadnymi dziennikarzami się już nie zadaje i nie ma styczności. Dziennikarze mają ją wgłęboko w nosie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Flux »

Ostatni dziennikarz, z którym Edyta rozmawiała, pchnął ją drugi raz na Eurowizję, co stało się przyczynkiem jej zguby :lol: Teraz diwa może mieć uraz. Poza tym, rozmowa z taką Jastrzębską czy panem z "Faktu" jest o tyleż przyjemniejsza bez tych niewygodnych pytań o muzykę, tej nieznośnej dociekliwości! Edytko, jak Ty to robisz? Dzielisz uwagę pomiędzy kontynenty, twoja kariera rozwija się jak szalona, nawiązujesz nowe kontakty zawodowe, samotnie wychowujesz dziecko a przy tym wyglądasz jak milion dolarów! :edi:

To jak to teraz będzie? Skoro Edyta zrozumiała, że może współpracować tylko z najlepszymi, albo nie będzie pracować wcale, a jej idol ma zajęty terminarz na trzy lata, to prace nad albumem rozpoczną się najwcześniej za owe trzy lata? Nawet najbardziej wytrwali, zapatrzeni i naiwni fani zaczynają wymiękać. Diwa może nie zdążyć z premierą aż zostaną jej prawdziwe niedobitki. Jej wybór, jednak męczy jej podejście i wieczne mydlenie oczu i zrzucanie winy na innych.

Oprócz tego, że jest skrajnie leniwa i każde wyjście na scenę to dla niej heroiczny wysiłek i poświęcenie, to chyba naprawdę ograniczają ją możliwości intelektualne. Jestem daleki od nazywania jej półgłówkiem, ale zaprzepaścić taki talent, to naprawdę trzeba się postarać. Wciąż wzbudza zainteresowanie mediów brukowych, rzadko która postać jest tak barwna i sama dostarcza tematów do drwin. Nagłówki piszą się same kiedy opowiada te swoje głodne kawałki. Jej reputacja artystyczna w Polsce jest spalona, choć talent niezmiennie każdy szanuje. Poważni muzycy raczej nie chcą mieć z nią do czynienia, każdą obiecującą współpracę kończy w sposób pozostawiający niesmak.

Tylko teraz pytanie, na ile można ją obwiniać za ten trudny charakter? Może nie jest w stanie tego zmienić, nie umie się dogadać, nie ma wizji twórczej i potrzeb realizacji na tym polu? Może po prostu taka jest i albo przyjdzie ją taką zaakceptować i nie oczekiwać niczego więcej lub liczyć na cud i przebudzenie śpiącej królewny?

Widząc, co się z nią stało i w jakim miejscu dziś znajduje się jej kariera, śmiało można stwierdzić, że trafiło się ślepej kurze ziarno. Na początku drogi spotkała ludzi, którzy potrafili ją niejako ujarzmić i wykrzesać z niej coś wartościowego, później się uwolniła spod dyktatu i wyszło, że ma niewiele do zaoferowania od siebie samej. Jej start był jednak na tyle mocny, że procentuje do dzisiaj i Górniak może sobie pozwolić na takie bimbanie. I tak ma status najlepszej wokalistki w kraju, to ją gdzieś zaproszą na jakieś ekskluzywne chałturzenie, a to odgrzeje jakiegoś kotleta na festiwalu i znów będą zachwyty. Zadziwiające, jak długo jedzie na sukcesach sprzed lat, może mówić o wielkim szczęściu, że wciąż otrzymuje propozycje i może licytować stawki.

Przyszłość chyba jeszcze nigdy nie była tak mglista, Edyta utknęła w martwym punkcie. Pławi się w blasku dawnych dni. Wątpię, żeby miała się odrodzić w spektakularny sposób choć co rusz oficjalnie otwiera "nowy etap". Zliczy ktoś, ile drzwi zamknęła z trzaskiem bezpowrotnie? Podziwiam, że wciąż opiera się rzeczywistości, bańka mydlana wciąż chroni jej świat, na który napiera złośliwość komentatorów jej poczynań. Cudowne oderwanie. Co mnie tutaj jeszcze trzyma? Chyba już tylko sentyment, dziwne przywiązanie, szacunek dla jej talentu. Nadzieja na lepsze dogorywa.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: rav33 »

Flux, wszystko ująłeś w punkt. szkoda tylko, że Edzia tego nie przeczyta. może coś by do niej dotarło!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta w Dzień Dobry TVN

Post autor: Kamui Shiro »

To, czemu Edyta nic nie robi, to taka sama tajemnica show biznesu jak to czy Jackson molestował nieletnich i czemu Britney od 10 lat korzysta w 99,99999% z playbacku. Ale jeszcze większą tajemnicą jest, co robicie wciąż tutaj, skoro zdecydowana większość skreśliła już tę parodię gwiazdy - i słusznie. Czyżby jednak w sercu tliła się nadzieja? Forum chyba warto przemianować na forum fanów polskiej muzyki i DAWNEJ Edyty Górniak ;)

Jak dla mnie, nawet jakby jeszcze w tym roku albo wkrótce później miała zaskoczyć czymś na poziomie, przegrała i tyle. Chyba że by miała jakieś papiery żółte.
ODPOWIEDZ