Edyta i Matt Dusk

wspólny projekt

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: dorota »

przecież Edyta była w Kanadzie, podobno, więc coś w tym może być 8) :hmmm:
Awatar użytkownika
N/O
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 254
Rejestracja: 11 lut 2012, 9:15

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: N/O »

JazzSoul.pl pisze:„Jestem bardziej wokalistą nowego pokolenia” – wywiad z Mattem Duskiem

[...]

Niedawno w Polsce odbyła się premiera Pana nowej płyty, znajduję się na niej duet z Edytą Górniak, jak doszło do Waszej współpracy?

Z Edytą po raz pierwszy spotkałem się podczas wspólnego występu w Trójce Polskiego Radia, następnie w studio – niestety nagranie nie doszło do skutku. Jednak wiedziałem, że kiedyś nagramy wspólnie utwór. Edyta ma ogromny talent i potencjał. Pomysł duetu na moją nową płytę podsunęła mi moja żona – uwielbia głos Edyty. Stwierdziłem, że to znakomity pomysł, skontaktowałem się z nią. Po tym jak się zgodziła zaprosiłem ją do mojego studia w Kanadzie aby wszystko omówić. Po powrocie Edyty do Polski zaczęliśmy nagrywać utwór, ona tutaj a ja w Kandzie. Taka jest historia naszej współpracy. [...]

Niedługo odwiedzi Pan nasz kraj z kilkoma koncertami, czego polscy fani mogą się spodziewać?

Na pewno tego, że z wszystkimi będę rozmawiał po polsku (śmiech).

Naprawdę?


Taki mam plan, zobaczymy co z niego wyniknie. Ponadto chcę wykonać jedną z tradycyjnych polskich piosenek, kto wie może jakiś utwór Edyty Górniak (uśmiech).

Jest szansa na wykonanie wspólnie z Edytą Górniak utworu, który nagraliście?

Taki mam plan. Mam nadzieję, że to wypali. Jeszcze nie wiem jakie plany na czas moich koncertów w Polsce ma Edyta, ale mam nadzieję, że uda się wspólnie wystąpić.
[...]
Więcej: http://jazzsoul.pl/2013/07/02/jestem-ba ... m-duskiem/
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: Mist »

Edyta poleciala do Kanady do studia Matta żeby omówić utwór a potem wróciła do Polski żeby go nagrać sama w studiu :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: dorota »

no właśnie też tego nie rozumiem :niewiem:


a kiedy MAtt ma te koncerty w Polsce? myślałam, że już miał i wyjechał na dobre ... :roll:

marzy mu się wspólny występ z Edi :lol3: - a to dobre - on jej jeszcze nie zna, za to MY tak,

Edi zapewne w tym czasie wyjedzie na kolejne wakacje w tym roku, już po raz 10 :lol3: bo przecież ona jest taaaka zapracowana :lol3: :lol3: :lol3:
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: mike »

Niech Matt sie nie martwi o plany Divy na czas jego koncertow ,bo jej glownym zajeciem bedzie aktywne negacenie fanow na fb i opalanie toples w tajlandii haha
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: sexuality »

Szkoda Matt'a. Diva okropnie go potraktowała.

Aż dziwię się, że nigdzie do tej pory nie wystąpili chociaż raz.
No, ale to Edyta Górniak, a nie Anna Maria Jopek, Kayah, Lipnicka czy jeszcze jakaś inna Gwiazda...
Jej się zwyczajnie nie chce harować. Lepiej na FB wysyłać serduszka lub zamknąć się w klasztorze w Azji.
Leniwa Artystka :(
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: Flux »

A miało być tak pięknie...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: dorota »

oj myślę, że Edyta straciła kolejnego wiernego fana - narzeczoną Matta, która go wpakowała w tej bajzel .... :lol:
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: Marecki »

Facet w stylu retro
http://www.rp.pl/artykul/9131,1040792-F ... retro.html
Pana nowy album „My Funny Valentine" otwiera piosenka „All The Way" zaśpiewana razem z Edytą Górniak.

Matt Dusk: Pomysł podsunęła wytwórnia Universal już w 2009 r., kiedy ukazała się moja płyta „Good News". Zaproponowano mi duet z Edytą na koncercie w Białymstoku. Ucieszyłem się, bo lubię występować z różnymi artystami, jednak do tego nie doszło. Może następnym razem — pomyślałem wtedy. Gdy kończyłem nagrywanie nowej płyty, pomyślałem, że brakuje na niej jednego duetu. Wtedy żona podpowiedziała mi: A może Edyta Górniak? Na YouTube trafiłem na jej interpretację „Hallelujah" Leonarda Cohena i pomyślałem, że idealnie byłoby zaśpiewać razem „All The Way". Zaprosiłem więc Edytę do Kanady. W półtora dnia nagraliśmy demo będące punktem wyjścia do ostatecznej wersji. Następnie, już za pośrednictwem Internetu, zaśpiewaliśmy razem, ja w studio w Kanadzie, Edyta w Polsce.

A jednak wasz duet nie trafił na międzynarodową wersję albumu.

Wytwórnia przygotowała kilka wydań płyty, żeby wykorzystać wszelkie możliwości promocyjne na różnych rynkach. Nagrałem także solową wersję „All The Way".
Przynajmniej to wyjaśnił ;) Pominął jednak drobny szczegół - Edyta śpiewała do jego wokalu z wersji solo wydanej na podstawowej edycji tej płyty.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: Dobi »

Czy ja dobrze zrozumiałem? Pojechała do Kanady nagrać demo, ale ostateczną wersję utworu i wokale nagrywali przez Internet? Jest w tym jakiś głębszy sens? :hmmm:

Chociaż wiem - to zbyt oczywiste nagrywać duet wspólnie :edi:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: dorota »

pewnie Edycie spieszyło się do Buddy w Tajlandii :lol3:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: Marek »

W sumie, czy to ważne jak został nagrany ten duet? Piosenka i tak nie stała się hitem. Jedynie na empik.com.pl była przez jakiś czas w najchętniej kupowanych mp3.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: Flux »

Ta piosenka NIE MOGŁA stać się hitem. Marek, bądź poważny bo nikt przy zdrowych zmysłach nie spodziewał się przecież, że stary, mało znany standard jazzowy stanie się przebojem choćby sezonowym. To z definicji niewykonalne. Zwłaszcza w przypadku Górniak. A sposób nagranie mnie nie interesuje, ponieważ efekt końcowy w całości mnie zadowala.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: Marrcino »

Matt na Facebooku napisał ze leci do Polski by śpiewać z Edyta :D
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta i Matt Dusk

Post autor: Blur »

Flux pisze:Ta piosenka NIE MOGŁA stać się hitem. Marek, bądź poważny bo nikt przy zdrowych zmysłach nie spodziewał się przecież, że stary, mało znany standard jazzowy stanie się przebojem choćby sezonowym. To z definicji niewykonalne. Zwłaszcza w przypadku Górniak. A sposób nagranie mnie nie interesuje, ponieważ efekt końcowy w całości mnie zadowala.
Fani Edyty są jak fani Mariah, czego ich idolka nie nagra, choćby to była jakaś afrykańska pieśń do niszowego projektu to i tak ktoś napisze, że to nastepny #1, a gdy z wiadomych przyczyn się tak nie stanie to pojawiają się jakieś dziwne pretensje do całego świata.
ODPOWIEDZ