Edyta w Między kuchnią a salonem

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: Mist »

caterina78 pisze:Drogie panie, zeby kolega forumowy zwracal Wam uwage, ze o " takich" glupotach sie nie pisze publicznie , po prostu wstyd...

co za bzdura. :D nie pisze sie o sasiadce ktora wstrzykuje sobie botox ale niestety w przypadku slaw takich jak Edyta komentarze na takie tematy sa wpisane w zawod.

Szkoda, ze nie chodzi do lepszego specjalisty, ktory by jej doradzil, ze co za duzo to nie zdrowo wtedy taka fuszerka nie bylaby widoczna i niebyloby o czym rozmawiac. :lol:
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: Madlen »

Edi taka śmieszka, nie bijcie, ale mi w tych włosach przypominała lwią grzywę, taki artystyczny nieład, jakby dopiero co wstała z łóżka (Michael :PP )

Ale kurczę fajnie wyglądała :d Może i miała trochę podpuchnięte oczy ale jest piękna :wink2: Kropka!
Ostatnio zmieniony 23 lis 2010, 20:21 przez Madlen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: Kamille.g »

Dla mnie pozytywny wywiadzik :)
A te owacje na stojąco Zasłużone! :wink2:
Edyta ma taką urodę że nawet jeśli ma podpuchnięte oczka to też wygląda uroczo :D
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: Meg »

Edyta i Jan wymiatają - uśmiałam się co nie miara :lol3: świetny wywiad!
Szkoda, ze nie chodzi do lepszego specjalisty, ktory by jej doradzil, ze co za duzo to nie zdrowo
No ja tez żałuje że u nas tutaj na forum takiego specjalisty nie ma... 8P

Zajmijcie się sobą, ciekawe czy Wy zawsze wyglądacie tak idealnie...
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: Fan25 »

Szkoda czasu na myślenie o wyglądzie Edyty, lepiej skupić się na Jej twórczości.
Właśnie próbuję sobie wyobrazić najnowszy singiel Edyty, układam sobie w myślach tekst nowej piosenki. :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: Kopaneek »

aftershave pisze:A Wy już nie macie ciekawszych tematów do rozmów, tylko włosy, oczy, krążenie limfy ??? masakra...przypomina mi to dyskusje w komentarzach na pudelku
Chyba nie czytałeś komentarzy na Pudelku. :PP

Niech każdy pisze, co chce, byleby tylko mieściło się to w granicach dobrego smaku i kultury. :wink2:
Meg pisze:Zajmijcie się sobą, ciekawe czy Wy zawsze wyglądacie tak idealnie...
Ty też nieprzerwanie zajmujesz się innymi. :P
Fan25 pisze:Właśnie próbuję sobie wyobrazić najnowszy singiel Edyty, układam sobie w myślach tekst nowej piosenki.
"Looking back through my shadowness
I was wrapped inside my darkest fears
You came like a miracle to me..."
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: Meg »

Kopaneek pisze:Ty też nieprzerwanie zajmujesz się innymi
Tak jak w szczególności Tobą... weź wyluzuj... i odczep się ode mnie w końcu :P Czepiasz się i czepiasz
ewa-malina1
Hope for us
Hope for us
Posty: 34
Rejestracja: 31 lip 2009, 20:32
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie Opuszczaj Mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: ewa-malina1 »

Bradzo pozytywnie się zachowywala! Wyglądu nie komentuję bo przecież Edyta do najmłodszych nie należy.
Anicia24
Invisible
Invisible
Posty: 7
Rejestracja: 23 lis 2010, 17:27
Ulubiony album: Wszystkie
Ulubiona piosenka: Wszystkie, list
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: Anicia24 »

