TopTrendy 2009

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

TopTrendy 2009

Post autor: Aro »

Kto wystąpi na festiwalu TopTrendy 2009?

Pod koniec czerwca w sopockiej Operze Leśnej po raz siódmy odbędzie się festiwal TopTrendy. W ciągu trzech dni na scenie zobaczymy m.in. zespół Coma, Czesława Mozila, Marię Peszek, Edytę Górniak czy też Piotra Rubika. Nie zabraknie również wieczoru kabaretowego.


W ramach koncertu TOP (26 czerwca) zobaczymy: Comę, Czesława Mozila, Anię Dąbrowską, Annę Marię Jopek, Patrycję Markowską, Kasię Nosowską, Marię Peszek, Marylę Rodowicz, Piotra Rubika oraz Waglewski Fisz Emade (artysty jednak w Sopocie nie zobaczymy ze względu na jego wcześniejsze zobowiązania). Artyści ci w 2008 roku sprzedali najwięcej płyt.

27 czerwca, w sobotę, na scenie Opery Leśnej odbędzie się koncert jubileuszowy. W tym roku Sopot świętuje stulecie Opery Leśnej, tak więc na scenie zobaczymy artystów, którzy swoje pierwsze muzyczne kroki stawiali właśnie tam. Wśród nich zobaczymy m.in. Halinę Kunicką, Alicję Majewską, Jerzego Połomskiego, Bohdana Łazukę, Edytę Górniak czy też Halinę Mlynkovą. W tym dniu na scenie zaśpiewają także artyści, którzy muzyczną karierę zaczęli niedawno: Joanna Liszowska, Agnieszka Włodarczyk czy też Artur Chamski.

Tego samego dnia odbędzie się również koncert Trendy, podczas którego zaśpiewają młodzi, nieznani jeszcze szerszej publiczności wykonawcy. Spośród nich widzowie, podczas SMSowego głosowania, wybiorą zwycięzcę.

28 czerwca (niedziela) to tradycyjny wieczór kabaretowy. Tego dnia na scenie wystąpią: Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jerzy Kryszak, Paranienormalni, Kabaret Neo-Nówka, Łowcy.B, Grzegorz Halama i Kabaret pod Wyrwigroszem. Wieczór kabaretowy poprowadzą Piotr Bałtroczyk, Olaf Lubaszenko i Cezary Pazura.

Festiwal Sopot TopTrendy organizowany jest przez telewizję Polsat od 2003 roku. Z danych, jakie podaje organizator wynika, że w sumie wszystkie edycje festiwalu obejrzało ponad 80 tys. osób na widowni Opery Leśnej, oraz 26 mln widzów przed telewizorami.

Opisy artystów, program festiwalu oraz szczegóły znajdują się na stronie internetowej www.toptrendy.pl. Od 1 czerwca na stronie będzie można również głosować na artystów, którzy mają szansę wystąpić podczas koncertu Trendy.
/media2.pl/

Były nieoficjalne informacje, a teraz są w końcu jakieś konkrety. :) Mamy więc dwa festiwale w tym roku. :D
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: TopTrendy 2009

Post autor: Wojtuś »

Szkoda tylko, że będą to pojedyńcze występy a nie cały recital z okazji 20-lecia pracy artystycznej. Mimo wszystko i tak bardzo się cieszę.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: TopTrendy 2009

Post autor: grzechoo »

Wojtuś pisze:Szkoda tylko, że będą to pojedyńcze występy a nie cały recital z okazji 20-lecia pracy artystycznej. Mimo wszystko i tak bardzo się cieszę
I na dodatek wygląda na to, że trzeci rok z rzędu na TT zaśpiewa To Nie Ja. Wnioskuję to z tego, ze w tym koncercie, w którym Edyta ma śpiewać gwiazdy będą śpiewały swoje największe przeboje
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: TopTrendy 2009

Post autor: autech »

Dziwia mnie reguły koncertu TOP.Markowska wydała osatnią premierowa płyte w 2007,a w 2008 była jej reeedycja-z ta reedycja dwukrotnie była tylko na OLisie (były to miejsca ok.30) czylii reedycji mogło sie sprzedać ok3-4 tysiecy. I jakim cudem ona weszała do tego koncertu??? No chyba ze doliczyli jej to co sprzedała w 2007 ,nie zrozumiały jest dla mnie jej udział i tyle!!!! Zreszta rokj temu pomineli Heya w 10-tce bo koncertowy-a ktos mi mówił ze płyta Jopek(nie moja bajka i ja sie nie orientuje) tez koncertowa i jest w tej 10!!!!
Szkoda bo przez takie dziwne "machlojki" nie weszła ani Kowalska ani Kazik :(
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: TopTrendy 2009

Post autor: suuzii17 »

Uff dobrze ,że chociaż wystąpi .
Wiedziałam ,że na TT nie może jej zabraknąć , a wersję TNJ z 2007 roku chętnie posłucham jeszcze raz :wink2:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: TopTrendy 2009

Post autor: ANETA »

Szkoda, że Kasi nie będzie ;( ale chociaż Edyta zaśpiewa. Oby ubrała się ślicznie i seksownie a nie jak Winnetou....
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: TopTrendy 2009

Post autor: Aro »

autech pisze:Zreszta rokj temu pomineli Heya w 10-tce bo koncertowy-a
W przypadku Heya chodziło chyba o to, ze pojawiły sie na płycie stare kawałki tej grupy w nowych wersjach, a nie nowości.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: TopTrendy 2009

Post autor: Blur »

Ale Hey wystąpił poza konkursem TOP, nie zajął żadnego miejsca.
Właściwie prócz Ani i Nosowskiej nie będzie nikogo ciekawego.
isia
Hope for us
Hope for us
Posty: 22
Rejestracja: 03 lip 2007, 11:54
Lokalizacja: polska

Re: TopTrendy 2009

Post autor: isia »

zamierza ktoś z Was dostać się na próbę do Opery Leśnej żeby spotkać się z Edytą w sobotę?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: TopTrendy 2009

Post autor: Estratos »

ktoś się wybiera do Sopotu? :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: TopTrendy 2009

Post autor: grzechoo »

Estratos pisze:ktoś się wybiera do Sopotu?
Np. ja
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: TopTrendy 2009

Post autor: Marcin A. »

Ja również będę.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: TopTrendy 2009

Post autor: Madlen »

No to chłopaki miłych wrażeń, mam nadzieję, na relacje, fotki i filmiki :hellobaby:
Ja będę wpatrzona w odbiornik :P hehe, Edzia nasza :*
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: TopTrendy 2009

Post autor: rafal22 »

My również będziemy. Powiedzcie od której się zaczyna próba i jak można zorganizować spotkanie z Edytą ?
isia
Hope for us
Hope for us
Posty: 22
Rejestracja: 03 lip 2007, 11:54
Lokalizacja: polska

Re: TopTrendy 2009

Post autor: isia »

też bym chciała być na próbie-może ktoś zna szczegóły-o której się zaczyna w sobotę, czy wstęp jest płatny (czy w ogole jest szansa się dostać)?
ODPOWIEDZ