Edyta w RMF FM

Wiadomości na temat Edyty.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Piter »

Michael pisze:Ja nie zamierzam brać udziału w przybijaniu gwoździ do trumny z karierą Edyty Górniak, w związku z tym nie wyślę ani jednego SMS-a wsparcia dla Edyty w preselekcjach.
Zawsze możesz głosować na konkurencję.

Ja zagłosuję na Edyte, o ile piosenka mi się spodoba. Wolę cierpliwie poczekać na premierę bo znając Edka może być różnie.

-- Dodano: 8 lut 2016, o 21:51 --
KrzysiekF pisze:Mnie ciekawi zestaw preselekcji w Polsce.

Ponoć ma być tylko sms i audiotele . Bez udziału % jury. Jeżeli faktycznie liczenie głosów będzie sprawiedliwe i nie wypaczone :roll: to będzie mega ciekawie.
Mnie zastanawia, kto z uczestników naprawdę chce jechać a kto tylko zgłosił się dla promocji.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Michael »

Piękny Diva założyła wałek nie pojawiając się w studiu mimo zapowiedzi :roll:.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: rav33 »

Może bolała ją noga w biodrze i nie zdążyła :)
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: weronka »

Ej to tylko chwile ponad 15 min od jej nowego domu...
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Margaret »

Niezależnie od tego co sądzę o tej decyzji, będę lojalna wobec Divy i tak czy inaczej będę ją wspierała w swoim wyborze i wyślę smsy na tę piosenkę. Tak z czystego zaufania i tego, że to Edyta jest najbliższa mojemu sercu muzycznie. To Ona sprawiła, że pokochałam muzykę - Jej muzykę.
Należy się Jej wsparcie od Nas. Jest szalona, ale gdyby każdy był powściągliwy nie byłoby nic ...
Oddam na Nią swój głos, bo wiem, że wygrać smsowo z Margaret będzie Jej ciężko. Przyda się Jej wsparcie!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Piter »

Margaret pisze: Oddam na Nią swój głos, bo wiem, że wygrać smsowo z Margaret będzie Jej ciężko. Przyda się Jej wsparcie!
Zastanawia mnie popularność tego spiewajacego komara.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: endeven »

Mnie też. Żałuję, że usłyszalem fragment live tej piosenki. Niestety dziewczę ma grubo ponad 600 tys fanów na fb. Jak to możliwe? z takimi piosenkami?
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Michael »

Margaret prawdopodobnie traktuje udział w preselekcji jako formę promocji nowego singla. Niestety, w Polsce wielu artystów traktuje Eurowizję jako szansę przypomnienia o sobie lub kanał do promocji swojej muzyki. To nie Szwecja, w której artyści poważnie traktują swój udział w krajowych eliminacjach.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Blur »

Publiczność wybiera i nie ma sensu z tym dyskutować, muzyka jest akurat bardzo demokratyczna, też nie rozumiem fenomenu niektórych artystów, ale cóż z tego..
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: spot_me »

Margaret pisze:wygrać smsowo z Margaret będzie Jej ciężko.
Cos czuje, ze Edyta tez to wie. Byc moze takie jest zalozenie - pokazac, ze chciala, a nie pojechala tylko dlatego, ze Polacy tak zdecydowali. Margaret na Eurovizji zajmie ostatnie miejsce, a o Edi beda znow pisac, ze taki niedoceniony talent...

Jezeli faktycznie, tak jak powiedziala, decyzje o wystartowaniu podjela dopiero kilka dni temu, po zamieszczeniu tego postu na FB i pod wplywem zachety FB fanow, tzn ze jest totalnie impulsywna. To moze tez znaczyc, ze nie ma ani teledysku, ani zadnego planu na promocje tej piosenki. TVP z pewnoscia nie rzuci kasa bo oszczedzaja jak sie da (zdejmuja wszystkie programy na lincencjach zachodnich). Czy tylko ja nie wyobrazam sobie Edyty jezdzacej po Europie z promocja tej piosenki? To bardzo ciezka praca a bez tego szanse jeszcze mniejsze.

Ciekawe czy premierowe wykonanie bedzie mialo miejsce 14go lutego. 8)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Piter »

Nie trzeba promować piosenki aby wygrać ESC
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Marek »

Niech śpiewa. Trzymamy kciuki i niech da czadu.
Posłuchajmy:
http://hostuje.net/file.php?id=c4061d41 ... 75fe0d8754#
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Cypix »

Zamiast wydać zapowiadaną od 2013 roku płytę, ba, cokolwiek o niej powiedzieć, ona rzuca ochłap, a w zasadzie zapowiada rzucenie ochłapu, zapowiadając numer nagrany dwa lata temu, a tłum się podnieca. Ona wcale nie jest taka głupia, odbiorcy jej taktyki to idioci :roll:
Awatar użytkownika
jacko1990
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2014, 14:54
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie Ja - Your High
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: jacko1990 »

Nie rozumiem tego narzekania, wróżenia katastrof, paniki... to takie "słabe", pełne kompleksów, dziwne.

Artystka sama powiedziała, że chce zmierzyć się z samą sobą, z legendą, czyli nie boi się ewentualnych porażek - zgłosiła piosenkę do konkursu, więc chyba ma świadomość z czym może się to wiązać. Dlatego powinniśmy ją wspierać, jeśli piosenka będzie rzeczywiście dobra. Powinniśmy dodawać otuchy, to przecież takie łatwe, a jakże miłe, serdeczne i nie kosztuje nas nic, a może być niezwykle owocne, bo doda to Edycie odwagi, pewności. Ja się cieszę, że Edyta w końcu skierowała sie ku ESC, gdyż na pewno zaprezentuje na scenie klasę klasę, talent, ładny obrazek - nie będziemy mieli za co się wstydzić. Ja się cieszę bardzo i w pełni ją popieram.

Ja Margaret lubię, bo ma jakiś talent, jest sympatyczna, ale wolałbym widzieć Edytę na ESC. Tylko jestem ciekaw, jakie piosenki będą stanowić ich oręże w tej walce preselekcyjnej.
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: kamil87 »

Zgadzam się, powinniśmy teraz wspierać Edytę, kibicować jej i pomagać wszelkimi dostępnymi środkami w osiągnięciu celu jakim jest na ten moment wygranie polskich preselekcji. Jeśli prawdą jest, że ta piosenka ma ponad 2 lata i wybrańcy, którzy ją słyszeli twierdzą, że jest piękna i śni im się po nocach, a pomimo ich usilnych próśb Diva nie zdecydowała się jej do tej pory wydać, to może faktycznie jest to dobry utwór i Edi trzymała go na Eurowizję by powrócić tam z czymś może równie mocnym jak TNJ.
ODPOWIEDZ