KFPP OPOLE 2009

Wiadomości na temat Edyty.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: Marrcino »

Vanity ty coś brałaś!!
chyba to co Michał w Opolu :lol3: :D
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: Estratos »

Wygląd Edyty, zachowanie na próbie, interpretacja, ruch sceniczny, wywiad po dla Interii fenomenalne!

Gardło wydawało się jednak trochę ściśnięte, na próbach jakby mniej to było słychać. Może to trema, chociaż Edyta wyglądała na wyluzowaną. Niemniej jednak duży plus! :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: Aro »

Czas na dane o oglądalności. Rewelacyjny wynik! Część koncertu w której brała udział Edyta aż 5,3 mln widzów! Poniżej więcej na ten temat:

Tegoroczne Opole 2009 Telewizji Polskiej obejrzało średnio 3,9 mln osób, co dało stacji 34,73 proc. udziału w rynku. W tym samym czasie, konkurencyjne stacje miały zaledwie 12 - 14,25 proc. udziału.
W piątek 12 czerwca 2009 roku, wyemitowano "Gwiazdorskie Towarzystwo Muzyczno-Wokalne. Średnia oglądalność tego programu wyniosła 3,6 mln widzów w grupie 4+ i 1,4 mln w 16-49. Z kolei "Premiery" obejrzało 3,7 mln osób (4+) i 1,6 mln (16-49). "Debiuty" zgromadziły najmniejszą widownie - 1,3 mln (4+) oraz 600 tys. (16-49).

W sobotę 13 czerwca 2009 roku pokazano "Superjedynki". Pierwsza część zgromadziła przed telewizorami 4,7 mln widzów w grupie 4+ i 1,9 mln w 16-49. Drugą część obejrzało 4,5 mln w 4+ i 2 mln w 16-49. "Kabareton" może pochwalić się oglądalnością na poziomie 3,8 mln w 4+ i 2 mln w 16-49.

Największym zainteresowaniem cieszyły się "Superduety", które wyemitowane były 14 czerwca 2009 roku. Pierwszą część obejrzało 5,3 mln osób w 4+ i 1,9 mln w 16-49. Natomiast drugą - 5,3 mln w 4+ i 2,1 mln w 16-49.

Średni udział stacji TVP1 w czasie emitowania koncertu Opole 2009 wyniósł 34,73 proc. Natomiast TVP2 może się pochwalić wynikiem na poziomie 12,03 proc. Polsat - 13,34 proc., a TVN - 14,25 proc.

W ubiegłym roku "Superjedynki” obejrzało 3,5 mln widzów. Natomiast koncert „Dobre bo (O)polskie” zgromadził przed telewizorami 4,2 mln osób, a "Premiery" - 3,3 mln.

/media2.pl/
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: Maya »

Edyta była świetna. Pięknie wyglądała i cudownie śpiewała. w "Jestem Kobietą" stała się taka uwodzicielska :hellobaby: A co do duetu to magiczny,czarujacy,pogodny...
A wywiad bardzo ciepły i przyjemny
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: vanity »

Aro pisze:Vanity ty coś brałaś!! Pierwszy raz tak słodzisz.
Aro, już wcześniej zdarzało mi się coś brać. Z tym, że staram się nie za często, bo to wypacza realny obraz świata.
Sebastiannn
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 312
Rejestracja: 25 cze 2008, 15:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca
Lokalizacja: Białogard

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: Sebastiannn »

zjawisko polskiej scenymuzycznej.
Ta kobieta oszałamia, zadne kryzysy malzenskie jej nie zniszcza.
Swiezosc, lekkosc, seksapil, gracja, wdziek, ENERGIA!
No cos NIESAMOWITEGO!!!!!!!!!!!!!!!!
Edyta kochaaaaaaaaaaaaaaam Cie!

Wyglad- rewelacja, z reszta widac ile portali okrzyknelo ja numer 1 w Opolu:)

Jestem kobieta superrrr, az tanczylem z Edzia przed TV.

No i Zbychem tez czad- nastroj, sentymentalizm, wrazliwosc, spokoj, cieplo. Cudna atmosfera, nieprzesadzone, nieprzekoloryzowane ozdobnikami, rewelacja.

