Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: Aro »

Mazi, no prędzej czy później odpadnie z TzG tylko czy to będzie oznaczało od razu nową płytę? Nie sądzę. Podczas ostatniego DDTVN nie chciała nawet na ten temat dyskutować. Nie było o czym. Nowej płyty nie ma, nic nie powstaje. Proces powstawania nowej płyty może trwać i 2 lata. Mamy tyle czekać?
Awatar użytkownika
Mazi
Hope for us
Hope for us
Posty: 12
Rejestracja: 19 paź 2009, 11:28
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany,Będę ¦niła.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: Mazi »

Aro, teraz to już nieczego nie mozemy być pewni ! bardzo jestem ciekaw jak to teraz będzie wyglądało po jej nieszczęsliwym wypadku ! może byc tak że jednak dozna jakiego bólu podczas tańca i nie bedzie się z tym czuła zbyt komfortowo ! i odejdzie ! ale to są moje słowa ! ale jak juz przeczytałem na jednym z portali że podobno Edyta nie ma zamiaru odejść ! I z tego powinnismy sie cieszyc ze jednak kobieta jest dzielna i chce pakazac Nam! FANOM że DA RADE ! po tym co się stało ! .A co do nowej płyty ? A co ona innego będzie mogła robić ? nic tylko nagrać nowa płyte po załuzonym tygoniowym urlopie ! Jak to wspomniała w DDTVN .
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: ANETA »

Mazi pisze:powinnismy sie cieszyc ze jednak kobieta jest dzielna i chce pakazac Nam! FANOM że DA RADE ! po tym co się stało !
Gdyby Edyta po takim wypadku wyszła na scenę i śpiewała to bym jej siłę przyjęła ze łzami jednak TzG to dla mnie nieudana próba ogrzania swojego wizerunku. Tu chodziło głównie o kasę. Dla nas tego nie zrobiła. Chyba, że uważa, że sikamy z wrażenia jak w ogóle pojawi się w tv. U mnie te czasy już dawno minęły. Oczekuje od niej muzyki. A jeśli nie chce śpiewać to niech powie. Po co mamy się łudzić i czekać 10 lat na jedna płytę. Wolałabym przykry fakt ,,Nie nagrywam obecnie niczego" niż obiecanki od kilku lat....


JEDYNE co mnie przy niej jeszcze trzyma to GŁOS i WSPOMNIENIA. Obecną Edytę trudno kochać.


Z zazdrością patrzę na artystów u których widać, że muzyka jest ich życiem. U Edyty tego nie widzę. Potrafi udawać, zrobić smutną minkę, nawet się rozpłakać ale to nie robi na mnie wrażenia. Ktoś kto kocha śpiewać częściej nagrywa, samo siedzenie w studio i tworzenie albumu jest ciężką harówą ale również sprawia mu ogromną przyjemność.

Edyta nie jest jedyną artystką na świecie która ma dziecko i jest po rozwodzie. Każda wymówka jest dobra aby nie nagrywać. No bo i po co skoro kasa i tak się kreci na głupotach. Tu potańczy, tu posiedzi i jest git.

Przepraszam za off top.
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Posty: 185
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:58
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Lokalizacja: Polska

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: patrick.ko7 »

Mazi pisze: A co ona innego będzie mogła robić ?
Zartujesz? Przeciez od razu dostanie z dziesiec roznych propozycji od niejednej stacji tv, ktore na jej nazwisku zechca sie promowac tak jak teraz TzG. Na pewno trafi sie taka oferta finansowa, ktorej nie sposob bedzie odrzucic. A gdyby wygrala TzG i dostala samochod to przeciez nie bedzie innej opcji jak zrobic prawo jazdy wzorem Dody. Oczywiscie za olbrzymia kase w reality show. Teraz to juz jak woda na mlyn - tak to jest gdy sie 'wsiaknie' w produkcje telewizyjne, a Edyta chyba powoli 'wsiaka' :/
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: KrzysiekF »

patrick.ko7 pisze:
Mazi pisze: A co ona innego będzie mogła robić ?
Zartujesz? Przeciez od razu dostanie z dziesiec roznych propozycji od niejednej stacji tv, ktore na jej nazwisku zechca sie promowac tak jak teraz TzG. Na pewno trafi sie taka oferta finansowa, ktorej nie sposob bedzie odrzucic. A gdyby wygrala TzG i dostala samochod to przeciez nie bedzie innej opcji jak zrobic prawo jazdy wzorem Dody. Oczywiscie za olbrzymia kase w reality show. Teraz to juz jak woda na mlyn - tak to jest gdy sie 'wsiaknie' w produkcje telewizyjne, a Edyta chyba powoli 'wsiaka' :/
Oczywiście, jeżeli Edyta wygra TzG to , nie mam wątpilowości TVN wyciśnie z Edyty jak najwięcej...

Proszę nie zbaczać z tematu.

