Edyta w RMF FM

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Wojtuś »

Ja będę kibicował Edycie! Są przypadki na Eurowizji gdzie druga próba skończyła się wygraną np Dima Bilan z Rosji wygrał dopiero za drugim razem.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: dorota »

ja też będę jej kibicowac i trzymac kciuki, jeśli pojedzie,

skoro już się zgłosiła, to lepiej, żeby tam pojechała niż odpadła w polskich przedbiegach...
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: ChristopherP »

Problemem jest nie nieprzewidywalność głosowania widzów podczas Eurowizji, czy głosy geopolityczne, a to że gdyby Edyta naprawdę miała powalczyć o jakieś znaczące miejsce (przynajmniej przejście do finału) to powinna od następnego dnia po polskiej preselekcji każdy dzień spędzić na próbach do występu w Sztokholmie i promocję w całej Europie. To są ponad dwa miesiące ciężkiej wielogodzinnej pracy dzień w dzień. Diva nie pracowała tak od czasów Metra i chyba nikt nie wierzy, że to się nagle zmieni.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Piter »

Matiz99 pisze:Sądzisz, że sam hit wystarczy do wygrania w tym całym ESC?
Tak. Fani Esc i tak znają piosenki wcześniej poprzez Yt reszta poznaje je podczas konkursowego wieczoru. Promocją można nadrabiać. Pytanie co to za piosenka.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: spot_me »

endeven pisze:Im dłużej będziemy czekać, tym większe oczekiwania wobec tej piosenki narosną.
Chyba wiekszych nadziei i oczekiwan juz nie mozna wzbudzic niz w tym przypadku. Piosenka, ktora lezala w sejfie przez ponad dwa lata, nagrana zapewne tez dwa lata temu i od poczatku chroniona z mysla o konkursie. Edyta musiala ja naprawde pokochac by tak w nia uwierzyc. I nie tylko ona - kazdy kto ja slyszal musial sie nia zachwycac i zachecac Edyte do tego szalonego kroku (w tym Sierocki i Uniwersal, a najprawdopodobniej takze i Kubiak przed smiercia), wiec to musi to byc cos wielkiego. No pressure then :edi: 8)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: endeven »

Dobrze byłoby, gdyby zaraz po koncercie utwór pojawił się na iTunesie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: ray »

Edyta miała być 2 razy w RMF FM - była raz. Miała odpowiedzieć na pytania zadane przez fanów - prócz pytania o Eurowizję, odpowiedziała tylko na pytania o kolekcję szczoteczek do zębów, ulubione danie i garderobę. Czyli Edyta wcześniej przeglądała te pytania i być może powiedziała tak: "Ooo, jest pytanie, kiedy będzie płyta, na to pytanie nie chcę odpowiadać. Ooo, pytanie o kolekcję szczoteczek do zębów, to jest akurat dobre pytanie, chętnie odpowiem na nie na antenie. Ooo, pytanie o klip do Oczyszczenia, nie, to nie jest dobre pytanie. Ooo, pytanie o moją garderobę, moje buty, bardzo dobre pytanie, niech się pojawi! Ooo, jest i pytanie o dvd, ale nie, nie, nie, to nie jest dobre pytanie. Ooo, a tu jest pytanie o moje ulubione danie. O, takie pytania to ja lubię!". :lol3:
Szkoda, że te fanki, które zadały na antenie tak durne pytania, wygrały bilety na walentynkowy koncert, a ci, którzy zadali pytania dotyczące kariery Edyty, dostali g*wno.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: rav33 »

ray, a czemu się dziwisz, jakbyś nie znał Edzi? :)
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: anet97 »

a gdzie można posłuchać tego wywiadu w całości?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: ray »

Rav33, w sumie to było do przewidzenia, że Edyta znów wywinie numer z unikaniem niewygodnych pytań i po 4 miesiącach milczenia na temat nowej płyty, będzie milczeć dalej. :-)
Niektórzy podkreślają, że decyzja o udziale Edyty w preselekcjach eurowizyjnych świadczy o jej odwadze. Ja bym powiedział, że gdyby Edyta była odważna, to powiedziałaby prawdę, dlaczego przerwała pracę nad albumem i dlaczego klip do Oczyszczenia, wbrew zapowiedziom, nie został wydany.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Michael »

ray pisze:Niektórzy podkreślają, że decyzja o udziale Edyty w preselekcjach eurowizyjnych świadczy o jej odwadze.
Mnie się wydaje, że Eurowizja to temat zastępczy, mający za zadanie odciągnąć uwagę od braku płyty.
Potem Diva będzie miała alibi dla opóźnienia w pracy nad albumem, bo przecież poświęciła mnóstwo czasu na Eurowizję.
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: edikate »

koniec z Nocnym wiec material do kosza poszedl..trzeba znowu nowego materialu szukac...
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: max28 »

ray pisze: Niektórzy podkreślają, że decyzja o udziale Edyty w preselekcjach eurowizyjnych świadczy o jej odwadze. Ja bym powiedział, że gdyby Edyta była odważna, to powiedziałaby prawdę, dlaczego przerwała pracę nad albumem i dlaczego klip do Oczyszczenia, wbrew zapowiedziom, nie został wydany.
Tak sobie myślę, że nagrany materiał do oczyszczenia, zostanie wykorzystany do teledysku do Grateful, ale tylko tak sobie myślę ;-)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: Matiz99 »

Mam rozumieć że jak tylko nie nagrałem wywiadu to RMF nie umieści go na YT czy innej stronie?
:boshe:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w RMF FM

Post autor: endeven »

@Matiz, a na co komu wywiad o szczoteczkach i butach? :lol:
ODPOWIEDZ