Edyta w Pałacu Prezydenckim

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: aftershave »

Kopaneek pisze: Nie wiem co masz na myśli. TzG? Tylko tańczyła w ostatnich miesiącach. Jeśli chodzi o muzykę, to narazie słyszymy dużo obietnic i zapowiedzi. Nic więcej.
Kopaneek Tak, mam na myśli zapowiedzi , etiudę, wystep w pałacu prezydenckim i ten sylewstrowy, pracę nad płytą, rewelacyjny koncert jubileuszowy i pozostałe występy : Drawno, Pajęczno, Katowice, Kielce, Bydgoszcz, Łódź, 2 wystepy wokalne w Tzg.

To, że jeszcze nie widać wielu efektów jej pracy, nie znaczy, że nic nie robi. W mojej opini jest wręcz przeciwnie. Jak na kilka miesięcy to dużo się dzieje, biorąc pod uwage ile czasu zajął jej TzG, to że zmieniała producentów i wcześniej nagrane utwory wylądowały w koszu. Ale nie ma sensu spierać się na ten temat, masz swoje zdanie i szanuję to.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: Kopaneek »

aftershave, wymieniłeś w dużej mierze wydarzenia/projekty, które swoje miejsce w czasie miały w ciągu całego roku - nie kilku miesięcy lub te, które są w planach. Tak więc za wcześnie na ocenę jej pracowitości.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: aftershave »

"najstarsze" z nich to Jubileusz 29 maja, reszta wydarzeń jest z drugiej połowy roku, pózniej był TzG, teraz są owe zapowiedzi - Edyta pracuje. Nie dziwię się, że płyta jeszcze nie jest gotowa, dlatego cierpliwie czekam.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: DeathlySilence »

DS pisze:Edyta Górniak po czterech miesiącach trudów i wylewanych potów w "Tańcu z Gwiazdami" powraca do śpiewania.
Co dla fanów artystki jest dobrą nowiną, dla przeciętnego zjadacza chleba już niekoniecznie.
Nie wynika to jednak z ludzkiej nieżyczliwość, lecz miejskiego zabobonu.
Mawia się bowiem, że śpiew gwiazdy ma siłę sprawczą - nie wróży dobrego, wręcz przyciąga nieszczęścia i przeróżne złe licha.
Nie będę jednak mnożyć przykładów bez końca. Podzielę się z Wami dwoma z nich.

Rok 2002 - Edyta wykonaniem Hymnu wstrzymuje polską piłkę i porusza niejedno kibicowskie serce. Za swoje zasługi zostaje okrzyknięta "Kopernikiem XXI wieku". To właśnie Ją PZPN do dziś obarcza winą za doprowadzenie polskiego futbolu na skraj zapaści.

Rok 2007 - Górniak śpiewa w pałacu prezydenckim. Nikt nie spodziewał się, że wzruszający utwór Brela - "Nie opuszczaj mnie" - okaże się tak naprawdę "Pieśnią Kasandry". Obecnie mawia się, że artystka śpiewała nie tyle przed, czy też dla, co o parze prezydenckiej.

Piszę o tym, gdyż zaniepokoiła mnie pewna informacja.
To nie kolejna plotka z serii tych, jakoby Górniak poraz drugi miała wykonać "Mazurka Dąbrowskiego". Rozczarowani jednak nie zawiodą się - muzycznymi klimatami nawiąże do niego. Górniak będzię kolędować przed parą prezydencką. Nie tą na Wawelu, lecz nową... w pałacu.
Radiowa Trójka zaprasza wszystkich zainteresowanych na retransmisje z tego wydarzenia na swoje częstotliwości w wigilijny wieczór (godzina 17).
Tego nie można przegapić, tak jak i kolejnego sylwestrowego występu Edyty - tym razem we Wrocławiu (TVP2). Artystka wykona nowy singiel. Oby był dobry, inaczej kolejny kryzys gospodarczy murowany.
:wink2:
Ostatnio zmieniony 17 gru 2010, 21:05 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: sexuality »

Estratos pisze:
Już w poniedziałek, 20 grudnia, Pałac Prezydencki otworzy swoje drzwi przed najmłodszymi słuchaczami z rodzinnych domów dziecka, dla których, w ramach akcji "Idą święta", odbędzie się specjalny koncert świąteczny.
Kancelaria Prezydenta RP, Trójka i Fundacja Św. Mikołaja zaprosili m.in. wychowanków rodzinnych domów dziecka do Sali Kolumnowej, gdzie w obecności Pary Prezydenckiej znane polskie wokalistki – Edyta Górniak, Anna Maria Jopek oraz Kayah – wystąpią ze specjalnym, świątecznym repertuarem.
Dzieci będą miały wyjątkową okazję kolędować wspólnie z Prezydentem, Pierwszą Damą oraz artystkami, otrzymają świąteczne upominki, a także zwiedzą Pałac Prezydencki.

Retransmisji koncertu będzie można wysłuchać w Wigilię, 24 grudnia po godz. 17.00, tylko na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
Prawdziwy dream team :)



za: http://www.polskieradio.pl/9/201/Artyku ... ezydenckim
Edyta zmierza w dobrym kierunku. W końcu zaczyna się coś dziać w sferze muzycznej. Mam nadzieję, że na tym nie poprzestanie. Z przyjemnością posłucham koncertu w radiu :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: Piter »

Ds, publikujesz to gdzieś? Masz talent.

Cieszy mnie występ tego trio. Będę słuchał.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: fanusia_anka »

Tylko się cieszyć :)
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: witcher »

Bardzo się cieszę, to niewątpliwie duże wyróżnienie, tym bardziej, że w tak zacnym gronie wokalistek i transmisja na tak prestiżowej antenie. Martwi mnie tylko fakt, że gdyby nie Estratos, to ciężko byłoby gdzieś o tym wydarzeniu przeczytać.
Marcysia
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 02 lis 2010, 18:48
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Wesoła koło Radości :)

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: Marcysia »

mam nadzieje, ze hymnu spiewac nie beda ;)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: Meg »

Marcysia pisze:mam nadzieje, ze hymnu spiewac nie beda ;)
:lol3: :lol3: :lol3: leże :PP
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: ANETA »

Tradycyjnie proszę o nagranie i mam nadzieję, że ktoś to uczyni. Ja spędzę ten czas z rodziną.

Kayah, Jopek - żadnej z nich nie uważam za wybitną wokalistkę, wolałabym już trio Górniak, Steczkowska, Kozidrak (lub Kukulska)
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Ale super niespodzianka, bardzo się ciesze ! :d
Madlen pisze:Szkoda, że transmisja tylko w radio...
Wielka szkoda...
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: radek »

Przed chwila byla relacja w telexspresie z koncertu, pokazali Edyte moze z 5 s, byla ubrana w długa czerwona suknie, wlosy niala pokreconez tyłu :-)
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: Niekonwencjonalny »

Przed chwila byla relacja w telexspresie z koncertu, pokazali Edyte moze z 5 s, byla ubrana w długa czerwona suknie, wlosy niala pokreconez tyłu :-)
Super, dzięki za informację :)
http://www.tvp.info/teleexpress - niedługo pojawi się tutaj dzisiejsze wydanie.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Pałacu Prezydenckim

Post autor: sexuality »

radek pisze:Przed chwila byla relacja w telexspresie z koncertu, pokazali Edyte moze z 5 s, byla ubrana w długa czerwona suknie, wlosy niala pokreconez tyłu :-)

Mam nadzieję, że będą dostępne zdjęcia tej uroczystości. Jestem ciekawa wyglądu Edyty za panowania Mai Sablewskiej...
ODPOWIEDZ