Co tylko chcesz

czyli polska wersja Consequences

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Samantha
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:34
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Impossible
Lokalizacja: Kosmos
Kontakt:

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Samantha »

Robert pisze:Polacy slyna na calym swiecie z totalnego braku poczucia humoru i dystansu do czegokolwiek...:P :P
A jak sie objawia to niby poczucie humoru EDyty w tym klipie??? Dla wielu jest to jednozanczne, że robi z siebie .......... amerykańską nastolatkę!!! wszcyscy wiedzą, że Górniak ma 40 lat i to są jej ostatnie podrygi ale nie musi byc taką desperatką, bo wygląda w tym wizerunku infantylnie i głupio. Uważam, że pomylił się jej dsytans do samej siebie z wielką próżnością i ignorancją co na to powiedzą inni i co inni o tym myślą. Już od dawna gardzi ludźmi i ich radami. Edyty nic nie interesuje poza samą sobą no i może Alanem, ale to jest bardzo wątpliwe po ostatnich doniesieniach prasowych. Pozdrawiam

Dla poprawy humoru znalazłam fajny klip do FIND ME fan version :)
http://youtu.be/CwcM1oPxKzU
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Kopaneek »

Robert pisze:Polacy slyna na calym swiecie z totalnego braku poczucia humoru i dystansu do czegokolwiek...
Edi w takim razie jest 200% Polką.

Your Body Aguilery złe?? Sorry, ale żadna piosenka z MY nawet w połowie nie jest tak dobrze zaśpiewana a o warstwie produkcyjnej nie wspomnę. Utwór nbardzo mi się podoba. U Christiny (jak i u Edyty) ludzie najbardziej cenią wyszukany wokal. I choćby stanęły na rzęsach - to się nie zmieni.

Co do infantylizmu Edyty...
ZAWSZE, gdy ktoś mi mówi "nienawidzę/nie lubię/nie trawię Górniaczki", pytam "dlaczego???". Niemal zawsze pojawia się jedno zdanie: "Bo robi z siebie słodką idiotkę, słuchać się jej nie da".
Natu$ pisze:A tak na serio, jak to można nisko upaść...
http://demotywatory.pl/3834040/EDYTA-edzianna-GORNIAK
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Co tylko chcesz

Post autor: adiX »

Kopaneek pisze:Your Body Aguilery złe?? Sorry, ale żadna piosenka z MY nawet w połowie nie jest tak dobrze zaśpiewana a o warstwie produkcyjnej nie wspomnę.
Niestety jest ogromna przepaść chyba między większością polskich piosenek jeśli chodzi o warstwę produkcyjną.
Kopaneek pisze:Niemal zawsze pojawia się jedno zdanie: "Bo robi z siebie słodką idiotkę, słuchać się jej nie da".
Ja słyszę zawsze, że jest mega sztuczna ;(
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Aro »

Na Fejsie Eski TV można głosować na CTC http://www.facebook.com/questions/10151458746093438/ Jestem w szoku, że olali CQ, a CTC biorą pod uwagę w głosowaniu. :roll:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Wojtuś »

Zauważyłem, że Eska gra piosenki Edyty tylko w języku polskim. Na ESKA TV puszczali TT, Kotka i CTC a olali OTR i CQ.
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Michel »

Trudno przebrnąć przez tą piosenkę do końca. Muzyką, produkcją, słowami oraz kreacją stworzoną w teledysku, Diva udowadnia wszystkim swoim wrogom, że mieli rację... Dla mnie nie do zniesienia jest fakt, iż śpiewa tą piosenkę dla i do jednej osoby, swojego partnera, więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego została upubliczniona. Z polskich artystów na chwilę obecną bliżej mi do Brodki szczególnie polecam DANCING SHOES KAMP! REMIX - teledysk, uwielbiam. Na Edytę Górniak nie zwrócił bym uwagi, albo po prostu wyśmiał, smutne to...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Flux »

Ostatnio podczas jednej z imprez-domówek znajomi zaczepili mnie, że widzieli nowe "dzieło" Górniak w telewizji iiiii... się zaczęło. Musiałem się nasłuchać, że to jakaś farsa co ta kobieta z sobą wyprawia, że to jest żenująco niski poziom zarówno koncepcyjny jak i techniczny, że Edzia jest desperatką chwytającą się wszystkiego, żeby się odmłodzić bo ma kompleks na punkcie wieku i światowej kariery, której nigdy nie zrobiła. I tak, wszyscy obecni potępili Edzię i stwierdzili, że choć nigdy jakoś specjalnie jej nie lubili, to zawsze szanowali za talent, głos i piosenki z początku kariery. Talent, głos i piosenki, które zeszmaciła. Miły wieczór, naprawdę :P Jedna z tych osób była nawet na koncertach Edzi w latach 2006/2007, na ścianie ma z nią fotkę i za kulisami koncertu śpiewała z nią Kasztany...
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Phealer33 »