Edytka jest młoda chociaż już przy środku. Karzdemu co rok przebywa lat ale ona z wiekiem wyglada coraz lepiej jak nastolatka. Ja jak się nie wyspie to też mam spuchniete. A nie mam tymbardziej 18lat. To może ja też mam botoks? Nie nosze botoksu tylko nakładam tusz i kredkę jeszcze maluje powieki i nie daje fluidu. I mam spuchniete oczy i nie czepiajcie się jej pracuje i nie odsypia nocy wy tak nie macie? Moim zdaniem nie powinni się tu wpisywać osoby które można powiedzieć są antyfanami wyzywacie ja piszecie że jest jak to nazywać sztuczna. Nie wpisujcie tak jest piękna i tyle

[ Dodano: 24-11-2010, 08:29 ]
Edzia jest piękna i cudowna oglądałam między kuchnią a salonem wyglądała słodko i pięknie. Ci co czepiają się edzi niech nie wypisują na forum dla fanów edytki. Niech wypisują na pudelku albo trzymają w myślach. Może was podać do sądu nie jedna gwiazda robiła z takimi anty,,fanami" tylko ona tego nie robiła bo na razie to toleruje edzia jest cudowną kobietą

[ Dodano: 24-11-2010, 08:42 ]
Bo jak mówicie edyta nie jest młoda my jesteśmy dziewczynami do 18 lat chociaż mówicie że w takich 2cyklach jest się kobietą nawet jak to będzie się miało 10 lat to nieprawda. Od 18 -30 młodziutką, trochę bardziej niż młodziutką kobietą 30- 45 lat młodą i trochę starszo młodą kobietą(mając 45 lat to te drugie). 45-57 starszą kobietą w okresie rozkwitania 57-60- starszą bardziej niż starszą 60-65 starszą panią 65-70 sara pani 70-100staruszka. Jak wy uważacie że edzia nie jest młoda to taka 55 latka jest staruszką a 60 latka już to proch. Edi jest najlepsza
Awatar użytkownika
SandraMJ
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 12 lis 2010, 1:55
Ulubiony album: Wszystkie
Ulubiona piosenka: Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: SandraMJ »

super super super!! właśnie obejrzałam, aleee Edytka jest tu sobą! EDI rządzisz!!
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: iga103 »

Dopiero teraz obejrzałam ten program.Ale się uśmiałam!
Uwielbiam Ją!
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: monia80 »

Edi super sie zachowywala taką Ją kocham sponatniczna,rozesmiana jak cudownie widziec znow radosc szczerą w Niej- jest taka szczesliwa :) .Slicznie wygldala tak dziewczeco ,,jak ja sie nie moge napatrzec na Nia w tych nowych wlosach poprostu rewelacyjnie wyglada.
Ten program jest zawsze taki obrzydliwe nudny a Edyta i Janek jak sie tylko w nim pojawili odrazu odzyl choc na ten jeden odcinek.Usmialm sie strasznie a raczej jestem ponurakiem :P smutasem duzym a tu taka dawka smiechu jeziu jak ja kocham tą moja Edi.super bylo tak spontanicznie wszystko i o to chodzi!!!!!.Edi to swietna rowna babka az ku...trafia jak sie edi taka widzi a co o niej te portale i gazety wypisuja totalna sprzecznosc.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: stinger »

Fajne wystąpienie. :D

Prowadząca nie wiedziała co się dzieje..-"ja jestem gospodynią tego programu.." :lol3:

Mam nadzieję,że TzG dał Edycie rzeczywiście tyle energii,ile pokazuje.
Cieszę się,że jest radosna.
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: Mona. »

Edi wyglądała pięknie w tym programie, ładnie była ubrana. Oczy może i podpuchnięte.. ale ja się nie dziwię. Ostanie dni, tygodnie dużo ją kosztowały. Ma prawo być zmęczona, może jest niewyspana. Czy to ważne? Liczy się to, że jest szczęśliwa, energia ją rozpiera i aż miło się na nią patrzy, jest jak iskierka. :)
Awatar użytkownika
mgiełka
Sit down
Sit down
Posty: 95
Rejestracja: 29 maja 2010, 23:37
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Między kuchnią a salonem

Post autor: mgiełka »

:) Moja mam stwierdziła, że Edyta chyba nie jadła z 5 dni tak się opychała tą pizzą :)
ODPOWIEDZ