ON the RUN

Premiera 21 czerwca 2011

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ENDRIU
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 274
Rejestracja: 17 gru 2005, 11:29
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Praga

Re: "ON the RUN"

Post autor: ENDRIU »

Michael pisze:Odnoszę wrażenie, że niektórzy sami nie wiedzą, czego oczekują od Edyty w sferze muzycznej :lol: .
Jak Edyta wypuści komercyjną piosenkę, to leci na Nią lawina krytyki, że nie powinna tworzyć płytkich piosenek dla mas.
Z kolei kiedy stworzy coś mniej komercyjnego, zaczynają się pojawiać się głosy krytyki, że piosenka nie poradzi sobie na listach przebojów.

Proponuję Wam zadać sobie pytanie: czy wolelibyście, żeby Edyta tworzyła popik - mopik dla mas, czy bardziej ambitne piosenki pod gusta swoich fanów? :lol:

Mnie się "On the run" podoba i szczerze mówiąc mało mnie obchodzi jej los na listach przebojów. Uważam, że to jest jedna z tych piosenek, do których można będzie wracać przez długie lata :) .


Dokładnie tak! Zgadzam sie całkowicie!
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: "ON the RUN"

Post autor: mike »

Uwaga łączna ilość wyświetleń piosenki on the run wynosi 66 000 "chodzi o wszystkie :d wideo z tą piosenką "
A "oficjalny" filmik ma 45 000 wyświetleń"

to chyba dobrze jak na 3 dni , nie długo przegoni TT :d

[ Dodano: 23-06-2011, 19:54 ]
:czytaj:
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: "ON the RUN"

Post autor: abcd »

michu18ziomal pisze:Uwaga łączna ilość wyświetleń piosenki on the run wynosi 66 000 "chodzi o wszystkie :d wideo z tą piosenką "
A "oficjalny" filmik ma 45 000 wyświetleń"

to chyba dobrze jak na 3 dni , nie długo przegoni TT :d

[ Dodano: 23-06-2011, 19:54 ]
:czytaj:
AUDIO z TT zostało łącznie odsłuchane prawie milion razy, więc wątpie, że przegoni.

Alicja Janosz i jej nowy utwór zostały odsłuchane ponad 3 razy częściej, bo jest ok. 120 tys. wyświetleń (a na YT jest tyle samo dni)
Awatar użytkownika
humerti
Make it happen
Make it happen
Posty: 130
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:53
Ulubiony album: EDYTA GÓRNIAK
Ulubiona piosenka: LINGER
Lokalizacja: Łódź

Re: "ON the RUN"

Post autor: humerti »

mogę prosić o mp3
dziękuję!
Awatar użytkownika
Seba0305
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 754
Rejestracja: 31 maja 2008, 15:01
Ulubiony album: Wszystkie:)
Ulubiona piosenka: Wszystkie:)
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "ON the RUN"

Post autor: Seba0305 »

Pierwsze statystyki z last.fm
2 063 scrobbli
60 Słuchaczy
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: "ON the RUN"

Post autor: niuto »

Odnoszę wrażenie, że niektórzy sami nie wiedzą, czego oczekują od Edyty w sferze muzycznej .
Jak Edyta wypuści komercyjną piosenkę, to leci na Nią lawina krytyki, że nie powinna tworzyć płytkich piosenek dla mas.
Z kolei kiedy stworzy coś mniej komercyjnego, zaczynają się pojawiać głosy krytyki, że piosenka nie poradzi sobie na listach przebojów.

Proponuję Wam zadać sobie pytanie: czy wolelibyście, żeby Edyta tworzyła popik - mopik dla mas, czy bardziej ambitne piosenki pod gusta swoich fanów?
Chyba niedokładnie czytasz wszystkie komentarze. Z tego co zauważyłem to zdecydowanej większości forumowiczów piosenka się podoba, a na pewno bardziej niż TT. Zastrzeżenia są co do wyboru jej na singla.

Poza tym wybacz, ale ON the RUN nie jest jakąś niszową kompozycją, tylko jak najbardziej komercyjną. Od tego trzeba zacząć, że Edyta zawsze nagrywała popik-mopik i dalej go nagrywa. Ten sam popik może być mniej lub bardziej ambitny, ale dalej pozostanie popem.

