Edyta w "Tak to leciało"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Tak to leciało!

Post autor: ja30 »

BAdam pisze:"Jestem kobietą" było poniżej poziomu zwykłej piosenkareczki... Może już jej głos siada... No coż, już nie długo będziemy śpiewać "40 lat mineło, jak jeden dzień"
niech zwykla piosenkareczka zaspiewa piosenke ta jak Edyta.
tobie tez za klika lat zaspiewa ktos "40 lat mineło, jak jeden dzień" :D
Paulka.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 201
Rejestracja: 12 kwie 2008, 17:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Paulka. »

Nie miałam możliwości obejrzenia odcinka, ani tydzień temu, ani w ostatnią niedzielę. Czekałam na Only girl i jestem bardzooo zadowolona. Podobało mi się bardzo. Wcześniej nie byłam fanką The power of love, ale odkąd usłyszałam ją w wykonaniu Edi, bardzo mi się podoba.

Proszę o informacje przy której piosence Edyta nie znała już słów i ile pieniążków na klinikę Budzik uzbierała. Z góry dziękuję za informację:)
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: ja30 »

Paulka. pisze:Proszę o informacje przy której piosence Edyta nie znała już słów i ile pieniążków na klinikę Budzik uzbierała. Z góry dziękuję za informację:)
znala wszystkie slowa ale zrezygnowala o glowna nagrode sama . wygrala 50tysiecy.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Joan »

Tak jak wcześniej podobało mi się Mydło... tak teraz bardzo podoba mi się Daj mi tę noc

Może jakaś ankieta jaka piosenka najbardziej Ci się podoba?
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Concha »

Mona. pisze:
ANETA pisze:Only Girl - super :d Czemu ona takich piosenek nie nagrywa ???
I całe szczęście, że nie :roll:
A ja żałuję. Bo takie kawałki są hitami na cały świat a Edyta takich właśnie potrzebuje. I świetnie sobie poradziła z tym utworem. Osobiście uwielbiam ten kawałek, można się przy nim świetnie pobawić a w połączeniu z cudownym głosem Edyty wyszedł duet doskonały. Dla mnie faworyt tego odcinka!
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: BAdam »

Mam takie pytanko, bo jeszcze nie widziałem żadnego takiego postu w tym temacie, Kim byli suflerzy, bo kompletnie ich nie znam.

Osobiście wyobrażałem sobie (jeszcze przed emisją programu), że może to być jej pianista Wrąbel.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: ja30 »

BAdam pisze: Kim byli suflerzy, bo kompletnie ich nie znam.
obce osoby
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: BAdam »

simonw pisze:
BAdam pisze: Kim byli suflerzy, bo kompletnie ich nie znam.
obce osoby


simonw, nie wydaje mi sie własnie, że były to osoby, których Edyta nie znała, ponieważ w pierwszej części tego specjalnego odcinka, Miecznikowski przedstawia widzom suflerumi , a w trakcie Edyta wzraca się do jednego z nich (czyli Tomka), tak jakby go już wcześniej znała... Przynajmniej ja takie odbieram wrażenie...
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: ja30 »

BAdam pisze:
simonw pisze: obce osoby


simonw, nie wydaje mi sie własnie, że były to osoby, których Edyta nie znała, ponieważ w pierwszej części tego specjalnego odcinka, Miecznikowski przedstawia widzom suflerumi , a w trakcie Edyta wzraca się do jednego z nich (czyli Tomka), tak jakby go już wcześniej znała... Przynajmniej ja takie odbieram wrażenie...
moze fan. ale tej dziewczyny raczej nie znala. a jej pianista wyglada inaczej
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: casica »

Dziewczyna to jakaś chórzystka, chłopak to po prostu uczestnik z poprzednich odcinków. Edyta nie wybierała suflerów,nie dali jej takiej szansy.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Aro »

Obrazek

Oglądalność "Tak to leciało!" w obecnym sezonie. Widać, że odcinki z Edytą zgromadziły większą widownię niż zwyczajne odcinki. Sam program stracił w porównaniu z wiosennym sezonem 300 tysięcy widzów. Dane firmy Nielsen Audience Measurement dla Wirtualnemedia.pl
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Fan25 »

casica pisze:Edyta nie wybierała suflerów,nie dali jej takiej szansy
Byłem przekonany, że to koleżanka i kumpel Edyty.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: monia80 »

