Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Smocze Wzgórze

Wiadomości na temat Edyty.
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Beznadziejne Godziny !!!

Post autor: rafal22 »

A wiecie dlaczego jest tak kiepski wynik ??? Już Wam mówie w większości kin Bajka "Smocze Wzgórze" jest najpóźniej emitowana o 15:15 !!!!!! Co za bezsens !!!!!!! Ja np pracuje do 15 i jak mam niby zdążyć ???, większość ludzi chodzi do kina wieczorem. Sami sobie celowo !!!! zaniżają liczbę oglądaczy. Bzdura

[ Dodano: 2007-01-31, 21:48 ]
A wiecie dlaczego jest tak kiepski wynik ??? Już Wam mówie w większości kin Bajka "Smocze Wzgórze" jest najpóźniej emitowana o 15:15 !!!!!! Co za bezsens !!!!!!! Ja np pracuje do 15 i jak mam niby zdążyć ???, większość ludzi chodzi do kina wieczorem. Sami sobie celowo !!!! zaniżają liczbę oglądaczy. Bzdura
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: B@r »

Marcin A. pisze:Juz dawno na forum nie było takiej zgody w sprawie nowej piosenki Edyty.
Zgadza sie.
Marcin A. pisze:Na dokładkę tekst "kochanego" przez nas wszystkich Rysia Kunce nam sie podoba.

P.S. Chciałbym pochwalić autora tekstu za postęp,poniewaz tym razem ołowaiany deszcz zamienił na miedziane niebo. BRAWO. To nie była złosliwość-naprawdę tak myslę.
:boshe: Rrrysio znowu.
Miedziane niebo hehe. Dlugo myslal... 8P
Karolcia
Linger
Linger
Posty: 836
Rejestracja: 03 sie 2005, 7:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: Karolcia »

dlaczego nie lubicie Ryszarda Kunce?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: B@r »

Karolcia pisze:dlaczego nie lubicie Ryszarda Kunce?
Nie wiem jak inni, ale w moim odczuciu Kunce ma wiele nieudanych tekstow. Potworne metafory, niby trafne a jednak jakby prostackie (np. "intuicja czujna jak policja"??!!), wieczne powtarzane "olowiany" (ktore i tak wczesniej Jacek Cygan wymysli, tak przynajmniej sie wydaje, bo Natalia spiewala o tym w utworze "Ja bede Toba Ty mna" zanim pracowala z Kunce). Jedyny tekst jego autorstwa ktory nie przyprawia mnie o skurcze to "Niesmiertelni". Ma kilka nawet nawet, ale w wiekszosci to takie teksty nie wiadomo o czym, pozujace na glebokie przemyslenia.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: Kasia »

Ja tu nie jestem na bierząco... zwłaszcza ostatnio. Więc tak pytam z ciekawości czy ktoś ma tą piosenkę :?: :d
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: pilsner »

ja tez nie przepadam za rysiem jakoś, choć nie sposób zaprzeczyć, ze największe przeboje Natalii sa jego autorstwa, wiec moze Kunce ma jakiś talent??
heh, no bo np "Decymy" Kukulskiej to bardzo dobry tekst, "Im więcej ciebie" też ma coś w sobie neigłupiego, no ale fakt frazy typu "moja intuicja czujna jak policja jest" albo "kamienie zamiast oczu mam,l w ustach kamienie zamisat słów bla bla bla" no porażają grafomaństwem , no "jak najdalej" to też nie jest tekst najwyższych lotów, co nie zmienia faktu, ze piosenkę tę lubie
heh
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: Invisible »

Robi się mały off top, proszę o powrót do tematu...
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: Kasia »

No to ja sie o piosence wypowiem :)

Podoba mi się, choć żałuję bardzo, że głos jest daleeko daleeeko nie taki jak bym chciała. Ale piosenka ładna :)
Tylko nie mam z kim iść na film :lol3:
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

TE NARZEKANIE ROBI SIĘ JUŻ NIEDOZNIESIENIA !!!!

Post autor: rafal22 »

Do Kasia: Jak jej głos jest taki zły to zaśpiewaj lepiej tą piosenkę a my ocenimy i sobie ponarzekamy i bedziemy marudzić !!!!!!

