Edyta w Radiu Złote Przeboje

Złote, słodsze i najsłodsze

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Kielce 2012

Post autor: pijej1 »

jak poumieracie kto zapewni jej w takim razie złoto za sprzedaż krążka?
dziś w wywiadzie w złotych przebojach widać było że zabolał ją fakt braku złota za MY przyrównała sie do największych nieżyjących już gwiazd mówiąc ze pewnie przyznają jej po śmierci - niezła tupeciara mówi stale o pokorze a porównuje się do WH MJ F...
Paweł_
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 08 gru 2004, 17:14

Re: Kielce 2012

Post autor: Paweł_ »

pijej1 pisze:jak poumieracie kto zapewni jej w takim razie złoto za sprzedaż krążka?
dziś w wywiadzie w złotych przebojach widać było że zabolał ją fakt braku złota za MY przyrównała sie do największych nieżyjących już gwiazd mówiąc ze pewnie przyznają jej po śmierci - niezła tupeciara mówi stale o pokorze a porównuje się do WH MJ F...

Michael i Edyta to jedni z artstów, którzy niestety nie potrafią przeskoczyć samych siebie...
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Kielce 2012

Post autor: pijej1 »

michael to artysta a landryna to tylko piosenkarka nie myl pojęć :) i ich nie naduzywaj
Kamil23
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 05 cze 2010, 14:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kielce 2012

Post autor: Kamil23 »

Paweł pisze:
pijej1 pisze:jak poumieracie kto zapewni jej w takim razie złoto za sprzedaż krążka?
dziś w wywiadzie w złotych przebojach widać było że zabolał ją fakt braku złota za MY przyrównała sie do największych nieżyjących już gwiazd mówiąc ze pewnie przyznają jej po śmierci - niezła tupeciara mówi stale o pokorze a porównuje się do WH MJ F...


w radiu złote przeboje na pewno to było? słuchałem cały wywiad i nic takiego nie słyszałem....
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kielce 2012

Post autor: Blur »

Jakoś nie wydaje mi się, aby Edyta miała takie intencje.
Raczej była to ukryta krytyka faktu, że pod koniec życia Whit czy Jacksona obrzucano ich błotem, a po śmierci ludzie ruszyli do sklepu po ich płyty.
Ale oczywiście możecie sobie interpretować słowa Edyty jak tam Wam się podoba.
Co tam, kolejny raz można dowalić tej Górniakowej.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Kielce 2012

Post autor: pijej1 »

Kamil23 pisze:
Paweł pisze:


w radiu złote przeboje na pewno to było? słuchałem cały wywiad i nic takiego nie słyszałem....
Następnym razem jak słuchasz wywiadów to słuchaj a nie zachwycaj sie głosem divy :P
Jak to Górniak mówiła w jakimś klubie w sopocie - nie słuchamy - tańczymy! :P
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: ANETA »

Zacznijcie uwaznie sluchać tego co mowi Edyta bo pozniej przekręcacie i wychodza z tego kolejne, durne ploty. I ludzie zrażają sie do niej czytając takie bzdety w necie i gazetach.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: Flux »

Edyta już wcześniej wypowiadała się na temat nagłego wzrostu sprzedaży post mortem. Przypominam, że w słynnym liście do dziennikarzy przyrównała się do Czesława Niemena, mówiąc że i ona po śmierci dopiero dowie się, ile była warta. W tym wywiadzie akurat intencja wypowiedzi była inna niż zestawić się z największymi światowymi sławami. ANETA - już Edyta się stara, żeby ludzie się do niej zrażali, przekręcenie jednej czy dwóch jej wypowiedzi już nic nie zmieni. Chyba, że wierzysz że Edyta może w oczach ludzi upaść jeszcze niżej. Wywiadu naprawdę dobrze się słuchało, chcę więcej o muzyce!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: vanity »

Blur pisze:Raczej była to ukryta krytyka faktu, że pod koniec życia Whit czy Jacksona obrzucano ich błotem, a po śmierci ludzie ruszyli do sklepu po ich płyty.
Whitney i Michael sprzedali za życia mnóstwo płyt, ich śmierć z pewnością wpłynęła na większą sprzedaż, ale to nie jest wyznacznik, że dopiero po śmierci ktoś ich docenił. Obydwoje, dopóki zajmowali się pracą, cieszyli się szacunkiem i uznaniem, potem Michael wpakował się w afery pedofilskie, a głównym zajęciem Whitney było wciąganie kresek. Nafaszerowany narkotykami artysta nie jest (i nie powinien być) ulubieńcem tłumów, podobnie jak pedofil (choć nie wiem jak to z tymi aferami w końcu było), w każdym razie zmierzam do tego, że sami doprowadzili do swojego medialnego upadku. Edyta podobnie jak wyżej wymienieni skupiła się na robieniu wszystkiego, aby ją znienawidzić, dokonała sama na sobie medialnej autodestrukcji i nie bardzo wiem po co te porównania, że po śmierci artysta zostaje doceniony, do dziś Edytę cenią za lata 90-te i bez jej śmierci. Obecnie nie jest podziwiana, bo za co? że sobie usta do reklamy pomalowała?

