Edyta w TVN24

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w TVN24

Post autor: Kopaneek »

Martwi mnie tylko "przepychanie wokalu".
Ktoś, kto ćwiczy, nie musi przepychać...
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: Edyta w TVN24

Post autor: optymista »

Dla mnie jej kariera dawno dobiegła końca. Nie pamiętam, który to był dokładnie moment, ale wtedy kiedy postanowiła przejąć wszystkie stery w swoje łapki. To nigdy jeszcze żadnej piosenkarce na dobre nie wyszło i Edyta nie będzie żadnym wyjątkiem. Udane wielkie kariery gwiazd muzycznych to kariery sterowane przez sztaby specjalistów. Natomiast tutaj mamy do czynienia z typową sytuacją jak u Villas tzn sama wiem wszystko najlepiej i się najlepiej na wszystkim znam, sama wszystkim zarządzam. Efekty obserwujemy od wielu lat.
Eurydyka pisze:Pomysł z akompaniamentem Allana ma niby swój potencjał sceniczny, jednak dlaczego znajduje się jeszcze in statu nascendi, a sam zainteresowany bawi w Krakowie i wciąż o niczym nie wie???
Powiedziała, że to mało prawdopodobne (na szczęscie), natomiast sam fakt podniesienia takiej możliwości obnażył ciągotki Edyty. Robienie gwiazdy z członków rodziny, zwłaszcza dzieci, tylko dlatego, że mamusia jest gwiazdą, więc synuś też będzie jest pomysłem debilnym i szkodliwym tak dla dziecka, jak i dla jakości przemysłu rozrywkowego.
Eurydyka pisze: Przynajmniej kamery były dla Divy łaskawe i ukryły to, co dzień wcześniej obnażyły bezlitośnie aparaty fotoreporterów (http://www.pudelek.pl/artykul/115251/sz ... a_s/foto_1) - botoks, botoks, botoks.
Akurat o to bym się nie czepiał. Edyta nie ma 20 ani nawet 30 lat. Jakby się nie poprawiała wyglądałaby na mocną 50-tkę. Uważam więc, że lepiej niech wygląda jak teraz, nie każdemu jest dane ładne starzenie się i jej nie jest dane, więc niech się poprawia, byle nie do przesady.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w TVN24

Post autor: MacLean »

Też nie postrzegam Edyty jako kogoś z otwartą ścieżką kariery. Od kilku lat przypomina to raczej ociężałe zwijanie żagli. I dlatego nie mam wielkich oczekiwań. Cieszę się, że w ogóle zaśpiewa. A TVN-ie niezmiennie bawi mnie to, że jak trzeba ozdobić wydarzenie diwą, to witają Edytę z otwartymi ramionami, ale nie przeszkadza im to wcale w przodowaniu w hejcie na nią. A Edytka nie jest wcale taka pamiętliwa, bo chyba w tym spisku Mai Sablewskiej była też druga strona :p
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w TVN24

Post autor: ray »

Tak jak napisał DeathlySilence, ten wywiad był uroczy. Tylko... przez to, że interesuję się Edytą na co dzień, nie dam się nabrać na sztuczki Divy. ;-)
"Jest to tak ogromny stres", "Ten stres tak odbiera koncentrację" - ciekawe, czy Edyta była tego samego zdania w latach 1991-1993, kiedy niemal codziennie wychodziła na scenę i śpiewała Litanię.
Z drugiej strony, skoro ona teraz prawie w ogóle nie występuje, to nie dziwię się, że się stresuje.
"Przyleciałam troszeczkę wcześniej, żeby dać sobie ten czas na regenerację po to, bym mogła dać z siebie jak najwięcej na scenie" - przecież ona przyleciała wcześniej, dlatego że Allan miał umówione spotkanie z psychologiem sądowym.
Edyta porównała się do sportowców, którzy trenują. No cóż... Kiedyś Edyta faktycznie była zdyscyplinowana, ale odkąd zakończyła współpracę z Kubiakiem, zaczęła sobie folgować i dlatego dzisiaj jej kariera i jej dorobek wyglądają tak, jak wyglądają.
I jeszcze opowieść o tym, że pewien pan nie chciał wpuścić Edyty na próbę, bo zapomniała jakiejś opaski, więc :edi: pojechała sobie na plażę. Zamiast na plażę, trzeba było jechać po tę opaskę. :)

Szkoda, że prowadzący nie zapytali Edyty o jej plany koncertowe i wydawnicze. Ciekawe, co by powiedziała. ;-)
MacLean pisze:A TVN-ie niezmiennie bawi mnie to, że jak trzeba ozdobić wydarzenie diwą, to witają Edytę z otwartymi ramionami, ale nie przeszkadza im to wcale w przodowaniu w hejcie na nią.
W jaki sposób TVN hejtuje Edytę? Podaj przykłady.
MacLean pisze:bo chyba w tym spisku Mai Sablewskiej była też druga strona
W czym? :)
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta w TVN24

