www.edytagorniak.com

Nowy oficjalny serwis artyski - premiera w południe 21 marca

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: max28 »

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale na tzw. stronie internetowej pojawiło się logo Universal Music Group (na Facebook Edyty, w informacjach również widnieje ta wytwórnia)- w poprzedniej planszy, jak dobrze kojarzę, był odnośnik do Universal Music Polska - może jednak jest jakiś zamysł kolejnej międzynarodowej płyty :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: ray »

Na przykładzie tej strony można by uczyć studentów (np. marketingu medialnego), jak nie powinna wyglądać oficjalna strona internetowa artysty.
W zasadzie na każdej oficjalnej witrynie internetowej, jeśli chodzi o polskich wykonawców, jest coś do poprawienia. Nie ma strony idealnej - ale są takie, które są naprawdę bardzo, bardzo dobre. U Maryli Rodowicz jest bardzo rozbudowany dział "Muzyka", gdzie można za darmo przesłuchać w całości wszystkich jej albumów, są nawet piosenki niedostępne na Spotify. U Justyny Steczkowskiej jest mnóstwo materiałów wideo i masa zdjęć (z każdego koncertu, z teledysków, z sesji zdjęciowych).
Na stronie internetowej powinny być przede wszystkim informacje o nadchodzących koncertach (z linkami do stron, na których można kupić bilety na te koncerty), a poza tym: wykaz minionych koncertów, aktualności, kompletna dyskografia, teksty piosenek, rozbudowana galeria zdjęć, materiały wideo, biografia, sklepik, linki do profili wykonawcy na Facebooku, Instagramie, YouTube, Spotify, Deezer, Tidal, iTunes i linki do list przebojów, na których można głosować na piosenki danego wykonawcy. Oczywiście wszystko po polsku (ale z możliwością przejścia na wersję po angielsku). Dla "profesjonalistki z ponad 25-letnim stażem" nie powinien to być problem.
W przypadku Edyty przydałaby się jeszcze dodatkowa zakładka - "Inni o Edycie" - można by wykorzystać wypowiedzi z artykułu dla "Gali" z czasów współpracy Edyty z Mają zwaną baranem: http://e-gorniak.com/prasa/gala-30-08-2010/. Nie wiem, czy w ogóle jeszcze da się ocieplić wizerunek :edi:, ale zawsze można spróbować.

Ale na szczęście dla nas, a na nieszczęście dla Edyty, działa nasz serwis internetowy, gdzie są zarchiwizowane nie tylko informacje o jej koncertach, dziesiątki występów telewizyjnych, ale również mnóstwo wywiadów. Swoją drogą, przydałoby się zaktualizować biografię Edyty i usunąć ostatni akapit, bo w kontekście tego, co teraz wyczynia Górniak, brzmi on strasznie sztucznie. ;-)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: Flux »

Czepiacie się biednej Edytki. Przecież wstawiła linka i nawet serduszko. Ofiarowała nam swoje serce, a my nim wzgardziliśmy. Czego więcej chcecie? Ona udaje, że wciąż jest aktywną i zaangażowaną artystką a fani będą udawać, że kupują jej płytę, kiedy już się ukaże. O ile się ukaże ;)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: spot_me »

Chyba nie sadzicie, ze Edyta wydala jakas kase na ta atrape?! Ta strona to element kampanii odziezowej, zasugerowana przez Naoko i majaca na celu sprzedac kilka dodatkowych bluz i dresow. Zwykly marketing szefow firmy. Nie odmowila bo nie musiala wylozyc ani grosza. Zapewne gdyby wiedziala jak zareagujemy, zastanowilaby sie zanim powiedziala ''ok''. Ona uwaza, ze strona jest jej niepotrzebna gdy ma FB i Insta. Skonczy sie kampania sygnowana jej nazwiskiem i na tym bedzie koniec historii tej odslony strony www.
Szkoda tylko, ze po raz kolejny udowadnila ze jest absolutnie nieprofesjonalna poza scena.
Awatar użytkownika
Tomek
Make it happen
Make it happen
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2016, 8:17
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Poznań

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: Tomek »

A mnie trochę dziwi, że na dzień dobry na Official Site widnieje Górnioczka w bluzie Naoko, zrobiony fryz i usteczka, od razu trąci panią od fatałaszków a nie piosenkarką, oj przepraszam... artystką. Potem dział Music - jakieś małe te foty, fotki, fotunie, raptem z cztery zdjątka i potem na białym tle wielkie białe obrazy Edyta Górniak for Naoko. Jejciu.. jaka ona jest na nich seksowna, kokietka się nieśmiało uśmiecha na jednym a na innym naciąga t-shirt a w oczach "bierz mnie". Ma się wrażenie, że obecnie lepiej czuje się z bluzeczkami niż mikrofonem. Poza tym to połączenie piosenkarka - projektantka zawsze mi się kojarzy z tym, że albo ze śpiewaniem coś nie idzie albo z projektowaniem. Wszyscy wiedzą czym najpierw się zajmowała Edyta i co nie idzie ;)
A tak poważniej, idąc za ray'em apeluję aby ulepszyć to wszystko, żeby chociaż udawało profesjonalne.
:edi: buźka!
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: endeven »

jaszczomb kochani pisze, że to pierwsza tak "rozbudowana" strona artystki od... 13 lat :lol3:
doprawdy apogeum matrixu
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: spot_me »

endeven pisze:apogeum matrixu
Nic dziwnego zatem, ze TvPis chce ja u siebie - maja te same propagandowe metody marketingowe 8)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: max28 »

Od kilku dni strona http://www.edytagorniak.com była niedostępna, obecnie pojawia się komunikat: "Ta domena wygasła. Jeśli jesteś właścicielem tej domeny, należy skontaktować się z dostawcą usług rejestracji domen w celu uzyskania pomocy..."
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: endeven »

i po planszy
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: Blur »

Życie w LA jest drogie, szczególnie dla kogoś kto wypłatę otrzymuje w złotówkach, trzeba zrezygnować z takich zbędnych wydatków jak opłacanie domeny, która nikomu nie służy.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: Marrcino »

Co za wstyd. Wieczorek zamiast opłacić na kolejny rok znowu kupił sobie torbę :roll:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: B@r »

Strona już działa. :)
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: Marecki »

B@r pisze:Strona już działa. :)
Szkoda, już myślałem że forum będzie miało nowy adres :ha: :P
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: endeven »

B@r pisze:Strona już działa. :)
"strona" :hahaha:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: www.edytagorniak.com

Post autor: pijej1 »

Marecki pisze: Szkoda, już myślałem że forum będzie miało nowy adres :ha: :P
Kiedyś była chyba naszą domeną albo zbliżona w nazwie i ktoś na forum zdecydował o jej oddaniu i co z tego mamy?
ODPOWIEDZ