Swieta, Swieta - koncert

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Michael »

DeathlySilence pisze:Równowaga musi być, żeby się kręciło forum...ktoś ponarzeka, ktoś sypnie słodyczą
DS, daj sobie siana, bo to jak walka z wiatrakami :P Ja już dawno o tym pisałem, ale tutaj fanatyzm niektórych wydaje się być silniejszy niż racjonalizm.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: B@r »

Michael pisze:ale tutaj fanatyzm niektórych wydaje się być silniejszy niż racjonalizm.
Albo zakompleksienie niektorych silniejsze niz obiektywizm.
Równowaga musi być, żeby się kręciło forum
_________________
Pewnie nie byłoby zadnych odstąpień od równowagi gdyby niektore krytyczne uwagi nadawały sie do "konsumpcji" a nie były tylko pretekstem do zwrócenia uwagi na siebie.
No nic...moja polonistka uczyła,że ponoć im ostrzejsza jest krytyka tym przedmiot krytyki jest bardziej wartościowy. :-)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Michael »

Aguss pisze:Albo zakompleksienie niektorych silniejsze niz obiektywizm. Cytat:
Sugerujesz, że krytyczne uwagi niektórych forumowiczów dotyczące Edyty,są przejawem ich kompleksów? :>
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: DeathlySilence »

Aguss pisze:No nic...moja polonistka uczyła,że ponoć im ostrzejsza jest krytyka tym przedmiot krytyki jest bardziej wartościowy. :-)
Podoba mi sie...stwierdzenie, nie polonistka - choć kto wie, nigdy jej nie widziałem :hellobaby:
Aguss pisze:Pewnie nie byłoby żadnych odstąpień od równowagi gdyby niektore krytyczne uwagi nadawały sie do "konsumpcji"
Niestrawności intelektualnej można się nabawić :wink: Piter filtra na posty nie zastosuje, bo to będzie godzić w jego prawo wyrażania myśli (choć walcze ze sposobem ich eksponowania) - więc pozostaje nam go nałożyć :wink2:
Michael pisze:DS, daj sobie siana
Jestem na diecie, wystarczy, że mam siano pod stołem wigilijnym i w butach. :wink:

Widze więcej plusów niż Vania :wink2:
1. Playback był raczej nieunikniony, skoro pofatygowała się o nagranie nowej wersji.
2. Sceneria była bajeczna, choć zastanawiającym jest padający śnieg - czyżby dom bez dachu - bo nie wyobrażam sobie, żeby to było na szczerym polu, na którym stoi choinka z prezentami a wokół niej bawiące się dzieci - ale i tak plus.
3. Edyta wyglądała rewelacyjnie - o niebo lepiej niż na próbach - makijaż perfect - oczy cudne. Suknia ciekawa, a siatka intrygująca :wink:
4. Wersja za spokojna - świateczna kolędokołysanka dla najmłodszych. Ma coś w sobie. Jjeszcze tego nie odkryłem. Jeszcze.

:hellobaby:
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Invisible »

Ja nie mam do czego się przyczepić. Występ podobał mi się pod każdym względem w tym delikatny wokal Edki achhhhhhhh :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: B@r »

Michael pisze:Sugerujesz, że krytyczne uwagi niektórych forumowiczów dotyczące Edyty,są przejawem ich kompleksów?
Nie.Nie same uwagi dotyczące Edyty tylko sposób lub cel ich wyrażania.Jeśli ktoś coś robi tylko po to,żeby się odróżnić i pokazać no to jest to dla mnie objaw zakompleksienia.
DeathlySilence pisze:nie polonistka - choć kto wie, nigdy jej nie widziałem
Całkiem jest do rzeczy :-) Była osobą,której nienawidziłam i która podziwiałam jednocześnie.Rożne z Nią miałam boje,a jeden nawet miał edytowy wątek :wink2:
Ostatnio zmieniony 26 gru 2006, 14:25 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: dorota »

dla mnie występ ok, jak juz zostało wspomniane na próbach wyglądała tragicznie (jak własna babcia :hellobaby: )ale juz na nagraniu super!
pisenka jak dla mnie za spokojnie zaśpiewana ale przeciez to był występ dla dzieci więc nie ma się co czepiać,szczególnie ,ze zmieniła aranżacje:)
podsumowując, zamiast się czepiać warto docenić fakt,ze w Swięta mogliśmy oglądać naszą edytkę w TV :-D
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Angel »