I nie piszcie też, że Edyta nie musi już niczego udowadniać i że nie zależy jej na sukcesie. Przeczą temu premiery singli w komercyjnych rozgłośniach radiowych. Poza tym od sukcesu komercyjnego zależy ilość wyłożonych pieniędzy w dalsze przedsięwzięcia, teledyski, trasę koncertową itd. Więc wam też na sukcesie powinno zależeć.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "ON the RUN"

Post autor: Michael »

Poza tym wybacz, ale ON the RUN nie jest jakąś niszową kompozycją, tylko jak najbardziej komercyjną.
A gdzie ja napisałem, że jest niszową kompozycją?! Napisałem, że jest mniej komercyjna (w domyśle - mniej komercyjna niż to, co się serwuje w stacjach radiowych), więc nie wmawiaj mi, że żaba ma sierść! :P

niuto pisze:Chyba niedokładnie czytasz wszystkie komentarze.
Nie czytam wszystkich komentarzy. Szkoda mi na to czasu. Dlatego szukam tylko wpisów od forumowiczów, którzy zwykle mają coś sensownego do napisania.
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: "ON the RUN"

Post autor: Dawid »

powiem tak, nie lubię każdej piosenki edyty, ale kocham ją na tyle, że cieszę się, że zamiast bycia celebrytką jest artystką. cieszy mnie więc jej każda nowa piosenka, teledysk, płyta... w ten sposób jej dorobek artystyczny powiększa się... nie narzekam więc czy piosenka jest komercyjna czy niszowa... najważniejsze, że jest... edyta nie musi nikomu udowadniać swojego talentu, nie musi też mieć hitów... wystarczy, że trafia w gusta swoich fanów nowych i starych... skoro chce eksperymentować to też fajnie... nie musze ciągle słuchac edyty z wysokimi tonami, przeciągnięciami... wiem co potrafi... dlatego każde nowum jest ciekawe...
Awatar użytkownika
Paula25
Sit down
Sit down
Posty: 74
Rejestracja: 27 sie 2009, 0:31
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Polska

Re: "ON the RUN"

Post autor: Paula25 »

świetna piosenka uwielbiam ją czekam na ciąg dalszy:)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: "ON the RUN"

Post autor: dorota »

cieszmy się, że wreszcie mamy jakieś nowe single, tyle!
to i tak coś! :wink2:
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: "ON the RUN"

Post autor: Marcin A. »

Każde przesłuchanie nowej piosenki potęguje moją miłość do niej.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "ON the RUN"

Post autor: Michael »

Marcin A. pisze:Każde przesłuchanie nowej piosenki potęguje moją miłość do niej.
U mnie już 90 odtworzeń i wciąż nie mam dosyć :D. Świetny intrygujący aranż, niebanalny tekst skłaniający do refleksji, mający swoją siłę :B.
Mam nadzieję, że Edyta nie zawali sprawy z teledyskiem i zobaczymy go w ciągu najbliższego miesiąca. Teledysk powinien zostać nagrany w plenerze, broń Boże w studio. Nie wiem jak Wam, ale mnie piosenka kojarzy się w przestrzenią, wolnością :-).
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: "ON the RUN"

Post autor: caterina78 »

Wlasnie Michael, aranz, to kolejny magiczny skladnik tej piosenki, po refrenie i przy samej koncowce sa cudowne elementy, co wzmacniaja u mnie dreszcze, niesamowita.

Zakochalam sie w tej piosence, juz sie nie moge doczekac teledysku.

Dziekuje Edi :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: "ON the RUN"

Post autor: Meg »

Michael pisze:Nie wiem jak Wam, ale mnie piosenka kojarzy się w przestrzenią, wolnością
Tak jest! Przestrzeń, wolność, wewnętrzna siła, walka o swoje! Ciągłe dążenie do przodu z ognistym sercem g:D
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: "ON the RUN"

Post autor: Kopaneek »

Teledysk mógłby powstać na pustyni. Tylko bez Szychowskiego - ordynarna uroda do tego stoi jak kołek. :P
ODPOWIEDZ