Edyta w reklamie banku :)

ING Bank Śląski

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: theshape »

No tego nie bylo w reklamie. Masz cos ze sluchem. :hellobaby:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: addar »

mam wrazenie że wersje z "nic się nie stało" puszczą po przegranej polaków,co nastanie predzej czy póżniej ,raczej predzej
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: theshape »

Tak wlasnie bedzie. :hellobaby: I to bardzo szybko, znajac zdolnosci naszej druzyny. Nie bez powodu Niemcom spiewa " jeszcze jednego gola" , a Hiszpanom " jestescie mistrzami ". :-D
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: DAAMI »

Theshape wiadomo ze tej wersji nie slyszales bo to pijej1 ja wymyslil :P a tak wog bardzo na czasie :D
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: Bob »

sprytnie zostało to wymyślone
-po pierwsze zawoalowana zemsta za Koreę, wiadomo patałachy odpadną wcześniej niż nam sie wydaje
-pomysł z ustami-wiadomo ile pomyj wylano na Edytę za wypełniacze a tu proszę takie zgrabne i sexowne, chyba , ze to dublerka, jakiś zawodowy lachonek ...
-jest to ogromny zaszczyt dla E-kampania z udziałem legendarnych postaci polskiego kina i teatru
-suma 900 tyś zł-hmm piechotą nie chodzi ,przecietny Polak musiałby pracować na 3/4 etatu np w Tesco chyba przez 2 życia
-poza tym jest to bardzo zabawne i lekko sie to ogląda...
ale stoi za tym cały sztab ludzi, powinna podrzucic im materiały do zaprzepaszczonego klipu do przemontowania....czasem spojrzenie profesjonalisty innym okiem czyni cuda...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: ANETA »

Bob, no co ty... Edyta ma 20-letnie doswiadczenie i nie bedzie zadawala sie z profesjonalistami. Sama zrobi klip lepiej .... 8)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: Bob »

ja mam pomysł na C-s , zmontuję klip w tym tygodniu-klimaty kubńskie, nie będzie wiochy :roll:
dziś przegladam 2 blu-ray z wyjazdu-88 giga -10 dni obróbki materiału i montowania, pełna profeska...
lansu nigdy za mało :edi: , dla przykładu:
klip z Vietnamu i Kambodzy-jeszcze nie wiedziałem , ze Edi jest wkręcona w buddyzm
http://www.youtube.com/watch?v=GtGURFY-fdE
a propos ust-ten klip zyje w necie wlasnym zyciem, jestem z niego dumny
http://www.youtube.com/watch?v=3yDFNUfxYCY
Awatar użytkownika
Majka760
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 16 lip 2011, 21:03
Ulubiony album: dotyk
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: Majka760 »

Widziałam po raz pierwszy w TV przed chwilą na TVP1.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: Aro »

Marketing żenujący. Edyta Górniak kolejną gwiazdą tracącą twarz w reklamie http://natemat.pl/17231,marketing-zenuj ... w-reklamie
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: Concha »

Niekonwencjonalny pisze:Edyta może się każdemu pochwalić, że śpiewała już po polsku, angielsku, niemiecku, czesku, holendersku, brazylijsku i hiszpańsku - teraz to już prawdziwa Diva International, jak to niektórzy piszą :lol:
A istnieje język brazylijski?? bo z tego co wiem to w Brazylii językiem urzędowym jest portugalski.

Co do reklamy najbardziej co mnie cieszy, to właśnie fakt, że Edyta śpiewa w różnych językach. Marzyło mi się by usłyszeć ją kiedyś w hiszpańskim albo portugalskim. Teraz usłyszałam nawet po holendersku czesku i niemiecku. Wg mnie najlepsze wersje to właśnie portugalski i hiszpański i o dziwo holenderska mimo, że za tym językiem nie przepadam. Najmniej podoba mi się wersja niemiecka choć akurat niemiecki lubię. Czeska taka sobie polska hmm nie znoszę żadnych przyśpiewek kojarzących mi się z dopingiem, meczem etc Po prostu nie lubię takiej tematyki zatem sama reklama nie jest dla mnie arcydziełem, zdecydowanie wolę podziwiać Edytę w Sorayi.Co nie zmienia faktu, że reklama jest na czasie nawiązując do euro..Obawiam się jednak, że żartobliwie podejdą do niej tylko fani. za bardzo trąca o hymn wywołując irytację o osób które właśnie za to Edytę znienawidzili od kilku takich mam już sygnały , że reklama daremna.
Sam look Edyty na mega plusss.
I cieszę się, że Edyta tyle za nią zgarnęła wierząc może naiwnie, że nagra za to klip do C. albo ruszy w trasę..
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: Matiz99 »

Concha pisze:A istnieje język brazylijski?? bo z tego co wiem to w Brazylii językiem urzędowym jest portugalski.
Kiedyś w informacjach polsatu prezenter przyznał się że przed wyjazdem na narty podszlifuje swój szwajcarski ;)
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: DAAMI »

Dzis o 18.05 na tvp 1 pierwszy raz widzialem reklame z Edyta. A na okladce gazety to&owo tv jest jakas laska co usta ma pomalowane w kolorze flagi. Odgapila od Edki :placzka:
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: Monalisa »

Tak tez widziałam ta dziewczyna na okladce to&towo i mialam takie samo skojarzenie hahah- ale teraz euro - wiec duzo bedzie tak malowac usta ;p
Awatar użytkownika
Bybi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 251
Rejestracja: 22 mar 2008, 9:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWIFAY
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: Bybi »

Widzieliście już parodie? :D

Ubawiłem się do łez. :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=Cf1qQ_82-40

8P
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: Edyta w reklamie banku :)

Post autor: robosek »

Dziwie się, że ktoś mógłby Edytę znienawidzieć jak ktoś już tu napisał za wykonanie Hymnu.Owszem polityka medialna była negatywna ( i można było poszydzić pogadać ale na zasadzie drwin) ale nikt o zdrowych zmysłach nie może znienawidzić kogoś za coś na co realnie nie ma wpływu - wiec współczuje znajomych.Reklama bardzo ciekawa, na czasie i z pomysłem - super że z Edytą ale bez przesady to tylko reklama i nie odbierajcie jej jak ktoś napisał "arcydzieła" lub to że "arcydziełem" nie jest. Dajcie tej kobiecie, żyć jak normalnemu człowiekowi i przestańce ją tak paskudnie oceniać. Przecież jak się czyta to forum - przepraszam, niektórych wypowiedzi - to tu sami eksperci, specjaliści i fachowcy. Najgorsze jest to że to miejsce publiczne, każdy może tu wejść, każdy moze przeczytać te bzdury, obelgi i zupełnie bez podstawną krytykę. Jeszcze bardziej zadrwić z Edyty i ją ośmieszyć.....Zarzucacie niektórzy, że Edyta nie dotrzymuje tego co mówi, co zapowiada, a ciekaw jestem czy Wy wszyscy zawsze zrobicie to co zaplanowaliście. Ja nie - wielokrotnie zdarzyło mi się że to co zapowiedziałem nie zrealizowałem i wcale nie z mojej winy, więc dajcie tej kobiecie spokój, zwłaszcza w taki nieprzyjemny, złośliwy TVNowski sposób.
ODPOWIEDZ