EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
pav graham
Make it happen
Make it happen
Posty: 161
Rejestracja: 21 gru 2004, 11:55
Lokalizacja: London
Kontakt:

EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: pav graham »

Witam!

Zgodnie z dzisiejszym dzialem news'ow na portalu Onet.Pl, Edyta zerwala kontrakt z EMI & Virgin. To bardzo zaskakujaca informacja.

Na pocieszenie niedlugo premiera nowego singla - w zupelnie nowym stylu (tu tez bardzo ciekawie gdyz Edyta ma w swoim dorobku piosenki ktore mozna podciagnac pod kazdy gatunek muzyczny!)

Pozdrawiam z przykrytego sniegiem Londynu!
Pav xxx
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Estratos »

To bardzo stara informacja. Przeciez Edyta zrobila to zaraz 'po slynnym liscie'. Nawet sie na czacie z nia dziwilismy, ze tak latwo jej poszlo, odpowiedziala (mniej wiecej), ze ma dobrych prawnikow ;-)

A w 2003 roku o tej porze w Londynie juz wiosna byla ;-)

pozdrowienia z zimnego Opola :P
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: marlena »

a czy do wydania nowego singla potrzebna jest az tak bardz wytwórnia jak sie ma taka pozycje na rynku jak Edyta? poza tym może Edyta jednak podpisała jakis kontrakt- lbo podpisze pi singlu?
zreszta co ja sie bede tym martwic, Edyta wie lepiej jak sie takie sprawy załatwia, ja ogranicze sie do czekania a potem zachwyca nowa piosenka :grin:
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Marcin A. »

Masz rację Marlenko.Nie ma się co martwić o kontrakty.Najwazniejsze,że będzie nowa piosenka,bo przecież tu przede wszystkim o muzykę chodzi...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

ja się martwię. dotychczas uważałam i nadal uważam że kontrakt i płyta to jedno. i to jedno bez drugiego nie może istnieć. singiel jakoś przeboleję bez kontraktu. ale płyta bez kontraktu?!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: B@r »

Golcowie wydali swoja pierwsza plyte wlasnym kosztem. Mariah Carey nie miala wytworni przez jakis czas po zerwaniu przez Virgin kontraktu i zalozywa MonarC. Wszystko zalezy od finansow Edyty albo jej strategii promocyjnej. Ostanio na salonach sie pojawia, moze szuka kontaktow. Albo kto wie, moze gdzies za granica? A moze tylko poprzez internet? Czas pokaze!
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Cypix »

Nie wiem jak wy, ale ja nie miałbym nic przeciwko, aby Edyta ponownie związała się z jakąś ogromną firmą płytową, która tym razem potrafiłaby ją wypromować, albo przynajmniej porządnie by próbowała :!: Bardzo na to licze, obym się nie przeliczył :D
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: dorota »

trzeba zaufać Edycie,w końcu on sama wieco jest dla niej najlepsze, nikt jej nie bedzie uszczęśliwiał na siłe
trzecia próba podboju Europy? fajnieby byłoooooooo :grin:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: ANETA »

Oj lepiej niech wyda jakąś świetną płytę po polsku i zjedna sobie rodaków - to by wyszło jej na lepsze niż próba podboju Europy.
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: karol »

ANETA pisze:Oj lepiej niech wyda jakąś świetną płytę po polsku i zjedna sobie rodaków - to by wyszło jej na lepsze niż próba podboju Europy.
A ja wlasnie jestem zupelnie innego zdania.Osobiscie uwazam ze w Polsce Edyta jest juz na przegranej pozycji(niestety).Nawet gdy wyda swietna plyte to i tak znow kupi ja garstka fanow(my :D )Dlatego moim zdaniem lepiej byloby gdyby Edzia skupila sie na innych rynkach i sprobowla jeszcze raz :wink:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Virtual Tom »

Myslę Karol, że jestes w błędzie - mimo wszystko ludzie chca słuchac ładnych piosenek, zaśpiewanych w wielkim stylu - i na to bardzo bym liczył.
Na zagraicznych rynkach Edyta jest jedną z wielu (tutaj jedną z niewielu), a przecież latka uciekają.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Cypix »

A ja zgadzam się ze wszystkimi, którzy twierdzą, że Edyta ma większe szanse na to, że zostanie doceniona szybciej za granicą, niż w swym rodzinnym kraju. Zresztą wolę jak Edyta śpiewa po angielsku :D
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: homerowa »

myślę jednak że na polską płytę nie mamy co liczyć. Przynajmniej zapowiadany singiel nie jest ani po polsku ani po angielski :grin:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: pijej1 »

ostatnio próbowałem zagadać do jednego z fanów edyty i zresztą do osoby z forum na jego gg ale delikatnie mówiąc potraktował mnie jakby mnie nie było:) OK to zrozumiałe nie chce mu się rozmawiać z facetem po 20-tce:) ale po jakiego podał swój numer gg na swoim profilu??? teraz o zerwaniu kontraktu: dla mnie to oznacza koniec Edyty-nie wierzę aby zgromadziła wystarczającą ilość gotówki na wydanie nowego albumu-wszystko to wiąze sie z ogromnymi pieniędzmi-zapłacenie kompozytorom, autorom tekstów kuztykom studyjnym wynajęciem studia a w końcu wypromowanie albumu:) nie iwerzę też w jej sukces w Polsce ktoś bardzo mądrze napisał że w polsce startuje z góry przegranej pozycji-za dużo sobie wrogów narobiła. nie tylko wśród ludzi z branży ale przede wszystkim wśród społeczeństwa-potencjalnych kupców jej płyty. jeśli nie zwiaże się z wytwórnią i nie wypuści się na rynki zagraniczne to tutaj nie ma szans. Chyba, że dostała duże odszkodowanie za zerwanie z nią kontraktu porzez obie wytwórnie-Virgin i EMI wtedy moze wyda coś własnym nakładem. pozdrawiam wszystkich życzliwych i nieżyczliwych Edycie
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: mancia »

homerowa pisze:myślę jednak że na polską płytę nie mamy co liczyć. Przynajmniej zapowiadany singiel nie jest ani po polsku ani po angielski :grin:

Uu bardzo interesujące , albo nas podpuszczasz albooooooo tylko wzniecasz ciekawość, mhhhhhhhhhhhhhhhh 8)


A ha
P.S.
Jeżeli to prawda to mam nadzije że w przystępnym języku :mrgreen:
ODPOWIEDZ