Post autor: ediva »

Najciekawsze (jak i osobliwe) wypowiedzi :edi: z tego wywiadu:

"Jest mnóstwo czynników, które mogą wpłynąć na tę jakość wystąpienia, o którą ja walczę jak lwica od lat. Ale czasem wystarczy, że było za mało godzin snu, że zjadłam coś co rozstroiło mój organizm..." :obiad:

"Nauczyłam się wielkiego szacunku do publiczności, do sceny, do proscenium, do kulis..." :guru:

"Zawsze niezmiennie dbam o tę jakość i myślę, że to spowodowało, że mam przez tak długie lata więź z publicznością. Ja po prostu nie odpuszczam, czy jest jedna osoba na widowni, czy przed telewizorami jest kilka milionów ludzi, to ja się zawsze tak samo przygotowuję" :diva:

"Kiedyś ochroniarz nie chciał mnie wpuścić do Opery Leśnej na próbę bo zapomniałam tej opaski i on się upierał 'Ja pani nie wpuszczę, takie są zasady, a w ogóle to ja nie wiem czy pani jest panią Górniak.' Więc poszłam sobie na plażę bo zawsze jest tak mało czasu na to". :aaaa:

"Moja ulubiona muzyka? Ja słucham ptaków... Jak zajdzie słońce i one cieszą się, że już nie ma tego upału to dają wtedy najpiękniejsze koncerty i to jest moja ukochana muzyka." :marzy: :kupidyn:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w TVN24

Post autor: MacLean »

Nie mam zamiaru wchodzić w kolejną polemikę, której jedynym wnioskiem będzie to, że mamy różne oceny sytuacji ;)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w TVN24

Post autor: ray »

Ediva, teraz, kiedy przeczytałem te zdania, które zacytowałaś, myślę: "Niech Edyta jednak wyda tę autobiografię. Przecież ja przy tej książce będę nie raz płakać ze śmiechu".
:lol3:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w TVN24

Post autor: ANETA »

Ile razy jeszcze usłyszę z jej ust ,,wystąpienie" :roll: Czy ona na wiecu przemawia ???
I ten blond u cyganki ....... :? Jezusku Kochany...

Ambitna artystka :lol3: Edyta ma o sobie takie mniemanie, że szok. Jej skromność, pokora to gra.
Mam nadzieję, że chociaż wokal dopisze w Sopocie. RECITAL ... wiec co najmniej dwóch utworów można się spodziewać :PP Oby nie było gorąco tego dnia, wtedy faktycznie gardło jest przesuszone a klima to wręcz zabójstwo. Trzymam kciuki. Dawno nie słyszana/nie widziana w Polsce artystka powinna dać świetny występ.

Jeśli chodzi o utwory miłosne to ciekawe czy Edi pamięta, że kiedyś, daawnooo temu nagrała ,,When you come back to me". Na cóż szukać czegoś u Houston czy Streisand skoro sama nagrała tak piękny utwór ???
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: Edyta w TVN24

Post autor: duke »

Cala masa dobrych, estradowych milosnych kawalkow z repertuaru ktore mozna podrasowac i zmienic aranzacje na niezapomniane "wystapienie" WYCTM, Comming back to love, If I give myslef to you, Hold on your hear, sleep with me (idealne na wrzucenie chocby kawalka na koniec koncertu....) ech, szkoda!
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Edyta w TVN24

Post autor: aśka »

Nom szkoda. Ja to bym chciała Będę śniła - może za bardzo nie pasuje do miłości, ale co tam...
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w TVN24

Post autor: Steffie »

Dzis Edyta byla w TVN24, mowila o festiwalu w Sopocie i nie tylko:
https://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/edy ... 58174.html
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w TVN24

Post autor: k+b »

Czy dobrze usłyszałem, że Edyta myśli, iż za rok świętuje 20-lecie występu na Eurowizji? :lol3:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta w TVN24

Post autor: Bob »

Nie wyprowadzajmy jej z błędu... ;(
Ja wyczytałem w necie ”Edyta Górniak żegna się z Koreą "-oczywiście powinno być z Korą.Pomyślałem sobie ta to się szlaja-pobyt w Thyland a teraz Korea.. :roll:
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Edyta w TVN24

Post autor: Sebuch »

Mówiła, co zaśpiewa?
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w TVN24

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Sebuch pisze:Mówiła, co zaśpiewa?
Tak, będzie "To nie ja!" na koncercie z orkiestrą symfoniczną, podczas ostatniego dnia festiwalu a z tego co mówiła, można wywnioskować, że na koncercie z muzyką taneczną też zaśpiewa jeden ze swoich utworów.
ODPOWIEDZ