Matiz.
Ostatnio zmieniony 05 lis 2010, 16:09 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 1 raz.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: Bob »

sensowność reedycji jest dyskusyjna, ale dla wielu niewtajemniczonych cd z bonusami w tym NWI może być bezcenne ....
ja sie cieszę, mimo , że za japonczyka wydałem majatek, poswięconego czasu na wyszukiwanie tej pozycji nie licze...
na pewno kupię , moze nie dla siebie ale na prezenty pod choinke... ;)
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: Dawid »

dawno mnie tu nie było, patrzę a ty wątek o "nowej" płycie. Zrobiło mi się smutno. wystarczyło wydac koncert polsatu i byłoby ok - każdy z nas by to kupił, a tak szkoda kasy. Niestety Maja jest kiepska w swojej pracy menadżerki, tez żeruje na nazwisku edyty.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: grzechoo »

Dawid pisze:Niestety Maja jest kiepska w swojej pracy menadżerki, tez żeruje na nazwisku edyty.
Ja to widzę inaczej. Było widać, że Maja była pełna zapału, tylko co ona może jeśli Edyta nie chce? Naciskać bardziej i pożegnać się z posadą menedżerki?
Płytę kupię ze względu na NWI, szkoda, że Lustra nie dali i np. Nie Było ze Sweet Noise.
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: Dawid »

Edyta śmieje się nam prosto w twarz. Każe cieszyć niczym. Te płyty sie nie sprzedadzą, chyba, że byłyby dodatkiem do gazety za 1,99 !!!
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: Madlen »

Byłam dzisiaj w Empiku w Krakowie, płytki kosztuje 46zł z hakiem... Nawet fajnie wydane, ale nie zdecydowałam się na zakup, mam je osobno, to już wolę zbierać kasę na nową 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: vanity »

grzechoo pisze:Naciskać bardziej i pożegnać się z posadą menedżerki?
To byłoby wycofanie się z twarzą. A tak kopie sobie grób - nie podołała.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: Grzegorz »

vanity pisze:To byłoby wycofanie się z twarzą. A tak kopie sobie grób - nie podołała.
Właśnie że podołała! Edyta tańczy, a przy okazji menedżer też swoje skubnie. Niestety - kasa rządzi światem. A menedżer od tego jest żeby tej kasy szukać...
Nie ma płyty, to trzeba kasy szukac gdzieś w innym miejscu. Płyty sie doczekamy, myślę że w przyszłym roku Edyta się za to wreszcie zabierze. Póki co musi zarobić kasę aby mieć producentów i teksciarzy z najwyższej półki! :ha: Nie ma co pospieszać i ponaglać a tym bardziej stroic fochy czy się obrażać. Pomaton wydaje swoje składanki, napewno Edyta o tym wie, i pewnie też coś ze sprzedaży skubnie, jaka by niebyła. W tym juz głowa pani menedżer... 8)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: DeathlySilence »

vanity pisze:
grzechoo pisze:Naciskać bardziej i pożegnać się z posadą menedżerki?
To byłoby wycofanie się z twarzą. A tak kopie sobie grób - nie podołała.
Oceniając dotychczasowe jej dokonania - a raczej ich brak - zgadzam się.
Grzegorz pisze:Właśnie że podołała! Edyta tańczy, a przy okazji menedżer też swoje skubnie. Niestety - kasa rządzi światem. A menedżer od tego jest żeby tej kasy szukać...
Nie ma płyty, to trzeba kasy szukac gdzieś w innym miejscu. Płyty sie doczekamy, myślę że w przyszłym roku Edyta się za to wreszcie zabierze. Póki co musi zarobić kasę aby mieć producentów i teksciarzy z najwyższej półki! :ha: Nie ma co pospieszać i ponaglać a tym bardziej stroic fochy czy się obrażać. Pomaton wydaje swoje składanki, napewno Edyta o tym wie, i pewnie też coś ze sprzedaży skubnie, jaka by niebyła. W tym juz głowa pani menedżer... 8)
Po pierwsze udział w TzG to żadne osiągnięcie. Po drugie nie Mai (jeśli wierzyć doniesieniom brukowym) - a jeśli nawet to wracamy do punktu pierwszego.
Przedstawiona przez Ciebie filozofia "skubania" godna Michała Wiśniewskiego.
Są inne metody pozyskiwania funduszy, zarobku. Można pozyskiwać sponsorów, ubiegać się o patronaty, zastanowić się nad przejściem do wytwórni, koncertować.
Jednakże trzeba się wykazać i pracować. Dotyczy to zarówno managera jak i artysty.

Niestety Maja i Edyta wolą łatwą kasę. Wolą "zeszmacić" nazwisko, wizerunk, sprzedać się, wcisnąć fanom płytowych bubel, który szumnie zapowiadały w mediach (o teledysku nie wspominając). Dwa, czy trzy razy do roku walnie sobie sesję, udzieli wybielającego wywiadu o niczym i na chwilę zamydli ludziom oczy, "zaspokoi" fanów. Lecz ta "chwila" trwa coraz krócej, a takie piarowskie wywiadziki już ludzi nie przekonują. "Wyedukowani" chociażby na Maglu Towarzyskim, ale też na własnych obserwacjach, nie łykają tych wygładzonych zdań wypowiadanych przez gwiazdy na własny temat. Liczą się konkrety, praca, dokonania. Bez nich to tylko kolejna gra pozorów i próba przekonywania siebie samego jak i swoich sympatyków, że jest cudownie. A nie jest.

Komicznym staje się sytuacja, gdy obchody jubileuszowe przekładane są już drugi rok z rzędu.

Obawiam się niestety, że z projektami jubileuszowymi poczekać będziemy musieli na 25-lecie "pracy artystycznej".
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: dominik »

Dzisiaj kupiłem 20.-lecie Pomatonu. Książeczka wygląda następująco:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Przepraszam za taką a nie inną jakość zdjęć, ale robiłem komórką, bo nie mogę znaleźć kabla USB do aparatu.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Złota kolekcja (Reedycja) / Kolekcja 20-lecia Pomatonu

Post autor: ANETA »

Zdjęcia z epoki ,,EG" są niesamowite.... chciałabym je wszystkie mieć w HQ.

Chciałabym mieć jakiś wielki plakat ze zdjęciem z tamtych czasów.
ODPOWIEDZ