Edyta w Radiu Złote Przeboje

Złote, słodsze i najsłodsze

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: DeathlySilence »

Flux pisze:Cenić trzeba za życia.
O ile jest za co.

Dobrze to określiła Vanity.

Artyści tacy jak Jackson, Houston byli cenienie do czasu aż ich poczynania artystyczne nie zostały przesłonięte przez te prywatne - o ile było co przesłaniać.
Faktem jest też, że ogrom społeczeństwa trzymała kciuki za tych artystów, kiedy wychodzili na prostą.

A pośmiertna sprzedaż płyt?
Konsumpcyjna psychologia tłumu.
Jednakże zakup płyty nie traktuje równorzędnie z cynicznym lansem jak np. postawienie świeczuszki, czy chociażby "zalajkowania" konta gwiazdy.
Stacje radiowe, telewizyjne w tym czasie bombardują słuchacza muzyką danego artysty - i co tu dużo ukrywać - są to genialne utwory danych artystów. Utwory tak stare, że jedni wyparli je ze swej świadomości pod wpływem skandali tychże gwiazd, a inni nawet nie słyszeli z racji wieku itp.
Wspomnienia powracają, rodzą się nowe fascynacje i podskakuje sprzedaż.
Na pierwszy ogień idą składanki "THE BEST", później w szale wszystko to co jest aktualnie na półkach sklepowych.

Edycie nie życzysz, ale Ją też to spotka - oby jak najpóźniej - i nie ma się co obruszać.
Na pierwszy ogień pójdzie The Best, Dotyk, a na końcu niewykupiony nakład "MY" z 2012 roku.

Spotka też taka sytuacja i inne gwiazdy - nawet te nieskandalizujące oraz te, których już sława dawno przebrzmiała.

Opinia Edyty to nic innego jak kreci poziom, a samo porównanie świadczy o Jej deficycie pokory oraz przerośniętym EGO.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: DAAMI »

a mi się wywiad zacina - od frag. "MY" - ajć ...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: Flux »

Oj, jaki tam kreci poziom? Edyta patrzy z lotu ptaka. Pingwina, kiwi lub dodo, ale jednak ptaka. Drób to drób :P
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: endeven »

widzę, że Flux upodobał sobie szybowanie nad szyderstwem. Trudno się przyzwyczaić..

to ja na przekór innym.

1. wywiad bardzo dobry, się nie czepiam. taki charakter programu, bardziej życiowy, więć wszystko tu było na swoim miejscu.
2. brava za wywiad w RADIOWEJ JEDYNCE
3. za RADIO KIELCE również
4. za BRYNDALA w RADIO ZET w sumie największe brawa, najbardziej muzycznie, ciekawie, po prostu świetnie!
5. szacun za medley na wiankach. To pokazało jaką siłę mają nowe piosenki jeśli chodzi o melodię.
6. brawa za dwukrotnie wykonany nowy singiel w TV! niemniej, taśmy nie lubię, chcę zespół żywych instrumentów z odpowiednim elektro opogramowaniem etc mogoby to zabrzmieć inaczej, może i szlachetniej
7. brawa za teaser w telewizji i wywiad
8. i za aktywność na FB

i za dobre audio na YT, czyli nie tylko 1 obrazek, ale cała sekwencja. teraz czas na klip. o którym muszą pisać wszystkie portale w kraju. Niech się ekipa postara.

jestem zadowolony z tego co się dzieje ostatnio. Szkoda tylko, że CS jakoś w radiach się nie rozkręca. Na radio archiwum i odsłuchane nie odnotowuje emisji właściwie.. bo w sobotni dzień nie odnotowało zagrania w Złotych Przebojach, jest na liście Radia PiK i też nie odnotowało.. coś tam musi być nie tak.. ale może jednak CS grają w radiach, tylko na tych portalach nie ma raportu? moze brak jakiegoś kody identyfikacyjnego? i tak trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w Radiu Złote Przeboje

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:Szkoda tylko, że CS jakoś w radiach się nie rozkręca.
Cygańskie serce? :placzka:
ODPOWIEDZ