Edyta dla Skubikowskiego

Wiadomości na temat Edyty.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: Angel »

Pawel pisze:Średnio Edka wyglądała.
Moim zdaniem b. dobrze. Nie mozna golfu zalozyc?
Choc mine miala nietega ze SKubikowskim. Kazdy by mial.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: kinga »

Titter pisze:Tez to zauwazylam..
Ja również. Na jednym zdjęciu z akpy wygląda jakby płakała, ale fotka jest malutka, więc dobrze nie widać. Nie dziwię się, to samo miał mój wujek... już go wśród nas nie ma ;(
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: Monika23 »

Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: Titter »

szkoda ze nie mozna powiekszyc :/
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: B@r »

Wygladala fajnie, dajcie jej spokoj. Nie byla na pokazie mody przeciez. :?
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: Wiolinka »

tez uwazam, ze Edi wygladala fajnie, te czerwone rajsopy miala fajnie...klasycznie, elegancko ubrana :)
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: princess_edyta »

A to wszystko przez te jej usta ...tak dziwnie wygladaja i zmieniaja cala jej twarz :beczy:

[ Dodano: 2007-02-08, 21:59 ]
A co do ubioru byl bardzo fajny,ktos tam pisal zeby po porodzie pamietala o szyi...co to za bzdury?????????Golf jest bardzo modnym ciuchem kazdy powinien go mie w szafie!!!!A jeszcze jedno co ma golf do porodu?????
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: magda s »

padnę zaraz...ludzie zajebiście wyglądała -golf??zimno jest i już, może przeziębiona lub coś, co do twarzy w szoku była po prostu i już, #CIACH# nie na codzień widzi sie ludzi "w takim" stanie...ja bym się złamała...Edyta była ważynym gościem siedziała w 1 rzędzie...[
quote="princess_edyta"]jeszcze jedno co ma golf do porodu?????[/quote]
dokładnie??
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: B@r »

magda s pisze:padnę zaraz...ludzie zajebiście wyglądała -golf??zimno jest i już, może przeziębiona lub coś, co do twarzy w szoku była po prostu i już, nie na codzień widzi sie ludzi "w takim" stanie...ja bym się złamała...Edyta była ważynym gościem siedziała w 1 rzędzie...[
quote="princess_edyta"]jeszcze jedno co ma golf do porodu?????
dokładnie??
Chyba chodzilo o "ulana" twarz i podbrodek, jak to niektorzy zauwazyli. :/

Gdybym to byla ja i kazdy wiecznie komentowal moj wyglad, to bym chyba sie z domu nie ruszala. Eda jest piekna, fajnie sie ubrala, dajcie juz spokoj. ;( Ja sie na nia wkurzam, ze nie ma plyty od 5 lat i za PR godny pozalowania w duzej mierze, ale co jak co Eda piekna kobitka jest.
Darius
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:23
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: Darius »

Ludzie, ludzie (nie wszyscy)! Nie można już was czytać (i nie odszczekujcie, że jeśli nie mogę to po co to robię). Nie można was scierpieć. Kim Wy jesteście (nie wszyscy)? Co zrobiliście, czym możecie się pochwalić, żeby ciągle kogoś oceniać? A może to wasze kompleksy i frustracje wychodzą na powierzchnię i szukacie tylko momentu, gdy Ktoś od was o niebo piękniejszy, zdolniejszy skrzywił usta, źle spojrzał, krzywo popatrzał. Nie ma innych zajęć? Może staniecie za Edytą i będziecie nasłuchiwać, czy nie puściła bąka albo czy na pewno się podciera dokładnie. Od Faktów, Super Expressów i innych szmatławców dzieli Was już tylko....a nawet nic Was nie dzieli. Bo Wy działacie spod przykrywki fanów. Oni chociaż nie udają. Są nad wami.
Edyta to Edyta tamto. Czy ta kobieta jest wasza maskotką. Niech Edyta zaśpiewa albo nie zaśpiewa, niech zatańczy i może niech zrobi pajacyka i fikołka, bo fan prosi. Niech Alanek idzie do przedszkola, bo przecież muzyka cierpi. Nie równacie się z rodziną. Cokolwiek się stanie, cokolwiek będzie, żywy człowiek z krwi i kości będzie przewagą. I słusznie.
A Edyta cóż, niech nagra Wam jakies szlagiery, byleby zapchać Wam usta błotem, niech się ubiera jak Wy chcecie, maluje usta tak a nie inaczej, bo przecież Wy - możecie być urażeni. Żałosne.

