Znow u Majewskiego

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Virtual Tom »

A to Wy o tym nie wiedzieliście? Syn się nawet wypowiadał w filmie dokumentalnym HBO

http://www.hbo.pl/movie/trans-akcja_-70141

Rozumie Cię addar i wcale nie uważam że jesteś ZUO, to jest po prostu bardzo trudna i kontrowersyjna tematyka, do niedawna w PL objęta całkowitym tabu.

Właśnie nie byłem na początku pewien, czy to na pewno Rysio z Klanu parodiuje!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Flux »

Majewski jest żenujący odkąd przeszedł z Canal+ do TVNu. Zero własnej inwencji, teksty czytane z kartki lub wykute na pamięć. Tego pajaca powinni zdjąć z anteny już lata temu, albo najlepiej w ogóle go nie wpuszczać na wizję. Jedno z największych nieporozumień telewizji.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Estratos »

addar pisze:jedyny moment który wywołał u mnie usmiech to wspomnienie o "paolo koeljo"...przypomniał mi sie JOŚ- bardzo możliwe ze Eda wspomniała o nim własnie po wystapieniu Lewinśkiej, stąd ta aktorka o jej" ulubionym autorze od statków w porcie " pamietal
Autorem tych słów (w oryginale: "A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.") jest William Shedd
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Fan25 »

Czy Alicja Majewska to matka Szymona?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Aro »

Nie.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Fan25 »

Aro pisze:Nie.
Kiedyś powiedziałem komuś, że lubię piosenki mamy Szymona, Alicji Majewskiej.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Aro »

Fan25 pisze:Kiedyś powiedziałem komuś, że lubię piosenki mamy Szymona, Alicji Majewskiej.
Alicja Majewska nie ma dzieci. Od zawsze tak mi się wydawało, ale wolałem to sprawdzić i znalazłem fragment wywiadu z nią:
Fakt, że nie mam dzieci, nie obarczał mnie, nie mam z tego powodu żalu czy kompleksu. Ludzie bywają samotni w najbardziej licznych rodzinach. Każdy z nas potrzebuje bratniej duszy, kogoś, kto czuje podobnie jak my. Mam takie osoby wokół siebie.
źródło http://www.magazynvip.pl/a376-dzwiga-mnie-repertuar.htm
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: addar »

Aro pisze:Fakt, że nie mam dzieci, nie obarczał mnie, nie mam z tego powodu żalu czy kompleksu. Ludzie bywają samotni w najbardziej licznych rodzinach. Każdy z nas potrzebuje bratniej duszy, kogoś, kto czuje podobnie jak my. Mam takie osoby wokół siebie.
a co ma mówić ? udręczać się tym?, na pewno załuje że nie ma potomka , dobrze ze robi to z klasa a nie jak ten babsztyl który sympatia do aborcji próbuję swoje życiowe niepowodzenie tłumaczyć
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Michael »

Beznadziejna jest ta parodia Edyty. Jest lekkie podobieństwo wizualne i w gestach, ale sposób mówienia kompletnie nie trafiony, a teksty na żenująco niskim poziomie.
Edyta nigdy nie miała dobrej parodii w tym programie.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Estratos »

addar pisze:a co ma mówić ? udręczać się tym?, na pewno załuje że nie ma potomka , dobrze ze robi to z klasa a nie jak ten babsztyl który sympatia do aborcji próbuję swoje życiowe niepowodzenie tłumaczyć
Nie wszystkie kobiety chcą być matkami! Wypadałoby to chociaż spróbować zrozumieć, a nie twierdzić kategorycznie, że "na pewno żałuje, że nie ma potomka". Mam nadzieję, że brak dziecka to także nie jest "życiowe niepowodzenia", bo w takim przypadku 90% męskiej części tego forum jest na nie skazana.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: vanity »

addar pisze:a co ma mówić ? udręczać się tym?,
NIe wiesz, jakie społeczeństwo potrafi być okropne dla kobiet bezdzietnych (bez względu na powód ich nieposiadania)
addar pisze:na pewno załuje że nie ma potomka
Przykro się to czyta. Dzieci to nie przedmioty, ale odpowiedzialność i to na długie lata, nie każdy sobie z tym radzi, nie każdy chce się z tym zmierzyć. Nawet jeżeli jest to egoizm (ulubiony epitet pod adresem bezdzietnych) to jest to egoizm podparty odpowiedzalnością (wbrew pozorom wcale nie jest łatwo być odpowiedzialnym) poczytaj sobie choćby o Kasi z Sosnowca. Nie ma nic gorszego niż zabawiać się cudzym kosztem.
Michael pisze:Beznadziejna jest ta parodia Edyty.
Szczęśliwie, była parodiowana ze 2 razy.

