Edyta w "Tak to leciało"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ENDRIU
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 274
Rejestracja: 17 gru 2005, 11:29
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Praga

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: ENDRIU »

Ile razy można umierać i rodzić się na nowo? Przy Edycie ciągle! Totalny odjazd przy Power of love. Parę takich piosenek i leżymy wszyscy, jak również świat!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Piter »

Nie widziałem programu. Czytając komentarze na forum, miałem wrażenie, że świat zadrżał w posadach. Zobaczyłem wykonanie "The power of love" na YT i jakoś kapcie mi nie spadły. Nie żeby było źle, Edyta ma silny głos, chociaż chwilami w delikatnych dźwiękach wydawało mi się, że niknął i że nie wszystko udało jej się wyśpiewać tak, jak chciała, ale to były momenty. Generalnie, nie przepadam za tą piosenką, ale jakbym miał jej słuchać wybrałbym jednak oryginał lub wersję Celine Dion.
Co mi panie dasz - podobało mi się fragmentarycznie, w tych momentach, gdy Edyta się wczuła, np. w finale. Ale ogólnie, też bez rewelacji. :roll:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Marek »

Powaliła na kolana wykonaniem utworu "Power of Love" !
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: fanusia_anka »

Jutro o 13:35 powtórka Tak to leciało z Edytą, jak coś :taniec2:
Ostatnio zmieniony 10 paź 2011, 20:18 przez fanusia_anka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Emila555 »

Już dzisiaj wypowiadałam się w tym temacie, spróbowałam jakoś ubrać w słowa to co czułam po tym występie, ale myślę, że jednym z mierników siły występu Edyty w TTL są opinie innych, całkiem postronnych osób.

Moja mama opowiadała mi dzisiaj, że jej koleżanka z pracy ( która wie, że uwielbiam Edytę, ale ona sama raczej obojętnie podchodziła do twórczości naszej Edi) zaczepiła ją nagle i mówi:
-Oglądałaś.......
Na co moja mama bez chwili zatanowienia:
-Tak To Leciało? Oczywiście! Jak mogłam nie oglądać, u nas wszyscy już o 18.30 siedzieli przed telewizorem a Emilka nie mogła się doczekać tego programu od ponad miesiąca :D
A ta koleżanka:
-Nooooo Edyta była genialna! Wyśpiewała wszystko, jaki ona ma wielki głos! Była lepsza od Kozidrakowej!

Dialog oczywiśie nie jest dosłowny, ale w takiej mniej więcej konwencji!
I to jest piękne! Opinie zwykłych ludzi, których serca zostały porwane przez muzykę, śpiew naszej Edi! :)

Jak mama mi to powiedziała to z dumy mało nie wybiłam głową sufitu :ha:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: caterina78 »

Ponownie przesluchalam dzieki uprzejmosci forumowiczow te wykonania...

Niesamowite, mozecie mnie wysmiac, ale muzycznie, wlasnie tylko Edi wywoluje u mnie dreszcze, tak jak wlasnie z wczorajszymi wykonianiami "Power of Love", czy "Co mi Panie dasz".
Jest cos magicznego, wrecz nieziemskiego, ten przekaz emocjonalny, interpretacja, to dociera do mnie natychmiast i wzrusza, po prostu tak jakby prowadzila mnie za reke Jej Glosem, przenosi w zupelnie inny wymiar na te kilka minut...

Jest JEDYNA wlasnie poprzez Wrazliwosc, Empatie, co potrafi tak komunikowac poprzez Muzyke, tak natychmiast od pierwszej nutki.

Jestem dumna z Ciebie Edi. Dziekuje za wzruszenia.

Moze sie powtarzam, ale mamy wielkie szczescie, ze mozemy zyc w czasach, gdy Edi spiewa, tworzy Muzyke...

Czytalam w poprzednich postach o sugestii, by Edi spiewala "POL" na koncertach, przylaczam sie, ale tylko pod jednym warunkiem, jesli to Ja oddaje na dzien dzisiejszy i pozwala w pewnym sensie przekazac to co czuje w sercu.
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Maya »

Edi jest świetna! Chyba każdy sie już za nią stęsknił :) Wczoraj uśmiech mi nie schodził z twarzy podczas programu.
Oglądałam z rodzicami i trochę gadali, mama czytała gazetę ale jak Edyta zaczęła śpiewać "Power of love" to wbiło ich w fotele :hellobaby:
A dzisiaj koleżanka mi mówiła, że oglądała TTL i bardzo jej sie podobała Edyta a zwłaszcza "Power of love" i jak to okresliła " jak to śpiewała to aż mi się tam w środku coś robiło" :-D Powiedziała też, że ją szanuje jako wokalistkę. Naprawdę miło jest takie słowa usłyszeć, od razu się cieplej na sercu robi...:)
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Anu$$ia »

Teraz jeszcze druga część, mp3 od naszych kochanych chłopaków i słuuuuchańsko! Kocham to ;D

Jak ja zazdroszczę ludzikom, że słyszeli to na żywo, ech! :P
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: fanusia_anka »

A mi się wykonanie "Power of love" podoba i w wersji Celine Dion i Edyty, nie mogę powiedzieć że Celina gorzej to śpiewa, ale wiem Edyta bez prób i za to wielkie gratulacje. <3 :parka: <3
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: addar »

słucham tych miodnych wykonan ale już coś mnie wkurza , mam greato prośbę do matiza aby w swojej hiper wersji, którą zapewne zrobi, wyciął jakos tę gatke edyty z koncówki POL i wstawil tesuperaśne dokończenie .Wiem że zadanie trudne ale ta "przerwa" rujnuję całe moje napiecie jakie edyta buduje i wychodzę z klimatu, i jeszcze ten głos Leszcza :x ...(jeżeli to zrobisz pocałuję twojego avatara w podzięce 8P )
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Meg »

addar pisze:słucham tych miodnych wykonan ale już coś mnie wkurza , mam greato prośbę do matiza aby w swojej hiper wersji, którą zapewne zrobi, wyciął jakos tę gatke edyty z koncówki POL i wstawil tesuperaśne dokończenie .Wiem że zadanie trudne ale ta "przerwa" rujnuję całe moje napiecie jakie edyta buduje i wychodzę z klimatu, i jeszcze ten głos Leszcza :x ...(jeżeli to zrobisz pocałuję twojego avatara w podzięce 8P )
Taaaak! Mężu mój kochany weź to jakoś włóż w odpowiednie miejsce (wiem że potrafisz) bo szkoda by było gdyby ten jak napisał addar superaśny fragment się zmarnował. :wieza: :nutki:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: caterina78 »

Wykonanie C.Dion, jest moze swietne technicznie, ale pozbawione w moim przekonaniu emocji, moze sa, ale nie ma tego wlasciwego kanalu, by do mnie dotarly, nie czuje przekazu, jej prawdy, bo w sumie to piosenka J.Rush i tam dociera cos do mnie, jednak nie az tak natychmiast i automatycznie jak u Edi..

W kazdym razie jest to moja subiektywna opinia, niech nadal taka pozostanie.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: fanusia_anka »

No a moim zdaniem wykonanie Celine Dion ma dużo emocji, może to tylko moje zdanie tu, no ale może je mieć chyba.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Meg »

Edyta zaśpiewała "Największe witaminy..." :lol:
Największą witaminą to Ty Edyto jesteś dla mnie.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Edyta w "Tak to leciało"

Post autor: Fan25 »

Edyta zrobiła już sporo coverów. Wszystkie po mistrzowsku.
ODPOWIEDZ