TOP trendy 2012

Edi na koncercie top trendy

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: TOP trendy 2012

Post autor: theshape »

Czekamy zatem na tych, co zrozumieli pytanie. A gdzie chcialabys konkretnie Edyte zobaczyc poza scena i klubem? W toalecie? ;-)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Kopaneek »

Na polskich scenach! :lol:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: TOP trendy 2012

Post autor: theshape »

To byla na scenie. ;-) Zaspiewala, co mogla i juz. Szkoda wlasciwie, ze nie zaspiewala czegos swojego, ale coz.
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Monalisa »

theshape pisze:Czekamy zatem na tych, co zrozumieli pytanie. A gdzie chcialabys konkretnie Edyte zobaczyc poza scena i klubem? W toalecie? ;-)
nie wiem skąd się biorą tacy jak Ty. Jakiś nowy typ na forum i bredzi trzy po trzy a ja nie am czasu i ochoty słuchać kogoś kto nie jarzy... Jak nie rozumiesz pytania mojego- do osób które były na koncercie - to nie mamy o czym pisac ;)
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: TOP trendy 2012

Post autor: DAAMI »

Monalisa na TT od Nas bylo malo osob, a Edke widzieli tylko w trakcie wystepu na scenie i na tym sie skonczylo bo po tym nie bylo spotkania z fanami. A nikt nie pomyslal nawet by isc sie pobawic do jednego z sopockich clubow. Wiec raczej nikt Jej nie widzial poza wystepem :)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: TOP trendy 2012

Post autor: theshape »

Edyta pewnie sie tam udala, bo chciala spotkac swych milych fanow z forum. :hellobaby:
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Monalisa »

DAAMI pisze:Monalisa na TT od Nas bylo malo osob, a Edke widzieli tylko w trakcie wystepu na scenie i na tym sie skonczylo bo po tym nie bylo spotkania z fanami. A nikt nie pomyslal nawet by isc sie pobawic do jednego z sopockich clubow. Wiec raczej nikt Jej nie widzial poza wystepem :)
DAAMI dziękuję Ci bardzo za informację :)Tak masz rację nikt nie pomyślał że jest w clubie heheh :D Ale tak ogólnie byłam ciekawa nikomu z osób obecnych na TT nikomu nie mignęła po drodzę :)
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Phealer33 »

Film z Edyty występem w Clubie Dream ma już 148 tys. odsłon na youtubie! Niedługo przebije on klip 'oj kotku' który ma 230 tys. :lol3:
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: TOP trendy 2012

Post autor: DAAMI »

Monalisa, widocznie nie. Gdyby ktos ja widzial pewnie by sie Nam tym pochwalil. A Ty widzialas gdzies Edyte oprocz tego ze widzialas ja na scenie?
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Concha »

DAAMI pisze:Monalisa, widocznie nie. Gdyby ktos ja widzial pewnie by sie Nam tym pochwalil.
Nie wszystkim co ma związek z Edytą trzeba się koniecznie chwalić na forum:) Nawet jeśli czasem aż korci coś zdradzić co jest od miesięcy niesłusznie oceniane i wynika to niestety z niewiedzy forumowiczów. Czasem jednak trzeba wiedzieć gdzie leży granica upubliczniania pewnych faktów.
Monalisa pisze:
theshape pisze:Czekamy zatem na tych, co zrozumieli pytanie. A gdzie chcialabys konkretnie Edyte zobaczyc poza scena i klubem? W toalecie? ;-)
nie wiem skąd się biorą tacy jak Ty. Jakiś nowy typ na forum i bredzi trzy po trzy a ja nie am czasu i ochoty słuchać kogoś kto nie jarzy... Jak nie rozumiesz pytania mojego- do osób które były na koncercie - to nie mamy o czym pisac ;)
Na koncercie nie byłam ale widziałam w innym miejscu niż forum zdjęcia pewnego pana który Edytę spotkał już po koncercie a jeszcze przed wypadem do Dreamu zatem nie była taka całkiem incognito.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Fan25 »

Ciekawa informacja
http://www.pudelek.tv/video/Gorniak-wym ... rendy-659/
Często przypadek rodzi odważne pomysły.
Szacunek dla Edyty i Marcina.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Kopaneek »

Fan25 pisze:Szacunek dla Edyty i Marcina.
Trzeba dodać - Marcina PERZYNY!
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: TOP trendy 2012

Post autor: beniu »

wow... chyba po raz pierwszy w historii Edyta wypowiada sie o bylym wspolpracowniku w takich cieplych slowach! Moze liczy znow na jakas wspolprace? Byloby fajnie... :roll:
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Monalisa »

DAAMI niestety nie ale nie widziałam. Widziałam grupę fanów czekali na Edytę i niestety się nie doczekali jej nigdzie. Jakas dziewczyna z produkcji poinformowała mnie już ok.21 ze Górniak pojechała bo jej się spieszyło...

Concha a masz linka na te zdjęcia?
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: TOP trendy 2012

Post autor: Mist »

beniu pisze:wow... chyba po raz pierwszy w historii Edyta wypowiada sie o bylym wspolpracowniku w takich cieplych slowach! Moze liczy znow na jakas wspolprace? Byloby fajnie...
http://afterparty.pl/newsy_artykul,8581.html

Po obejrzeniu tego nagrania juz wiadomo dlaczego Edyta tak sie milo odnosi do Marcina Perzyny... musial jej naslodzic przez miesiac zeby sie zgodzila zaspiewac IWALY. Ego musialo byc odpowiednio polechtane.... :ha: Marcin spedzil z nia az 4 lata to dobrze wie jak trzeba ze ED rozmawiac :lol:

Gdyby obecne mniemanie o sobie bylo adekwatne do obecnych osiagniec muzycznych milelibysmy pierwsza polska gwiazde miedzynarodowa. A tu mamy osiagniecia szprotki z ego wielkosci pecherza plawnego diabla morksiego czy jak to tam ta wielka ryba sie nazywa! :lol3:
ODPOWIEDZ