Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Wiadomości na temat Edyty.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: loveedyta »

jak Edi wyda tą płytę to na 100% ją kupię..............choinka, światełka, śnieg za oknem a w tle Edytka......ach bosko :D to się rozmarzyłam trochę.... :) :D
pokropek
The story so far
The story so far
Posty: 484
Rejestracja: 31 paź 2007, 19:09
Lokalizacja: ,,./

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: pokropek »

dobry pomysł zwłaszcza że Edyta przyjęła jakiś czas temu konwencję że generalnie nie promuje swojej muzyki a to będzie płyta okolicznościowa więc pewnie kupimy ją głównie my - fani.
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Paulik24 »

Tak... Ja na pewno kupię :hellobaby: I już się nie mogę doczekać!!!!!!! Eddi, Eddi, Eddi i kolędy!!! To będzie bardzo udana płyta, bo Eddisia ma tak delikatny głos a zarazem tak mocny!!! Będę słuchać caaałe święta :-D
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: loveedyta »

Paulik24 pisze:Będę słuchać caaałe święta
ja też, mam nadzieję że Edi się wyrobi...... :D
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Anu$$ia »

gorzej jak wyda ją na święta,ale wielkanocne :hellobaby:
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Nat. »

loveedyta, heh ja bym się tak nie napalała na tę płyte bo jak nic z tego nie wyjdzie to będą wielkie jęki dlaczego :lol3:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: vanity »

ANETA pisze:Wolałabym normalną CD
coś tam jeszcze był plotkowane o MTV Unplugged lub niekoniecznie MTV ale koncertowe w każdym razie..... więc kto wie, może będziemy mieć na koniec roku płyte świąteczną, na wiosnę live a potem nowy materiał. kurcze no.... niepowinnam się nastawiać na takie dobrodziejstwa.....
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Ayula91 »

no za rok 20-lcie wiec ja mam nadzieje ze sie Eddie postara nie dosc ze plyta koledowa, to moze jakis live? <marzyciel >
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: vanity »

Ayula91 pisze: live
ja czekam na to z wielka niecierpliwością i mam nadzieję, że dożyję tego dnia, i szczerze mówiąc gwizdam na to czy będzie dvd, bo mnie najbardziej zależy na live w wersji dwupłytowej, Edka śpiewa na żywo rewelacyjnie i musi być tego duuuuuuużo...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Marrcino »

Ja mam mala sugestie by Edyta nagrala tez jakies nowe swiateczne piosenki oprocz koled. Albo chociaz jedna. :-) cos w stylu: a kto wie czy za rogiem :P
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Matiz99 »

Jeżeli płyta miałaby się ukazać w tym roku to się strasznie, okropnie oraz niemiłosiernie ciesze :) (kupię nawet dwie 8P ) Ale znając Edytę nie napalam sie zbytnio.Trzeba życ z dnia na dzeń.
Zważywszy na obecną popularność Edyty w mediach płyta (choćby świąteczna) w tym roku to świetny pomysł.
Obawiam się tylko o jedno.Edyta lubi przerabiać kolendy (nawet hymny) a nie wierze aby na tej płycie nie dodała swoich smaczków.Mnie jako jej wielbicielowi z pewnością takie zabiegi przypadłyby do gustu lecz przypadkowy słuchacz może mieć zgoła odmnienne odczucia. :?
Awatar użytkownika
damyano
Make it happen
Make it happen
Posty: 140
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:33

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: damyano »

chyba juz wszystkie wielkie polskie wokalistki nagraly plyty z koledami(jopek, steczkowska, kayah), zazyczaj dolaczone do gazety wyborczej jakos w okresie swiatecznym.wiec czas najwyzszy zeby edyta do nich dolczyla, chocby w takiej formie(gazetowej). szczerze watpie zeby ktos chcial wydac odplatnie plyte z koledami, ktora bedzie mozna kupic np. w empiku.nawet EG Production :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Chill-out »

damyano pisze:chyba juz wszystkie wielkie polskie wokalistki nagraly plyty z koledami(jopek, steczkowska, kayah), zazyczaj dolaczone do gazety wyborczej jakos w okresie swiatecznym.wiec czas najwyzszy zeby edyta do nich dolczyla, chocby w takiej formie(gazetowej). szczerze watpie zeby ktos chcial wydac odplatnie plyte z koledami, ktora bedzie mozna kupic np. w empiku.nawet EG Production :)
Są jednak Artyści,którzy takie płyty wydali nie dla pieniędzy a jako swego rodzaju prezent dla fanów.Daleko nie trzeba szukać-w zeszłym roku Maria Sadowska i jej "Gwiazda dla każdego".Wystarczy chcieć i nie nastawiać się na zyski a na muzykę...
Nie ukrywam,ze teraz czekam na Edytę. Już niech nawet będzie w formie gazetowej...
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: niuto »

Ja mysle, ze jest bardzo realne, że płyta ukaze sie w te świeta. Nie zapominajmy, że Edyta nawiazała współprace z Agora, która napewno jest zachecona sukcesem ostatniej płyty, żeby ta współprace przedłużyć. Niestety obawiam sie, że to bedzie płytka w kartonowej kopercie dołączona do GW. Inaczej sprawaby sie miała, gdyby Edyta nie nagrała samych kolend, ale piosenki o charakterze i nastroju swiatecznym (Mariah, LeAnn Rimes itd.). Wtedy mozna by to wydać tak ładnie jak E.K.G.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Edyta nagrywa płytę z kolędami...

Post autor: Grzegorz »

Pożyjemy, zobaczymy, ale coś mi się wydaje że płytka ukaże się na te święta. Na pewno się ucieszę i kupię, chociaż nie przepadam za kolędami, ale ze względu na głos Edyty to na pewno wszystko piękne zaśpiewane. :) Posumowując - czekam na płytę :hellobaby:
ODPOWIEDZ