Co tylko chcesz

czyli polska wersja Consequences

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Matiz99 »

endeven pisze:jest teraz na 6 miejscu w epmiku :lol3:
Kurcze, gdybym wprowadził opłaty za CTC od 17 września zarobiłbym już 1404,36zł :ha: :ha:
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Joan »

Wypowiedź o CTC:
CENNE INFORMACJE DLA MNIE. DZIÈKUJÈ WSZYSTKIM. NASTÈPNYM RAZEM JAK BÈDÈ CHCIAŁA WYDAĆ 60.000 ZŁ NA PREZENT DLA FANÔW, DŁUŻEJ SIÈ ZASTANOWIÈ MARCINIE JEST DŁUGA LISTA ARTYSTÔW / ZESPOŁÔW KTÖRE CAŁE ŻYCIE ŚPIEWAJÀ TO SAMO. PRZEKIERUJ SWOJÀ UWAGÈ W ICH STRONÈ. CO DO SUSZARKI - WIÈCEJ LUZU CI ŻYCZÈ. CO DO GATUNKU DANCE W MUZYCE - DOBRZE ŻE RIHANNA NIE WIE ŻE MUZYKA CLUBOWA TO COFNIÈCIE W ROZWOJU ARTYSTYCZNYM, UFF ... INACZEJ NIE DAŁABY NAM TYLU HITÔW. POLECAM CI PŁYTY PANI DEMARCZYK. TAM NIE ZNAJDZIESZ ROZCZAROWANIA. MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Phealer33 »

witcher pisze:W moim odczuciu nawet pomimo tego, że Edyta tworzy, pracuje, funkcjonuje jako wokalistka, to biorąc pod uwagę jej ostatni teledysk muszę to napisać: jesteśmy świadkami jednego z największych (jeśli nie największego) kryzysu w jej karierze. Nie chce mi się nawet rozwijać w tym temacie, po prostu przykro się na to patrzy...
Aktualne słowa. Niestety prawdziwe...

Kilka archiwalnych postów, które chciałbym zacytować i przypomnieć:
Matiz99 pisze: :ha: :ha: Dziś podrzuciłem koleżance link do CTC i poprosiłem by oceniła poziom kiczu w skali od 1 do 10. Oto jej reakcja:
teraz będę musiała wyczyścić historię, bo wstyd mi przed sobą samą, że coś takiego przeszło przez moją przeglądarkę.
:placzka:
Natu$ pisze:Już wolę, żeby się zamknęła w domu, jak Bartosiewicz i zachowała dobre imię, niż robiła z siebie takie pośmiewisko.
Flux pisze:Pomijając już ten koszmarny tekst psu z gardła wyjęty. Wokal w tej wersji nie licząc tych 2-3 nowych ozdobników/wokaliz/przyśpiewek jest gorszy od oryginału. Główna linia wokalna jest słaba, brakuje siły w głosie (która w Consequences jako tako jest obecna) a co gorsza, głos kompletnie rozjechał się z muzyką. Nic się tutaj nie zgadza. Myślałem, że nic mnie już negatywnie u Edyty nie zaskoczy. Myliłem się - jest jeszcze gorzej niż poprzednio. Taka chała, że głowa mała. Trąci AMATORSZCZYZNĄ, Edyta się uwstecznia.
KrzysiekF pisze:Wp.pl , plejada.pl 98 % komentarzy negatywnych...Czy tak Edyta zdobywa przychylną publiczność dzięki 4fun tv i viva polska ? gratulacje.
Teraz już wiemy, że to wszystko przez rodzinę Dariusza K.!!
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Matiz99 »

Phealer33, to ja bym dorzucił jeszcze jej wypowiedź której wtedy nie zacytowałem:
Chłam straszny. Wiesz, że ja EG generalnie nie trawię, bo to się rozmija z moimi gustami jak cholera. Ale tego się nie da słuchać. O oglądaniu nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Charlie »

Błagam, powiedzcie że się mylę, ale to nie jest premierowa wersja teledysku - czyżby nie tylko Kotek doczekał się poprawek?

http://www.youtube.com/watch?v=g_kT4uQn2OU
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Co tylko chcesz

Post autor: Marecki »

Były 3 lub 4 wersje, ta jest tą ostateczną :edi:
ODPOWIEDZ