WIem, że kiedy startował Szymon z SMS, wiele osób wypowadało się, że trawią cały program tylko dla zakończenia w postaci Rozmów w Tłoku. Przez kilka początkowych sezonów było naprawdę bardzo udanie, ciekawie, śmiesznie, ale w którymś momencie coś się zepsuło, jedynie co można uznać za udane to charakteryzacje, choć nie chcę dokuczać aktorom, w końcu nie osi wymyślają scenki i dialogi.

-- Dodano: 18 kwi 2012, o 17:01 --
vanity pisze:
addar pisze:a co ma mówić ? udręczać się tym?,
NIe wiesz, jakie społeczeństwo potrafi być okropne dla kobiet bezdzietnych (bez względu na powód ich nieposiadania)
addar pisze:na pewno załuje że nie ma potomka
Przykro się to czyta. Dzieci to nie przedmioty, ale odpowiedzialność i to na długie lata, nie każdy sobie z tym radzi, nie każdy chce się z tym zmierzyć. Nawet jeżeli jest to egoizm (ulubiony epitet pod adresem bezdzietnych) to jest to egoizm podparty odpowiedzalnością (wbrew pozorom wcale nie jest łatwo być odpowiedzialnym) poczytaj sobie choćby o Kasi z Sosnowca. Nie ma nic gorszego niż zabawiać się cudzym kosztem.
Michael pisze:Beznadziejna jest ta parodia Edyty.
Szczęśliwie, była parodiowana ze 2 razy.

WIem, że kiedy startował Szymon z SMS, wiele osób wypowadało się, że trawią cały program tylko dla zakończenia w postaci Rozmów w Tłoku. Przez kilka początkowych sezonów było naprawdę bardzo udanie, ciekawie, śmiesznie, ale w którymś momencie coś się zepsuło, jedynie co obecnie można uznać za udane to charakteryzacje, choć nie chcę dokuczać aktorom, w końcu nie oni wymyślają scenki i dialogi.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Piter »

Mam nadzieję, że brak dziecka to także nie jest "życiowe niepowodzenia", bo w takim przypadku 90% męskiej części tego forum jest na nie skazana.
Tej części forum już się przecież nie powiodło - urodziła się zbokami. Ale może kiedyś naród i państwo pozwolą na drobną rekompensatę, uśmiech losu w postaci adopcji dzieciątka. Dwóch panów w łóżku i maleńki Józio w kołysce. Piękny widok; ja tam zawsze byłem, jestem i będę za. Co prawda, sam bym nie adoptował, bo pewnio Józio skończyłby jak Madzia z Sosnowca. Jakoś zawsze więcej serca miałem do zwierząt niż wobec ludzi, na starość zeżre mnie gorycz lub któryś z kotów. Ale dla innych jest nadzieja na normalność. Podzielam opinię addara i namawiam do pójścia w ślady Bruna, który kupił małe Murzyniątko, Afro-amerykanina w Afryce za i-pada lub mp3, nie pamiętam dokładnie.

-- Dodano: 18 kwi 2012, o 19:01 --
Estratos pisze:Nie wszystkie kobiety chcą być matkami!
Przecież typowa kobieta nigdy nie wie, czego chce. A jak mówi nie, to myśli tak. Kobiety, które mówią, że nie chcą mieć dzieci, powinny być zapładniane obligatoryjne - dla swojego dobra. Miałyby wtedy poczciwą starość.

-- Dodano: 18 kwi 2012, o 19:03 --
Virtual Tom pisze:Nie trzeba tego rozumieć, nie musi się to podobać, ale istota tolerancji to aby to (przynajmniej próbować) akceptować.

:offtopic:
Ale to się nie da. Chłop. Bez jaj. I do tego jeszcze - w kiecce. Zgroza!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: Flux »

Piter pisze:Tej części forum już się przecież nie powiodło - urodziła się zbokami.
A poza tym to dobrze się czujesz? :?
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Znow u Majewskiego

Post autor: niuto »

Post Pitera to chyba ironia i ukryta krytyka poglądów addara, ale może się mylę :)
ODPOWIEDZ