Edyta w RMF FM

Wiadomości na temat Edyty.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: mpjp »

Nie wierzyłem, że może to zrobić i szczerze mówiąc wierzyłem, że nie zrobi.
Owszem kibicować możemy, ale chyba najkorzystniejsze by było, aby nie wygrała tych preselekcji. Wtedy będzie o Niej głośno, jest szansa na rozpoznawalność piosenki, a przegrana osoby reprezentującej Polskę zawsze będzie komentowana, że gdyby jednak pojechała Edyta...
Miłego dnia
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Pawel »

Oj dajcie spokój. Ja tez nie wiem czy to dobry pomysł ale co ona ma do stracenia. Praktycznie nic. Nie piszcie o legendzie bo nadal będą pisać co roku, że zajęła 2 miejsce dodadzą tylko ze w 2016 nie udało jej się pokonać samej siebie. Po hymnie nic gorszego jej się przydarzyć nie może.
P
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Matiz99 »

Pawel pisze:ędą pisać co roku, że zajęła 2 miejsce dodadzą tylko ze w 2016 nie udało jej się pokonać samej siebie.
Ten pierwszy fakt będą pomijać :P
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: endeven »

Rok temu Edyta w poście na facebooku mówiła, że się zgłosiła, że wybrano kogoś innego, tvp mówiło, że zgłoszenie za późno wysłano i inne tam takie plotki z tego wynikały. Jedno jest teraz pewne. Edyta mówiła wtedy prawdę, że ma taką piosenkę, z którą mogłaby pojechać. Niedługo ją usłyszymy. Nie schowała jej do szuflady. Jestem wdzięczny, ze przynajmniej w tym przypadku nie rzuciła słów na wiatr. Daje to jakąś nadzieję, że może niebawem i inne rzeczy sie urzeczywistnią... Eurowizyjni zagraniczni fani bardzo pozytywnie przyjęli decyzję Edyty. Miło się czyta komentarze pod postem na facebooku ESC Today -> https://www.facebook.com/esctoday/posts ... 1493475950

"Grateful" powinno mieć swoją premierę jak najszybciej. Trzeba kuć żelazo póki gorące. Im dłużej będziemy czekać, tym większe oczekiwania wobec tej piosenki narosną. Nakręcanie się, budowanie wyobrażeń na temat tego kawałka może mu ostatecznie zaszkodzić. Lepiej od razu dostać z liścia muzyką i po prostu z nią obcować :) Nie ma co przedłużać i przeciągać. Universal wrzucajcie na iTunesa :D
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: dorota »

a czy mozna już puszczać piosenki eurowizyjne czy jeszcze nie?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: endeven »

można. i to od 2 września zeszłego roku :)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Matiz99 »

endeven pisze:Eurowizyjni zagraniczni fani bardzo pozytywnie przyjęli decyzję Edyty. Miło się czyta komentarze pod postem na facebooku ESC Today -> https://www.facebook.com/esctoday/posts ... 1493475950
Szkoda że nie piszą negatywnie. Wtedy media plotkarskie w polsce miałby o czym pisać a tak przemilczą fakt.
Bratnik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 202
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:05
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Bratnik »

Czy ktoś nagrał wywiad ? Albo gdzie można go posłuchać ?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: spot_me »

Pawel pisze: ale co ona ma do stracenia. Praktycznie nic.
Praktycznie wszystko. Pozycje pierwszej Divy i pierwszej klasy zarobki.
Czy tylko ja zauwazylem jak w 2015 roku wznoszono Edyte na piedestal - glowna gwiazda gali, najwieksza atrakcja wieczoru, najlepiej oplacana gwiazda w sylwestra, po raz pierwszy od dawna mialem wrazenie, ze odbila sie muzycznie i wrocila na salony jako gwiazda muzyki i Dama polskiej piosenki. Najwieksza i wysoko ceniona. Jesli przegra z Margaret i Szpakiem to za rok nie wystapi o polnocy jako najwieksza gwiazda zamykajaca rok i zgarniajaca stawke, ktora nie pogardzilby zagraniczny wykonawca. Zamkniete koncerty tez na tym ucierpia. Naturalna kolej rzeczy. Prawa gieldy i wartosci rynkowej.
Kibicuje jej w kazdym muzycznym przedsiewzieciu wiec i w tym, ale niech nikt nie mowi, ze ona nie ma nic do stracenia. Ma i to duzo.
Fani ja do tego popchali wiec i teraz fani musza jej pomoc. Co prawda to mniejszosc namieszla jej glowie twierdzac ze przeciez nic nie traci, ale teraz wszyscy solidarnie powinni glosowac, bo od tego wlasnie sa fani.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Aro »