Przepraszam tych, których nie dotyczy ta wypowiedź a ją przeczytali. Wy, nie czujcie się urażeni.
Pozdrawiam, fanów nie fanów - ludzi myślących, mających swoje życie i potrafiących oddzielić złudzenia baśniowe od życia.

Darek
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: Piter »

Co ma golf do porodu? Generalnie nic, ale Edycie się buzia trochę zmieniła (choć nadal jest piękna, pełna uroku) po tym porodzie i już nie wróciła do stanu pierwotnego. Przez co kobieta lepiej wygląda, w moim odczuciu, gdy ma odsłoniętą szyję.

Oczywiście Edyta może nosić i worek na kartofle, mi to naprawdę obojętne. Tak, jak wykrzyczał kolega u góry - mam swoje życie, swoje problemy, frustracje także. Po prostu chciałem podzielić się jedną drobną uwagą, która wywołała wielki wrzask.

PS. Walcie się (niektórzy, nie wszyscy!) - taka mała uwaga - to forum dyskusyjne.
Darius
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:23
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: Darius »

Moja WYKRZYCZANA uwaga, nie jest strzałą skierowaną w Pitera, bo nie potrafię określić (i dobrze) - kto narzeka na strój, kto na muchy w nosie, a kto na to, że Edycie się zmienił głos. Po prostu ciężko się czyta o tych podbródkach, fałdkach itp.

No i racja - to forum więc sie wypowiedziałem, a teraz idę się walić :PP
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: Mist »

Piter pisze:Walcie się (niektórzy, nie wszyscy!) - taka mała uwaga - to forum dyskusyjne.
Popieram kolege :d

Mozna tutaj wyglaszac swoje opinie. Nie rozumiem tylko dlaczego mikroskopijna uwaga krytyczna urasta do rangi problemu. Kazdy ma swoj miejmy nadzieje sprawnie dzialajacy organ zwany "mozgiem" i widzi, ze Edycie sie twarz zmienila i ma podwojny podbrodek. To jest fakt. Oczywiscie ma prawo, zeby miec nawet tzy podbrodki. A poniewaz jest osoba publiczna jej wyglad jest szeroko komentowany. Nie miala nic przeciwko takim komentarzom, kiedy pozowala do sesji (zwlaszcza tej w Playboy'u) to zapewne nie ma takze i teraz.
Po prostu te zdjecia, moze swiatlo, makijaz, uwypuklily kraglosci i absolutnie nie ma w tym nic zlego. Jak jest wie Edyta patrzac w lustro i napewno to co tam widzi jest piekne, bo chociaz jej uroda sie zmienia, ciagle w tym kraju malo kto moze z nia konkurowac (swoja droga to bardzo interesujace porownywac jej przemiane z nastolatki do dojrzalej kobiety).
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: Angel »

No coz DArius, ja tez mam czesto gesto dosc tych uwag o faldkach itp Juz mi sie nawet nie chce krzyczec. Czasem sie tylko zastanawiam, czy ci wszyscy "znawcy" - nie tylko z tego forum, mowa w ogole o sieci, choc w jednej milionowej wygladaja jak Edyta... :?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: EDYTA dla SKUBIKOWSKIEGO

Post autor: Aro »

Kolejny szczekacz. Wyluzujcie ludzie! Przeczytałem cały wątek i nie ma tutaj niczego co by mogło Edytę obrażać. Jest osobą publiczną więc zupełnie normalne, ze ocenia się jej zachowanie czy wygląd. Darius Ty w ogóle tutaj sie nie udzielasz tylko siedzisz sobie przyczajony w kącie i teraz wyskakujesz z ustami pełnymi piany zeby sobie pojeździc po tych którzy wyrażają swoje (pewnie odmienne od twoich) opinie. Radze wziąć coś na uspokojenie i albo przyjąć do wiadomości, ze to jest forum dyskusyjne i nie kazdy ma poglądy identyczne z twoimi albo odpusc sobie to forum bo po co masz sie meczyc czytajac te wszystkie straszne rzeczy jakie wypisujemy o Edycie.
ODPOWIEDZ