Oj bardzo rzadko ogladam cokolwiek teraz w tv ,ale Edyty no nie moglam przegapic wszystko dopielam sobie na ostani guziczek jakbym byla w pracy chlopak moj mial nagrywac ,jakby akurat chlopakowi wypadla popoludniowka mamuska miala tylko wcisnac rec(dla niej i tak to skaplikowane) takze wszystko w pogotowiu ,ale naszczescie oba odcinku ku memu szalonemu szczesciu udalo mi sie zobaczyc.Pierwszy odcinek kapitalny kurcze nie wiedzialm ze Nasza Edka jest taką fajną"wariatką"kocham Ją- boska Byla śpiew to wogole bezkomnetarza u mnie zaszwe najwyzszy poziom reprezentuje , ale tanczyla te ruchy genialne usmialam sie teksty z prowadzacym no rozpierduwa taka Edzie kocham ,bylo tez wzruszajaco jak zawsze gdy spiewa gwiazda Takiego formatu -cudowna niepodzianka dawno mi sie marzylo ,zeby Edzia wystapila w tym programie- czekam w moim teraz zyciu to tylko na plyte Edi i na koncerty piekny czas sie szykuje.
teraz na koncerty bede jezdzic nieco w innym skladzie z moim kochanym przyszlym mezusiem Mirkiem ktorego zarazilam miloscią do Edyty no kurde chlopak nie mial wyjscia u mnie 24 na dobe leci Edyta ,ale dostalm najpiekniejszy prezencik od niego w to lato roze,fiolki moga sie schowac -piekna fotke Edytki(pamietacie kleopatra z jak oni spiewali ta fotke) z Jej autografem skubaniec trzyma w tajemnicy jak to zdobyl ,gdzie on buszowal bezzemnie za Edi :x :P .Czasami sie mirek zastanawia czy kocham bardziej jego czy Edi -no coz zawsze mu mowie Edyta byla Pierwsza i to Ona jest Krolowa mojego serca i nikt nigdy nie zajmie Jej miejsca!,ale druga nieco miejsza czesc nalezy do niego .
"co mi panie dasz"-pieknie wzruszajaco,witaminy usmialam sie za wszystkie czasy do łez totalnie do łez.Edytka byla taka spontaniczna taka kochana te omlety te jajka na miekko az sobie zrobilam po programie jajeczko na miekko :PP
Pelna uczta dla duszy slyszec ,widziec EDYTKĘ i zeby tylko moc Ja dotnac ,zeby takie jeszcze telewizory wymyslili zeby czuc i dotykac,ale...serducho slabe mogla bym nie wytrzymac tego nadmiaru szczescia. :ha:

-- Dodano: 20 paź 2011, o 15:17 --
Fan25 pisze:
casica pisze:Edyta nie wybierała suflerów,nie dali jej takiej szansy
Byłem przekonany, że to koleżanka i kumpel Edyty.
tez sie zastanawialam zwlaszcza nad tą dziewczyna.wiem ze w tym programie swoich wybieraja sobie suflerow zreszta gwiazdy tez ,bo Beata Kozidrak miala swoja ekipe .

apropos wiedzilam zawsze ze Edi lubi Beate ,ale ze az tak -fajnie ,bo ja Bajm uwilbiam zawsze mowie Edytke mam na pierwszym miejscu pozniej dluuuuuuugo dluuuuogo nic i pojawia sie Kozidrak Beatka :)
Fanka24
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2011, 15:44
Ulubiony album: Edyta
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Fanka24 »

chłopaka nie znam, a dziewczyna to Karolina Sumowska- wokalistka. Pracuje na planie "tak to leciało" i na co dzień śpiewa. Można ją było zobaczyć/usłyszeć w Bitwie na głosy w gupie Kupichy.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Marecki »

Czy Edyta śpiewała w konkursie SMSowym w drugim odcinku?
ODPOWIEDZ