Madziorek888 pisze:Narzekania i narzekania.... To sukienka, to włosy, to siateczka na głowie, a to śniegu za dużo, a to zbyt nastrojowo, to chód po scenie nie taki, Darka nagle zabrakło, no i zbrodnia bo playback.... Ludzie opamiętajcie się widzę tutaj malkontentów, którzy jak się nie przyczepią do czegokolwiek co robi Edyta to są chorzy. Czy u Was zawsze szklanka jest do połowy pusta? Może by tak zacząć zauważać (chociaż czasem) jakieś pozytywne strony... Bo tak szczerze powiedziawszy co u niektórych wszystko jest na nie.... a podobno jesteśmy tu zarejestrowani jako fani... Coraz częściej mam wrażenie zaglądając tutaj, że to jakieś antyforum i jakaś istna komedia.
Nie wszystko musi się wam podobać, to jasne... ja też nie wszystko co robi Edyta uważam za odpowiedni krok z jej strony... ale potrafię dostrzec też pozytywy.
To tyle wywodu i Wesołych Świąt życzę....
Zgadzam sie co do kropki.

I swiatecznie pozdrawiam. :)
monica
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 258
Rejestracja: 01 lut 2005, 10:21
Lokalizacja: Łodź

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: monica »

Dziękuje za umieszczenie występu w dziale audio/video, wczoraj nie miałam okazji obejrzeć. Myślałam, że Edyta zaśpiewa więcej niż jedną piosenkę..
Moim zdaniem Edyta wypadła dobrze. Piosenka bardzo delikatna ale cały obrazek był taki bajkowy (Edyta jak dziewczynka z zapałkami LOL) , więc wszystko dobrze współgrało. Nie przeszkadzała mi nawet ta chustka na włosach..
Mam tylko nadzieje, ze na płytce pokaże trochę, więcej swojego nieprzeciętnego charakteru ... i że ta płyta niebawem się ukaże :))))

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: karol »

Przepiekne wykonanie piosenki,zmyslowe,delikatne,aksamitne hmmm rozmazylem sie bardzo.Super ze Edyta darowala sobie darcie sie,a zastapila to rewelacyjna zmyslowoscia swojego anielskiego glosu.Pieknie wygladala,poruszala sie jak łania...ma klase kobieta!
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Marcin A. »

Edytko-dziękuję Ci za to,że dzięki magii, jaką udało Ci się stworzyć na scenie w końcu poczułem,że są święta.Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Pisałem Wam juz dawno,że ta kiecka jest super.....
Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Schooffik »

Kiedy Edyta wyszła na scenę moją uwagę od razu przykuła ta średniowieczna siatka na włosach. Z początku nie bardzo mogłam to strawić, ale już po kilkunastu sekundach przyzwyczaiłam się do tego i nawet zaczęła mi się owa siateczka podobać. Edytka jak zawsze ślicznie wyglądała... głos delikatny, czarujący, porywający. Piosenkę lubię w obu wykonaniach, choć to wczorajsze było bardziej... magiczne. Jednym słowem: SUPER!
Bardzo podobała mi się rozmowa Piotra Adamczyka z Edzią. No cóż... Rewelacja. A video już ściągam!
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Mist »

Ale dziobami niektorzy klapia... w kolko o tym samym... Chyba z nadmiaru swiatecznego czasu.. ludzie jutro powrot do rzeczywistosci poswiatecznej!!!!

Co za wieczne malkontenctwo, moj dziadek ma w piwnicy stare rozgi.... ojjjj niktorym to by sie przydalo, przydalo... :ha: :ha:
GrzegorzK
Sit down
Sit down
Posty: 93
Rejestracja: 15 kwie 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Miles and Miles away
Lokalizacja: Madryt

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: GrzegorzK »

Bardzo mi się podobało. Świąteczne wykonanie. Bardzo mi sie podobają Edytowe doły. Są pełniejsze niż kiedyś. Coś mi się wydaje, że Edyta stawia na nie (na góry oczywiście też) przy nagrywaniu nowej płyty.
Pozdrawiam :-D


PS Do wszystkich krytykujacych poczynania Edyty:
Przestańcie bo zaczyna się to robić irytujące. Proponuję wam założyć Forum antyEdytowy i tam bedziecie się mogli powyżywać...
Czytając Wasze posty mam wrażenie, że macie wiele kompelksów i musicie się na kimś wyładować - one są takie wymuszone - czepianie sie siatki na głowie - to dopiero było smieszne i żałosne.
Niepozdrawiam :evil:
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Swieta, Swieta - koncert

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 16:46 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