Przykra rzeczywistość... Osoby, które spotykam mówią właściwie to samo... :(
Edyta śpiewa w 'Consequences" słowa: "Don't forget to open your mind". Szkoda, że sama "nie otworzy swojego umysłu" i nie zaobserwuje dokąd się kieruje... Jest przykładem na to, jak jest mieć "zamknięty umysł" i zamknąć się od środka w swoim polukrowanym domku- światu, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
niech się ona obudzi w końcu !!!!
Wciąż wierzę, że kiedyś "to" nastąpi...
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Bob »

Jakby nie patrzec najwiekszy sukces komercyjny od Impossible,jest obecna w notowaniach list stacji muzycznych.I o to w muzyce pop chodzi.
Edi od poczatku kariery ma problem z polska publicznoscia,slaba psychicznie osoba pokroju Whitney czy. Amy dawno temu pocielaby sie zyletkami
.Polacy w swych opiniach niewiele roznia sie od talibow.Tych skrajnie radykalnych na forum jakos nie ubywa,ciagle slychac ten sam zblazowany chor wuj-ow.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2012, 16:18 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
blacktoxic666
The story so far
The story so far
Posty: 470
Rejestracja: 09 sie 2010, 22:30
Lokalizacja: z daleka

Re: Co tylko chcesz

Post autor: blacktoxic666 »

Bob pisze:

.Polacy w swych opiniach niewiele roznia sie od talibow.Tych skrajnie radykalnych na forum jakos nie ubywa,ciagle slychac ten sam zblazowany chor wuj-ow.
A czemu miałoby ubywać? Przecież o ile wiem, to forum dyskusyjne a nie adoracyjne.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Kopaneek »

Moja znajoma (nie jakaś anty-fanka, nic z tych rzeczy) chciała napisać Edycie na FB co o niej myśli, jak ją rozczarowała i ogólnie, żeby się opamiętała. Zrezygnowała bo... "wstyd będzie, jak znajomym się wyświetli, że komentuję profil Górniak".

Jednym słowem - Edyta stała się obciachem. Ju nie tylko dla swoich anty-fanów...
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Mist »

Ja mam specjany profil zeby sie tam wypowiadac.... :P
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Phealer33 »

Bob pisze:

.Polacy w swych opiniach niewiele roznia sie od talibow.Tych skrajnie radykalnych na forum jakos nie ubywa,ciagle slychac ten sam zblazowany chor wuj-ow.
A Edyta kosmitka, czego się spodziewa od fanów w zamian za swoje wszystkie kłamstwa, oszustwa i wyrobnictwo?
Jeśli jest rozczarowana obecnymi reakcjami fanów, to pytam: czego ona oczekuje ?
Powiedziała w filmie o sobie w trakcie nagrywania płyty w londynie, że jak ludzie dają jej miłość i uwagę, to ona nie czuje się w porządku dając tylko muzykę, dlatego chce spotykać się z publicznością w Polsce i być dla niej, bo jest jej "rodziną".
=> A teraz z tych jej słów rzeczywiście pozostała tylko miłość publiczności, ale miłość trzeźwa, nawołująca do przebudzenia się i opamiętania- miłość troskliwa i szczera, a z Edyty strony nie ma NIC - ani muzyki, ani spotkań, ani żadnej troski o nas.
Ale no tak... "Edyta bezpowrotnie oddaliła się od lat 90' i nie już tak ckliwa jak wtedy" :edi:
WYNIKA z tego, że Edyta inaczej rozumie pojęcie miłości od nas.
Może dlatego w jej życiu prywatnym się nie układa i zmienia ciągle facetów, bo ma inne wyobrażenia miłości od tych rzeczywistych, których ludzie na co dzień przyjmują...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Kopaneek »

Mist pisze:Ja mam specjany profil zeby sie tam wypowiadac....
Znam kilku "najlepszych fanów", którzy mają dodatkowe profile a zganiaja na mnie, że ja zakładam. 8P

Kochani, chyba zapomnieliście dlaczego diva mnie pogoniła! Przypomnę - mówiłem, co myślę. :lol:
Phealer33 pisze:Jeśli jest rozczarowana obecnymi reakcjami fanów, to pytam: czego ona oczekuje ?
Edi powinna pamiętać, że zawsze ma wybór i piosenkarką być nie musi. :edi:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Piter »

Kopaneek pisze:Moja znajoma (nie jakaś anty-fanka, nic z tych rzeczy) chciała napisać Edycie na FB co o niej myśli, jak ją rozczarowała i ogólnie, żeby się opamiętała. Zrezygnowała bo... "wstyd będzie, jak znajomym się wyświetli, że komentuję profil Górniak".

Jednym słowem - Edyta stała się obciachem. Ju nie tylko dla swoich anty-fanów...
Edyta byla takim obciachem niedlugo po Eurowizji. W okresie najwiekszych sukcesow.
ODPOWIEDZ