Urodziny Edyty!

Spotkanie w DDTVN

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Urodziny Edyty!

Post autor: Martynkaa »

beata.grzesiak pisze:Może ktoś "nazwać" tych ludzi po nickach z forum?
Na pewno byli: Kopaneek, Joannaee, Anu$$sia, Perła6, Milencia1992-mk, Concha, Adik-borkowski, Fan25, Natu$, angela2311, BAdam... tyle pamiętam :wink:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Urodziny Edyty!

Post autor: Wojtuś »

Byłem też i ja. Spotkanie bardzo sympatyczne choć troche na Edytę musieliśmy poczekać ze względu na wywiad dla plejady. Edyta mniej więcej streściła nam co mówiła w programie bo nie mieliśmy głosu w kawiarence a jedynie wizje. Cierpliwie rozdawała autografy i robiła sobie zdjęcia. Oczywiście zjadła z nami tort. Mówiłe, że zebrała dużo piosenek na płyte i że jutro cały dzień spędzi w studio montażowym.
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Urodziny Edyty!

Post autor: Concha »

OMG ile wrażeń.. dopiero teraz odespałam tę wyprawę. Po spotkaniu w kafejce na ostatnią chwilę zdążyłam na pociąg i niestety trudno było nawet o miejsce stojące w korytarzach. Jakoś się dokurlałam po 5godzinach w ścisku ale nie powiem żebym nie padła na ryjek po przyjściu do domu.Niemniej jednak WARTO BYŁO zarwać tę dobę! Cudowny dzień, cudowna Edyta!
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Urodziny Edyty!

Post autor: Wojtuś »

Przypomniałem sobie jeszcze kilka rzeczy o które pytalismy Edytę. Jeśli chodzi o zjazd fanów to jest to nadal aktualne i Edyta zastanawiała się nad tym aby zrobic go w górach jesli będzie to mozliwe. Projekt z 30 tancerzami jest nadal aktualny ale będzie jeszcze jeden casting, tym razem jednak w Warszawie. Edyta chce aby na premiere płyty mieć gotowy juz ten teledysk ale nie obiecywała, że napewno sie to uda. Jesli chodzi o facebook-a to mówiła, że postara się tam zaglądać jak najczęściej i będzie tam komentować ważne sprawy nie zwiazane z muzyką a strona internetowa ma być tylko od spraw artystycznych.
ODPOWIEDZ