Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

"Jednego serca"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: Emila555 »

DeathlySilence pisze:Koncert surowy, stonowany, poprawny, archaiczny.
Dokładnie, zgadzam się z Deathly Silence.
Nie to, żebym nie była wrażliwa, i nie poruszała mnie wizja tego spektaklu, ale szczerze mówiąc trochę się wynudziłam....
Oglądałam koncert tylko do momentu aż Edyta skończyła wykonywać swój utwór, później przełączyłam na XFactor :wink2:

Wykonanie Edyty piękne, chwytające za serce, wzruszające, to mistrzyni emocji. Do tego akompaniament Adama Sztaby, po prostu marzenie..... :wub: Świetnie się oglądało, jeszcze lepiej słuchało, a to najważniejsze. Jaką Edyta ma świetną dykcję.
Raz obiło mi się o uszy, że zaśpiewała ,,bede'' zamiast ,,będę'', nie wiem czy zwróciliście na to uwagę, ale to mały szczegół przy tak doskonałym wykonaniu.

Dla mnie Edyta była najlepsza ze wszystkich wykonawców. Uwielbiam ją po prostu :wub:

Podobał mi się też występ Justyny Steczkowskiej i Michała Bajora, chociaż widziałam jedynie urywki jego wykonania.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: caterina78 »

Wystep Edi bardzo mnie wzruszyl, az do lez, bardzo emocjonalnie , to jest obcowanie z PRAWDZIWYM CZYSTYM PIEKNEM -MUZYKA , zdalam sobie tylko sprawe jak bardzo tesknie za Jej koncertami.

Tym wystapieniem Edi przeniosla mnie w inny wymiar , zahipnotyzowala, olsnila, przekazala cala game emocji, wyrwala na chwile z szarej rzeczywistosci.

Edi Kochana dziekuje za wzruszenia i emocje.
Tak jak ktos tu napisal, czy zasugerowal, czy zdajesz sobie sprawe jak bardzo tesknimy za Twoimi wystapieniami muzycznymi, za Twoim Glosem?
Usychamy , powoli, bardzo powoli, ale wystarczy jeden dzwiek Twojego Glosu , jedna nutka , taki wystep wczorajszy, ze jak kwiaty zwracamy sie ku Sloncu.

Dziekuje za te chwile , pamietaj, ze zawsze bede Cie jako fan kochac .
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2011, 13:08 przez caterina78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: Mist »

sluchajcie gdzie to mozna obejrzec poza strona tvp ktora u mnie nie dziala ?? :beczy:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: ANETA »

Brakuje mi takiej Edyty jaką widziałam wczoraj.

Ja chcę ,,Dotyk vol. 2"
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: keraj »

Caterina78 jak ja lubię Twoje wypowiedzi. Zawsze są one takim morałem całej dyskusji na dany temat. Pięknie to ujmujesz i zgadzam się z Tobą... Tęsknimy za Edytą, która koncertuje, za Jej głosem, wrażliwością którą przekazuje nam w muzyce.... Edytko Wróć... Proszę....
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: strzalka21 »

No ładnie zaśpiewanie nastrojowo są emocje, ale mi się nie podobało. To już nie te dźwięki co kiedyś, a te zapowietrzone już są źle przez Edytę śpiewane, diametralna różnica pomiędzy rokiem 2006 a wczorajszym wykonaniem, zmiana na gorsze...
Tak jak ktoś już napisał, czegoś brakowało !
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: Natu$ »

milencia1992-mk pisze:Przyznam się. Oglądałam XF. Miałam farta i usłyszałam ostatnie dechy Jusi i Eda się napatoczyła:)
Miałaś farta, bo akurat była reklama na TVNie. :PP

Występ mi się podobał, zgadzam się, to ta Edyta, którą pokochaliśmy. Edyta nie tylko świetnie zaśpiewała, ale i zagrała tej utwór. Jej oczy i wyraz twarzy mówiły wiele. :edi:

Tak jak większość ubolewam nam tymi edytowymi włosami. Jej fryzura - Jej sprawa, ale ten element ewidentnie zakłócał mi odbiór obrazka. Mam tu na myśli zarówno kolor, włosy "wchodzące" na twarz i tą nadmierną prostownicę, która dawała jakiś dziwny efekt.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: Mist »

ale ....mam mieszane uczucia... Edyta... ta scena swiatlo i akompaniament... wow... sukienka - wygladala jak aniol. Przepiekna suknia - cudownie dobrana. Jak wyszla na scene...nieziemskie wrazenie. Glos i piosenka bardzo wzruszajaco, doglebne wykonanie. Oczywiscie technicznie juz nie bylo tak doskonale jak na plycie Dotyk! ale mi to nie przeszkadza. Jezeli chodzi o glos i interpretacje to i tak nikt nie moze jej dorownac!

Za to te wlosy - rozumiem koncepcje - mialo byc prosto i skromnie... ale Edyta wygladala jak PANKRACY!! niech ona zmieni fryzjera!!! i manikurzystke te pazury, biale szpony co jej przykleili masakra - popsuly caly efekt!!!!! Od razu bym wywalila na zbity pysk i fyzjera i pania od szponow niech sobie sama takie zaklada!!!

Fryzura ta grzywka rozlozona na boki przyciaga uwage do bruzdy na nosem pomiedzy oczami, normalnie ludzie maja tam zmarszczke zwlaszcza w tym wieku co Edi, u Edi to miejsce jest wyprasowane, nie ma mimiki a ta fryzura to eksponuje zupelnie niepotrzebnie!

Poza tymi drobnymi niedociagnieciami Edyta powala!


EDYTA DO FRYZJERA DO FRYZJERA DO FRYZJERA!!!!!
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: addar »

Mist pisze:na boki przyciaga uwage do bruzdy na nosem pomiedzy oczami, normalnie ludzie maja tam zmarszczke zwlaszcza w tym wieku co Edi, u Edi to miejsce jest wyprasowane,

to samo mnie uderzyło...strasznie sztucznie to wygladało , i pomimo że oczy , usta wyrażały cierpienie reszta twarzy niewzruszona....nie mówię że to żle bo taka gwiazda jak edyta może pozwolić sobie na botox tu i tam, w końcu pokazuję się milionom, ale w takiej stylizacji ze szczechą włosów rozdzielajacą się w połowie gowy dodatkowo to podkreśla. Już raz edyta miała grzywkę to może i teraz by sobie znów zapuściła ( podobno odmładza)
Awatar użytkownika
xxpatrickxx
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 325
Rejestracja: 15 kwie 2009, 18:01
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: ´Can't buy my love´

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: xxpatrickxx »

Dopóki nie ukaże się video w internecie daję mp3 tej piosenki CAŁOŚĆ:
http://w53.wrzuta.pl/audio/49oXKkcAFKM/ ... e_22.03.11
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: Hubi11 »

Dla mnie ten wystep to bylo mistrzostwo.Zdecydowanie najlepsze wykonanie tej piosenki,lepsze niz to z gali wolontariatu.
Edyta wygladala zjawiskowo,tylko szkoda,ze nie odwiedzila fryzjera przed koncertem.
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: Niekonwencjonalny »

Bardzo dobry występ. Emocjonalny, wzruszający - ale czego innego można się spodziewać po Edycie w takim momencie?
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: Mona. »

To było przepiękne, wzruszające. Słuchałam Edyty z zapartym tchem. Sama nie wiem, która wersja jest lepsza; obie tak samo niezwykłe.

Takich występów Edi chciałabym jak najwięcej! Tylko Jej głos i fortepian... magia.
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: princess_edyta »

Ten Sztaba to ma cos w sobie nie uwazacie dziewczyny ??? :oops:
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Koncert dla ofiar katastrofy smoleńskiej

Post autor: tonya2 »

Fantastyczny występ!! Edi dawaj czadu i ruszaj w trasę koncertową, bo fani są spragnieni Twojej twórczości i talentu.
---Pozytywnie nastawiona :)
ODPOWIEDZ