EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

Marek pisze:a może w grudniu płyta z kolędami w końcu n
nie licz na to, jeśli płyta chillout się ukaże w tym roku (?????????) to będzie tą promować.
Marek pisze:Pewnie że to dobry chwyt marketingowy,
nie wiem czy to dobry chwyt marketingowy. np jopek wydaje płyty "non stop" i trzyma się terminów i ludzie kupują. Edki płyty coraz gorzej się sprzedają. takie przedłużanie moim zdaniem niczego nie zmienia, sprzeda i tak tyle ilu jest teraz chętnych. no i do tego niszowa muzyka....
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Estratos »

Marek pisze:wprawdzie wszyscy czekają z niecierpliwością na nowy singiel i album

uwierz mi, NIKT oprocz garstki fanow nie czeka na nowy singiel i plyte Edyty. A nas jest za malo, zeby plyta sie sprzedala w wysokim nakladzie.
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Krystian »

a ja jestem cierpliwy i spokojnie czekam na plyte.wiem, ze ta plyta jak zadna inna bedzie dla Edyty wazna i kto jak kto, ale fani powinni to zrozumiec :) . czekalismy dwa lata to poczekamy jeszcze kilka miesiecy. fakt, ze Edyta zdecydowala sie wrocic i nagrac plyte jest wielim sukcesem. oczekiwanie na plyte mozna porownac do aktu milosnego- singiel Lunatique byl gra wstepna, a plyta bedzie....(dobrze wiecie czym :smile: ) . pozdrawiam
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: FRYMIK »

Ja czekam, nie wiem czy warto, ale czekam
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: marcinek »

Edyta musiałaby zaszokować płytą aby sprzedała się nie tylko wśród garstki fanów. Materiał na CD musi być inny od tego co obecnie znajduje się na pułkach w sklepie... uważam że nowa płyta powinna być w stylu DOTYKU...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: ANETA »

marcinek pisze:Edyta musiałaby zaszokować płytą aby sprzedała się nie tylko wśród garstki fanów. Materiał na CD musi być inny od tego co obecnie znajduje się na pułkach w sklepie... uważam że nowa płyta powinna być w stylu DOTYKU...
Całkowicie sie zgadzam. Edyta musi wejśc z hukiem! I musi dac głosu bo za to ludzie Ją pokochali. Dotyk to najlepszy przykład. Co z tego ze spiewa wysoko na koncertach skoro szkoduje nam tego tak na płytach - Perła/Invisible.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

Krystian pisze:fakt, ze Edyta zdecydowala sie wrocic i nagrac plyte jest wielim sukcesem
pod warunkiem że to nie był jej public ralations. powrót nastąpił szybciutko, zbyt szybciutko...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Kamui Shiro »

Michal pisze:
Marek pisze:wprawdzie wszyscy czekają z niecierpliwością na nowy singiel i album

uwierz mi, NIKT oprocz garstki fanow nie czeka na nowy singiel i plyte Edyty. A nas jest za malo, zeby plyta sie sprzedala w wysokim nakladzie.
Ale na pewno nie przejdzie całkiem niezauważona, bo nie ma teraz jakiejś liderki wśród polskich piosenkarek - Mandaryna podupadła po wtopie w Sopocie, Doda przekonuje głównie gimnazjalistki... Brodka chyba maturę zdaje, a poza tym już przyhamowała z lansowaniem swoich arcydzieł. Jest jakas Ewa Sonnet, ale nawet jeszcze nie słyszałem jej piosenki, która ma dziwaczny tytuł. No i jest głód na nową (starą) twarz.

A Edyta mimo wszystko kojarzy się wielu ludziom dobrze - jest klasykiem. Nawet jeśli wielu dawnych sympatyków zawiodło się na niej, to jesli w ogóle kiedyś ją lubili, to poza skrajnymi przypadkami będą chcieli dać jej "drugą szansę" w swoim odtwarzaczu. Nawet, jeśli nie kupią płyty (bo bardzo mało przecież kupuje się teraz płyt), to i tak na pewno jakoś ją docenią. Zresztą już wszędzie widać, że ludzie są coraz lepiej do niej nastawieni - w tym roku, bo nie mówię o wcześniejszych ^^

W wielkim świecie dużo artystów, którzy byli nieobecni w ostatnich latach, zwlekało lub zwleka z premierą nowego materiału, ale jak już wydadzą, to jest tym większa radość i dobra reklama na rynku. Bo w tym roku jest bardzo mało ciekawych wykonawców, szczególnie mocnych debiutantów, więc na nowe nagrania starszych czeka się bardzop niecierpliwie.