Z wywiadu jestem ogólnie zadowolona, miła odmiana po odpychającym PR w ostatnich latach. Jak na tak długi wywiad, zabrakło mi rozmów o ostatniej płycie, piosenkach, może sponsor zastrzegł, że trzeba w każdym wywiadzie o reklamie gadać..... Chorobę syna odczytuję jako wymówkę od trasy. To nie jest coś co się przygotowuje w dwa dni, to cała machina promocyjna, kostiumowa, sprzętowa, osobowa, nagłośnieniowa, z próbami, rezerwacją sal, hoteli itd. Jakby trasa miała być w okresie wakacyjnym, to już plan i wdrożenie zapinałoby się na ostatni guzik.

Ps. Mam nadzieję, że ten stan u Edyty trochę potrwa, nie zatrzyma się po 3 wywiadach i występach.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: Flux »

Vanity, z braku dowodów Michael został uniewinniony, więc trudno go nazywać pedofilem. I nie sądzę, żeby się sam w to wpakował. Prędzej matki wysyłające dzieci na noc do obcego człowieka, żeby ugrać na tym horrendalne odszkodowania za poniesione "straty moralne". Jak opinia publiczna bierze na celownik tak popularnego artystę, to trudno później zejść z muszki. Whitney dała się wciągnąć w nałóg, którą ją zniszczył a Edyta dokonuje autodestrukcji bez pedofilii i drugów. Spektakularny pokaz samozniszczenia. Michael i Whitney byli bardziej doceniani, ale i szkalowani też zdecydowanie bardziej. Ostatnie 20 lat Michael był wyłącznie obiektem żartów o odpadającym nosie a przez dekadę Whitney miała łatkę ćpunki. Ich płyty sprzedawały się słabo w tym czasie, aż tutaj nagle kopnęli w kalendarz i od razu okazało się, że cały świat ich kochał, kocha i kochać będzie. Sprzedaż od razu skoczyła o kilkaset procent! Mam nadzieję, że takie sztuczne zjawisko nigdy Edyty nie dosięgnie.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: Joan »

Flux pisze:Ich płyty sprzedawały się słabo w tym czasie, aż tutaj nagle kopnęli w kalendarz i od razu okazało się, że cały świat ich kochał, kocha i kochać będzie. Sprzedaż od razu skoczyła o kilkaset procent! Mam nadzieję, że takie sztuczne zjawisko nigdy Edyty nie dosięgnie.
Raczej to nie jest sztuczne zjawisko tylko ludzie dopiero doceniają to co stracą. Taka jest prawda.
Gdyby Edycie coś się stało, zapewne też by było wielkie poruszenie. Możliwe wypominanie hymnu, ale pewnie też będą mówić, że Polska straciła piękny głos. Można powiedzieć też, że ludzie maja tendencje do "o ludziach zmarłych źle się nie mówi"

Co do wywiadu przyjemny. Chyba polubiłam Rogalską, wcześniej wielką sympatia jej nie darzyłam.
Nadal w głowie miałam poprzedni wywiad w tym radiu, który nie był zbyt udany - tego się obawiałam, ale było przyjemnie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: Flux »

A właśnie, że jest to sztuczne zjawisko. Uważasz za normalną (zwyczajową, ale na pewno nie normalną) sytuację, kiedy wszyscy nagle mówią o artyście w samych superlatywach tylko dlatego że o zmarłych nie wypada mówić źle? A wcześniej większość zapalających wirtualne świeczki i zamawiających płyty wypowiadało się z głęboką dezaprobatą, często nawet odrazą i najczęściej znając jedną, góra dwie piosenki z twórczości? Zresztą chwilę po żałobie krążki lądują na półce i się kurzą. Czysta hipokryzja. To okropne jak rośnie wartość człowieka kiedy wącha kwiatki od spodu. Cenić trzeba za życia.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: ja30 »

Flux pisze:Cenić trzeba za życia
to ladnie napisales-pomysl nad tym
fajny wywiad taki prawdziwy
konrad8
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2012, 21:42
Ulubiony album: dotyk
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: konrad8 »

bardzo fajny wywiad..

oddziałowywać..
ble blw
e <3
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: theshape »

Och, jak mnie ta Rogalska wnerwiala! Co sie Edyta rozkrecila i powiedziala wiecej niz 2 zdania, to jej przerwala! 8P Wywiad ok, milo sie slucha takiej Edyty, szczesliwej i ogolnie zadowolonej.
ODPOWIEDZ