Krolowa tegorocznego Opola.
Justyna, Ewelina tez bardzo fajnie.
Awatar użytkownika
ilonka77
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:18
Ulubiony album: E*K*G
Ulubiona piosenka: can't say no
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: ilonka77 »

Występ Edi na wysokim poziomie,,i ogólnie to podobał mi się nowy aranż jestem kobietą...taki zmysłowy. No co tu więcej pisać,brak słów. Rewelacyjnie..!! A duet przepiękny. Gratulacje i już czekam na TT!! :P
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: princess_edyta »

Mnie sie podobala na probie o wiele lepiej :) super ciuszki ...sukienka byla ok a kolor moze byc ...miala wiele sukienek juz w tym kolorze ...wokal super :) :bobo:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: vanity »

princess_edyta pisze:.miala wiele sukienek juz w tym kolorze
Z tego co wiem i co zauważyłam, Edyta zawsze obczaja scenografię przed występem i dopiero potem decyduje się na konkretny strój. Zazwyczaj strój Edyty kolorystycznie bardzo dobrze komponuje się ze scenografią, często gęsto są w jednej kolorystyce.
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: Agisia »

Trozhę późno na opinie, ale niech będzie:
'Jestem kobietą' jak dla mnie już trochę nudne, wolałabym coś innego, ale wykonanie świetne.
Jednak o wiele bardziej podobał mi się duet ze Zbyszkiem Wodeckim, genialny! Pierwsza klasa, świetna piosenka, extra wykonawcy i wykonanie. :ha:
Wygląd świetny, jak widać z tymi włosami nie jest aż tak źle, da się fajnie pokombinować. Kiecka ładna. :)
Ogólne wrażenie - bardzo fajny występ. Zazdroszczę tym, co widzieli na żywo :P
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: Virtual Tom »

Ja też późno, ale tego wątku sobie nie odpuszczę :>

"Jestem kobietą" bombowe. Świetna aranzacja i Edyta nadrabiajaca sobą wszystko czego można byłoby się przyczepić. Wygląd olsniewający. Kobieta Wamp (oczywiście w pozytywnym znaczeniu)

Duet z panem Wodeckim, muzycznie bardzo ładnie, jednak to co mnie doporowadziło do pasji to pan Wodecki - wokal OK gorszy niz kiedys, no ale jesli więcej siedzi sie w jury gdzie jedyne co ma sie do powiedzenia to zwykle to samo "bla bla bla bla bla" to nie ma sie czemu dziwić.

Ale to co mnie raziło najbardziej - widac nawet na capsie z pliku video na stronie glównej forum.

Edyta wdzięczyła się, uwodziła muzycznego partnera... a ten? Pokazał, że w tym względzie jest impotentem, stał jak kołek, nie nawiązywal z nia kontaktu wzrokowego w momentach kiedy az sie o to prosiło (przypominało to uwodzenia słupa soli :blink: )w dodtaku chyba chciał połknąc mikrofon.

Zdecydowanie wolałbym tę piosenkę w wykonaniu połowy duetu :o dokładnie tej -> :edi:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: vanity »

Tom pisze:Duet z panem Wodeckim, muzycznie bardzo ładnie, jednak to co mnie doporowadziło do pasji to pan Wodecki - wokal OK gorszy niz kiedys, no ale jesli więcej siedzi sie w jury gdzie jedyne co ma sie do powiedzenia to zwykle to samo "bla bla bla bla bla" to nie ma sie czemu dziwić.
Z tego co wiem, to on wiecznie na walizkach żyje, więc raczej sporo śpiewa. Myślę, że nie należy zapominać o tym, że facio ma już swoje lata, nie będzie miał głosu jak przy nagrywaniu Pszczółki
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: Aro »

Przesadzacie. Uważam, że Wodecki dał radę. Ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń do jego wokalu. Już prędzej bym się do Edyty przyczepił. :P Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony z duetu. Jak dla mnie JK mogła w ogóle nie śpiewać. :)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: Marrcino »

Aro pisze:Jak dla mnie JK mogła w ogóle nie śpiewać.
Dla mnie Jestem kobietą było boskie... te kocie ruchy... i te pojękiwania... mrrrau :)

Szczególnie podobało mi się jak Edyta zjechała na dół przy mikrofonie :hellobaby:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: KFPP OPOLE 2009

Post autor: pijej1 »

Tom pisze: ...to co mnie doporowadziło do pasji to pan Wodecki - wokal OK gorszy niz kiedys, no ale jesli więcej siedzi sie w jury gdzie jedyne co ma sie do powiedzenia to zwykle to samo "bla bla bla bla bla" to nie ma sie czemu dziwić.

Ale to co mnie raziło najbardziej - widac nawet na capsie z pliku video na stronie glównej forum.

Edyta wdzięczyła się, uwodziła muzycznego partnera... a ten? Pokazał, że w tym względzie jest impotentem, stał jak kołek, nie nawiązywal z nia kontaktu wzrokowego w momentach kiedy az sie o to prosiło (przypominało to uwodzenia słupa soli :blink: )w dodtaku chyba chciał połknąc mikrofon.
może wcale nie miał ochoty na duet z edytą. nie każdy musi szanowac kogos w stylu edyty
ODPOWIEDZ