Nie rozumiem tej decyzji. Po co niszczyć tę legende eurowizyjną? To była nasza "prawie" wygrana, miejsce 2. No, ale niech robi co chce. Bedzie obciach jesli przegra z Margaret bo ma dużo młodych fanów którzy się na pewno zmobilizują do wysyłania smsów, a nawet jesli wygra preselekcje to będzie cięzko już na samym konkursie. No chyba, że nagrała hit. ;)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Matiz99 »

Sądzisz, że sam hit wystarczy do wygrania w tym całym ESC?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Aro »

No, a co ostatnio nie wygrała piosenka która była hitem i była bardzo popularna w radiu czy w telewizji?
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: dorota »

hit to pojęcie względne ....dla jednych hit, dla innych gniot

a głosy Europy, poza typami geopolitycznymi, są nieprzewidywalne ....
nawet jeśli piosenka będzie dobra,dla nas, to niekoniecznie dla reszty Europy ....

nie rozumiem tej decyzji ale co tam, to nie moja życie, nie moja kariera...

spot_me pisze:Praktycznie wszystko. Pozycje pierwszej Divy i pierwszej klasy zarobki.
Czy tylko ja zauwazylem jak w 2015 roku wznoszono Edyte na piedestal - glowna gwiazda gali, najwieksza atrakcja wieczoru, najlepiej oplacana gwiazda w sylwestra, po raz pierwszy od dawna mialem wrazenie, ze odbila sie muzycznie i wrocila na salony jako gwiazda muzyki i Dama polskiej piosenki. Najwieksza i wysoko ceniona. Jesli przegra z Margaret i Szpakiem to za rok nie wystapi o polnocy jako najwieksza gwiazda zamykajaca rok i zgarniajaca stawke, ktora nie pogardzilby zagraniczny wykonawca. Zamkniete koncerty tez na tym ucierpia. Naturalna kolej rzeczy. Prawa gieldy i wartosci rynkowej.
Kibicuje jej w kazdym muzycznym przedsiewzieciu wiec i w tym, ale niech nikt nie mowi, ze ona nie ma nic do stracenia. Ma i to duzo.
o to to, własnie o to mi chodzi ...
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: kamil87 »

tchórze, tchórze i jeszcze raz tchórze, najlepiej siedzieć na dupie w pl i robić pioseneczki dla fanów, kiedy widocznie Edyta ma dużo większe aspiracje i marzenia.

Nie dziwię się, że Polska tak mało znaczy i nie wiele osiągnęła skoro większość boi się walczyć o więcej, jak już raz coś ci się udało, to nie próbuj znów, nie próbuj więcej, bo ci się nie uda, bo stracisz, bo cię zniszczą, bo zabiorą ci wszystko, udało ci się raz, siedź cicho i korzystaj z tego. Gdyby wszyscy tak myśleli, to dziś nic byśmy nie mieli, wszystko okupione jest ryzykiem, nie można osiągnąć sukcesu nie wystawiając się na możliwość poniesienia klęski.

Uważam, że krok Edyty świadczy o jej ogromnej odwadze i na pewno była to przemyślana decyzja, zwłaszcza, że rok temu już chciała wystąpić. Myślę, że Edyta zdaje sobie sprawę, że nie młodnieje i to jest ostatni gwizdek kiedy może jeszcze raz spróbować zawalczyć o sukces, o popularność, o siebie, o swoją muzykę w Europie.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: max28 »

kamil87 pisze:tchórze, tchórze i jeszcze raz tchórze, najlepiej siedzieć na dupie w pl i robić pioseneczki dla fanów, kiedy widocznie Edyta ma dużo większe aspiracje i marzenia.

Nie dziwię się, że Polska tak mało znaczy i nie wiele osiągnęła skoro większość boi się walczyć o więcej, jak już raz coś ci się udało, to nie próbuj znów, nie próbuj więcej, bo ci się nie uda, bo stracisz, bo cię zniszczą, bo zabiorą ci wszystko, udało ci się raz, siedź cicho i korzystaj z tego. Gdyby wszyscy tak myśleli, to dziś nic byśmy nie mieli, wszystko okupione jest ryzykiem, nie można osiągnąć sukcesu nie wystawiając się na możliwość poniesienia klęski.

Uważam, że krok Edyty świadczy o jej ogromnej odwadze i na pewno była to przemyślana decyzja, zwłaszcza, że rok temu już chciała wystąpić. Myślę, że Edyta zdaje sobie sprawę, że nie młodnieje i to jest ostatni gwizdek kiedy może jeszcze raz spróbować zawalczyć o sukces, o popularność, o siebie, o swoją muzykę w Europie.
piąteczka :-D
ODPOWIEDZ