Jopek? Może i nagrywa często płyty, ale powoli odchodzi w zapomnienie. Nie wypuszcza już chwytliwych przebojów i jest już raczej gwiazdą jazzu, a nie popu. Jej ostatnia (?) piosenka w radiu to przeróbka szlagieru "Don't Speak" - pomysłowa, ale nie aż tak, żeby windowała. A o tym, że nie powinno się wydawać zbyt szybko i nachalnie nowych płyt, świadczą przykłady :D - Celine Dion, Łzy, Jennifer Lopez i inne.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: pijej1 »

Michal pisze: uwierz mi, NIKT oprocz garstki fanow nie czeka na nowy singiel i plyte Edyty. A nas jest za malo, zeby plyta sie sprzedala w wysokim nakladzie.
z ciezkim serduchem chyba przyznam Tobie racyje :) dodatkowo Edi kopiuje poczynania ani dabrowskiej i poniekad moniki brodki - wybierajac podobny gatunek muzyczny - to zraza, ze wzoruje sie na mlodych debiutantach. i rzeczywiscie blask naszej wielkiej gwiazdy jak ja nazywaja w mediach juz dawno przygasl byla nasza diva, szkoda tylko, ze... byla :)
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Adi »

Od jakiegos czasu kupuje pirackie plyty od kolezanki z pracy. Wie ze mam fiola na punkcie Edyty, mimo ze trudno jej wypowiedziec to imie. Zaproponowala mi ze kiedy ukaze sie nowa plyta to zrobi kopie dla mnie. Wysmialem ja az zrobilo jej sie glupio. Nigdy bym nie okradl Edyty, a reszta mi zwisa hehehehe.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: Estratos »

Kamui Shiro pisze: A Edyta mimo wszystko kojarzy się wielu ludziom dobrze - jest klasykiem. Nawet jeśli wielu dawnych sympatyków zawiodło się na niej, to jesli w ogóle kiedyś ją lubili, to poza skrajnymi przypadkami będą chcieli dać jej "drugą szansę" w swoim odtwarzaczu.

Ja mysle, ze inni nie postrzegaja muzyki w taki sposob w jaki robimy to my. Nam sie podoba Edyta, wiec kupujemy plyty Edyty, jakiekolwiek by one nie byly. Wiekszosc jednak nie ma idola muzycznego i kupuja to co im sie w danym momencie podoba. Mysle wiec, ze tu nie jest istotny sam fakt, ze EDYTA wydaje plyte, tylko istotne jest to, zeby muzyka ktora zaprezentuje sie spodobala. Bo nikt (oprocz fanow) nie kupuje plyt dla samego nazwiska tylko dla muzyki.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: marlena »

Monika23 pisze:
pijej1 pisze:mialem nadzieje i to nie mala ze po powrocie z wakacji bede mogl spokojnie zajsc do sklepu i zakupic nowy krazek Edi. jednak "tradycyjnie juz" edyta zawodzi: wracam za tydzien a tu zonk czy ktos traci juz cierpliwosc podobnie jak i ja?

nie :)
ja też nie

apetyt rosnie w miarę jedzenia :D


poza tym Edyta powiedziala ze płyta po wyborach -wiec poki co nie mozna stwierdzic czy nie dotrzymuje terminów!
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: pijej1 »

marlena pisze:
poza tym Edyta powiedziala ze płyta po wyborach -wiec poki co nie mozna stwierdzic czy nie dotrzymuje terminów!
a wczesniej mowila o wakacjach. a wiec edyta zmienia co chwile zdanie? co Ty na to? a moze za tydzien powie: mialam na mysli nastepne wybory za 4 lata :P ?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: ANETA »

pijej1 pisze:
marlena pisze:
poza tym Edyta powiedziala ze płyta po wyborach -wiec poki co nie mozna stwierdzic czy nie dotrzymuje terminów!
a wczesniej mowila o wakacjach. a wiec edyta zmienia co chwile zdanie? co Ty na to? a moze za tydzien powie: mialam na mysli nastepne wybory za 4 lata :P ?
Nie dobijaj mnie :( Czekam na te płyte każda komórka ciała :wink: mimo ze czasem juz rezygnuje czy wogole ją kiedys dostane w swoje rece (i uszy :wink: )
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EG PRODUCTIONS i NOWY SINGIEL "Lunatique"

Post autor: vanity »

Kamui Shiro pisze:Jopek? Może i nagrywa często płyty, ale powoli odchodzi w zapomnienie. Nie wypuszcza już chwytliwych przebojów i jest już raczej gwiazdą jazzu, a nie popu.
to mnie bardziej cieszy niż martwi. bardzo lubię artystów eksperymentujących. pozatym jopek zawsze była bardziej po stronie jazzu niż popu. przynajmniej ja ją tak odbieram.
Michal pisze:Ja mysle, ze inni nie postrzegaja muzyki w taki sposob w jaki robimy to my. Nam sie podoba Edyta, wiec kupujemy plyty Edyty, jakiekolwiek by one nie byly. Wiekszosc jednak nie ma idola muzycznego i kupuja to co im sie w danym momencie podoba. Mysle wiec, ze tu nie jest istotny sam fakt, ze EDYTA wydaje plyte, tylko istotne jest to, zeby muzyka ktora zaprezentuje sie spodobala. Bo nikt (oprocz fanow) nie kupuje plyt dla samego nazwiska tylko dla muzyki.
racja my kupujemy w ciemno. a pozostali kupią jeśli jakiś singiel im się spodoba.
ODPOWIEDZ