Sylwester 2012/2013 w HBO

Ekskluzywny koncert urodzinowy Edyty Górniak

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Meg »

Ekskluzywny koncert Edyty Górniak - Sylwester w HBO

kanał HBO przygotował niespodziankę dla swoich abonentów. W sylwestrowy wieczór stacja wyemituje urodzinowy koncert Edyty Górniak. Podczas koncertu będzie można usłyszeć artystkę w utworach najważniejszych dla jej artystycznej drogi.
"To mój prezent i podziękowanie dla publiczności, na oczach której dorastałam i która jest jedną z najważniejszych części mojego życia . To właśnie publiczność i Fani, jak nikt inny rozumieli zawsze, że to właśnie moja Muzyka wyraża prawdę i historię prawdziwą" - mówi Gwiazda

Edyta Górniak przeprowadzi nas muzycznie od momentu debiutu do czasów obecnych, a wszystkie utwory usłyszymy w nowych opracowaniach muzycznych.

"Spełnia się kolejne moje marzenie. Chciałam w sposób szczególny otworzyć kolejny etap mojej drogi artystycznej. Podwójne moje dwudzieste urodziny, to okazja do wspomnień, do tego, aby spojrzeć z dzisiejszego miejsca na dotychczasowy czas i na wspólną historię. Jestem szczęśliwa, że do tak ważnego projektu muzycznego pozyskałam partnera, dla którego jakość tak jak dla mnie, liczy się bardziej niż komercja" - mówi Edyta Górniak

Premiera koncertu na antenie HBO odbędzie się w poniedziałek, 31 grudnia o godz. 22.30. Producentem tego wydarzenia jest HBO Polska, a producentem wykonawczym - firma Golden Media Polska.

Zaproszenia na nagranie tego jedynego w swoim rodzaju koncertu można będzie wygrać w konkursie organizowanym na Fan Page'u HBO Polska na Facebooku. Konkurs będzie trwał od 7 do 10 grudnia.
-> http://media2.pl/media/98678-Ekskluzywn ... w-HBO.html

:shock: :shock: :shock:
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zna ktoś terminarz koncertów Edyty na ten rok?

Post autor: chicken1506 »

wow, wow, wow, no wreszcie jakiś pozytywny news!!!
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: max28 »

yeeeeh :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Kopaneek »

SUPER! :ojeju:

Może z tej okazji wyjdzie zapowiadane 2 lata temu The best of lub Etiuda.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2012, 17:59 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: DAAMI »

właśnie miałem o tym pisać - niesamowite :ojeju: :jeest: mamy muzyczny grudzień :jol: :guru:
moze w końcu powstanie DVD :D ?
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Meg »

Szczerze powiem że takiego koncertu się nie spodziewałam. Jestem w szoku i to wielkim.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: pijej1 »

ja też Meg - a będę w jeszcze większym jak Landryna go odwoła! :lol3:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: grzechoo »

no i co z tego, że jest koncert? i co z tego powodu mam zakładać konto na facebooku by wziąć udział w konkursie i może uda się wygrać? Po co koncert biletowany, takie cuda to tylko u Divy :roll:
Awatar użytkownika
N/O
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 254
Rejestracja: 11 lut 2012, 9:15

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: N/O »

Obrazek MUSZĄ zorganizować transmisję internetową, bo nie mam HBO.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: keraj »

Jestem zniesmaczony faktem , że wszystko podawane jest do oficjalnej wiadomości tak późno... Ale to przecież Edyta....
No cóż kolejny raz koncert przejdzie mi koło nosa - na kolejny być może będzie trzeba czekać cały rok....

Ciekawe czy Edyta znowu będzie brzmieć jak zbłąkana mała, pełna lęku i strachu zagubiona dziewczynka....
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: karen »

noo i koncert urodzinowy w końcu bedzie bo jakaś stacja telewizyjna sie zgłosiła... No pewnie słono zapłacili spełnili zachcianki i wszystko bedzie... Spóżnione- co prawda, ale wcześniej chętnych do zorganizowania koncertu nie bbyło.. dziekowac tej stacji yrzeba-bo inaczej w szumnie zapowiadanym roku muzycznym, nie byłoby nawet jednego pełnego koncertu dla fanów ;-)

czy dobrze rozumiem, koncert będzie nagrany wczesniej-a puszczony w Sylwestra??
Nie mam konta na FB, nie zamierzam mieć-wiec mnie to nie dotyczy...
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: DAAMI »

Konkurs na HBO :
Napisz, dlaczego właśnie Ty powinieneś znaleźć się na koncercie urodzinowym Edyty Górniak. Wybierzemy 100 najlepszych odpowiedzi, a ich autorów zaprosimy na nagranie koncertu.
karen pisze:czy dobrze rozumiem, koncert będzie nagrany wczesniej-a puszczony w Sylwestra??
Tak właśnie tak będzie. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: vanity »

Z tekstu rozumiem, że koncert będzie nagrywany, w związku z czym wyemitowany. Jeżeli Edyta się zaczepi na recital pod chmurką, to będą dwa występny jednego dnia. To zdecydowanie świetna wiadomość. Szkoda, że nie wyczytałam tam informacji o długości owego koncertu. Obstawiam pół godziny.
Meg pisze:estem szczęśliwa, że do tak ważnego projektu muzycznego pozyskałam partnera, dla którego jakość tak jak dla mnie, liczy się bardziej niż komercja" - mówi Edyta Górniak
Pokładam się ze śmiechu! Edyta ma na drugie komercja.
keraj pisze:Jestem zniesmaczony faktem , że wszystko podawane jest do oficjalnej wiadomości tak późno... Ale to przecież Edyta.
AAAAA. No i można się było tego spodziewać, że poza drzewa z lekcji jogi (czy co to tam było) okaże się ważniejsza niż informacja dla fanów o koncercie. Nie ma to jak 20-letnie doświadczenie.

No to co ! Idźcie na kurs jogi, zadanie pewnie z innej figury..... choć nie! chodzi przecież też na francuski, to już wiem! Wejściówki dostaną ci, którzy napiszą wiesze po francusku.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2012, 18:50 przez vanity, łącznie zmieniany 1 raz.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: karen »

vanity pisze:Z tekstu rozumiem, że koncert będzie nagrywany, w związku z czym wyemitowany. Jeżeli Edyta się zaczepi na recital pod chmurką, to będą dwa występny jednego dnia. To zdecydowanie świetna wiadomość. Szkoda, że nie wyczytałam tam informacji o długości owego koncertu. Obstawiam pół godziny.

[.
Ani w Polsacie ani na Dwójce jej nie będzie-chyba żże gdzieś jakiś w jakimś mieście koncert bez transmisji-ale to raczej w przypadku Edzi niemozliwe przecież , bez kamer i tłumu fotoreporterów...
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Sylwester 2012/2013 w HBO

Post autor: Joan »

Za tą "nagrodę" trzeba zapłacić 150zł.
ODPOWIEDZ