LUDZIE USPOKÓJCIE SIĘ Z TYM NARZEKANIEM, NA TYM FORUM OD JAKIEGOŚ CZASU TYLKO WSZYSCY NARZEKAJĄ, TO JUŻ SIE ROBI OBRZYDLIWE !!! A TO BRODKA WIĘCEJ W REKLAMIE MÓWI, A TO EDYTA ŹLE SPOJRZAŁA, A TO UBRAŁA SIĘ NIE TAK JAK WY UWAŻACIE, A TO WŁOSY MIAŁA ŹLE, A TO PIOSENKA NIE TAKA, ITD..... JAK WAM SIE NIE PODOBA TO ZNAJDZCIE SOBIE INNĄ POLSKĄ GWIAZDE, KTÓRA WYDAJE PŁYTY CO ROKU I JEJ SIĘ CZEPIAJCIE ! I WY SIĘ NAZYWACIE FANAMI ?? HEHEHEHE POWODZENIA.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: Titter »

Kolejny raz przypominam, ze to forum dyskusyjne. Rafal, kazdy ma prawo do wlasnej opinii. I nie rzucaj tutaj hasel, ze mamy sobie znalezc inna gwiazde. Rownie dobrze ktos Ci moze napisac, ze jak Ci sie tu nie podoba, to zaloz sobie swoje forum i tu nie zagladaj.
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: FRYMIK »

Titter pisze:Kolejny raz przypominam, ze to forum dyskusyjne. Rafal, kazdy ma prawo do wlasnej opinii. I nie rzucaj tutaj hasel, ze mamy sobie znalezc inna gwiazde. Rownie dobrze ktos Ci moze napisac, ze jak Ci sie tu nie podoba, to zaloz sobie swoje forum i tu nie zagladaj.
Wyjęłaś mi to z ust Kochana :)
Edyta śpiewa od kilku lat "ciężko" i temu zaprzeczyc nie można. Zmieniła zupełnie estetykę melizmatów- stara się wyśpiewac więcej niż w rzeczywistości może, a to właśnie brzmi nieciekawie i męcząco dla mnie jako odbiorcy. Jedyne, czego nie utraciła w 100%, to emocje, emocje i jeszcze raz emocje- nadal na tej płaszczyźnie jest nie do pobicia :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: grzechoo »

rafal22 pisze:I WY SIĘ NAZYWACIE FANAMI ??
Są fani, fanatycy i sympatycy, było to tyle razy wałkowane 8)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: Kasia »

Do Kasia: Jak jej głos jest taki zły to zaśpiewaj lepiej tą piosenkę a my ocenimy i sobie ponarzekamy i bedziemy marudzić !!!!!!
Jesteś śmieszny. W ogóle nie rozumiesz tego co pisze... tak jakbyś nie wiedział jak śpiewała kiedyś... porażka...

Nie wiem czy jesteś ślepy czy nie czytasz ze zrozumieniem, ale moja wypowidź była jak najbardziej przychylna Edycie. Stwierdziłam tylko fakt, o otórym wszyscy wiedzą i chyba się już przyzwyczaili. Obrońca sprawiedliwości się znalazł...

Przepraszam, ale... obraziło mnie to... tak jakbym ja jej nie szanowała... fakt że ostatnio słucham jej mniej nie znaczy ze juz nic nie czuje. A i tak na stałe nie da sie od tego odejść, ostatnio wracam, zwłaszcza do tych starszych płyt.

[ Dodano: 2007-02-03, 12:28 ]
Wracając do piosenki...

Jest kilka ładnych momentów :) no i
FRYMIK pisze:Jedyne, czego nie utraciła w 100%, to emocje, emocje i jeszcze raz emocje- nadal na tej płaszczyźnie jest nie do pobicia
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Edyta w filmie (zaśpiewa)!

Post autor: rafal22 »

Poprostu chodzi mi o to, że niektóre osoby na tym forum już przeginają na maxa ciągle narzekając i marudząc.

Oto przykład: Jeszcze rok temu nikt nie śmiał nawet pomyśleć, że kiedykolwiek Edyta będzie promowana przez Radio Zet a już nie wspomne o tym, że będzie reklamowała Zetke w TV. Gdy tak się stało zaraz szły komentarze, że Edyta powiedział tak, o 2 sekundy krócej, a że powinnabyć na końcu zamiast Brodki itd......

Chodzi mi o to, że robi to się śmieszne. Nie przypominam sobie, żeby kiedyś tutaj tak marudzono. Ide o głowe, że zaraz wszyscy zwalą wine na Edyte, że nie będzie na eurowizji i znowu się zacznie.....

Najpierw zacznijcie od siebie a potem wymagajcie od innych. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Strzyżenie :P

Post autor: Matiz99 »

Czy zwrócił ktoś uwage, że w ,,smoczym wzgórzu''zamiast ...kryją się tajemnice strzeżone od lat... Edi zaspiewała ..... ,,STRZYŻONE'' :ha: :ha: :d przynajmniej tak to brzmi chociaż na upartego można by usłyszec to strzeżone, ale z trudem :D Po mojemu to powinni tam zamiast ,,tajemnice'' wstawić ,,owce'' to miało by to wówczas może ręce i nogi :-D

POZDRO 4 ALL

:edi: :edi: :edi:
ODPOWIEDZ