Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: Pawel »

Metoda na bycie jurorem w talent show i przypomnienie o sobie to metoda nie tylko Edyty, np Chylińska zrobiła podobnie występując w "Mam talent" tyle, że miała szczęście nagrać hit. Może i Edycie uda się.

Przyznam, ze sporą ilością opinii na temat Edyty zgadzam się, czasem mam ubaw po pachy z trafnych ocen jej zachowań ale ta forma ciągłego narzekania i malkontenctwa zaczyna być bardzo nużąca, przygnębiająca oraz zwyczajnie nudna. Napiszcie coś nowego bo zaczyna na forum wiać nudą a każdy temat jest taki sam. Ciągłe narzekanie. Spuście trochę z tonu
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Nowa płyta

Post autor: Mist »

Podziwiam niektorych którzy naprawdę mysla ze Edyta nagrywa płytę :ha: :ha: :ha:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Nowa płyta

Post autor: Kopaneek »

Opinie o Edycie generuje Ona sama.
Chcecie, żeby uległy zmianie? Powiedzcie o tym naszej gwieździe.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Nowa płyta

Post autor: dorota »

Mist pisze:Podziwiam niektorych którzy naprawdę mysla ze Edyta nagrywa płytę :ha: :ha: :ha:

pewnie wyda ją razem z DVD z HBO :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

Ale naprawdę, człowiek czekał jak głupi, wierzył w jej obietnice i zapewnienia, miał nadzieję że wraz z wydaniem MY Górniak chociaż odrobinę zmieni swoje nastawienie i skupi się na muzyce. Ale gdzie tam. Od momentu premiery wszystko zaczęło się sypać jeszcze bardziej, a "artystka" (trzeba brać to w cudzysłów, cholerka jasna!) na facebooku w rocznych osiągnięciach chwali się kontraktem reklamowym z marką Soraya i wymienia wszystkie piosenki jakie zaśpiewała przez 365 dni z osobna, a i tak lista ma raptem 20 punktów.

Oczywiście, że Edyta nie jest potworem i ma dobre strony, jednak skrzętnie je kryje. Jako osoba publiczna, medialna dała się poznać jako postać próżna, zmanierowana, kapryśna, zakłamana i niesłowna. Edyta sama kreuje swój wizerunek. Na nieprzychylne opinie pracowała wiele lat i ten proces dewaluacji jej osoby wciąż postępuje. Skoro Górniak nie szanuje nawet swojej własnej publiczności, wdaje się w szczeniackie pyskówki z kim popadnie i mówiąc najogólniej, robi z ludzi idiotów, jej pozycja nigdy nie ulegnie poprawie.

Pewnie, że chciałoby się ją pochwalić. Problem w tym, że nie ma za co.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Nowa płyta

Post autor: dorota »

Flux pisze:
[...] na facebooku w rocznych osiągnięciach chwali się kontraktem reklamowym z marką Soraya i wymienia wszystkie piosenki jakie zaśpiewała przez 365 dni z osobna, a i tak lista ma raptem 20 punktów.
przynajmniej umie liczyć :lol3: kiedyś zarzucano jej, że i tego nie potrafi :lol: 8)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Nowa płyta

Post autor: niuto »

Ja zgadzam się trochę z betką. Ludzie, wrzućcie trochę na luz. Jaka Edyta jest każdy już zdążył zauważyć i powiadomić o tym innych forumowiczów. Niemal codziennie kilka osób prześciga się tu na pisanie elokwentnych postów w których pisze w kółko to samo: że nie ma teledysków, że nie ma koncertów, że nie będzie płyty. Niby wszyscy nabrali już do kariery Edyty wielkiego dystansu, tylko jakoś tego tu nie widać.

Zajmijmy się komentowaniem konkretnych działań Edyty, czyli od września wystąpień w TVOP czy w dalszej przyszłości singla/płyty, a nie non stop rozdrapujemy stare rany.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

Nie wierzę. Najpierw zgodziłem się z addarem, teraz z niutem. Muszę zacząć od siebie i ograniczyć utyskiwania na Górniak. Będzie ciężko, ale może dam radę 8)
Awatar użytkownika
damian_bs
Hope for us
Hope for us
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2013, 12:14
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Nowa płyta

Post autor: damian_bs »

ANETA pisze:sexuality, płyty kupuje się chyba dla samej muzyki i sympatii do artysty a nie ze względu na to ile klipów nagra i czy pojedzie w trasę.... :roll:
Bzdura. Artyście można wybaczyć wiele: słabą płytę, nawet brak promocji, ale nigdy braku spotkań z publicznością. Przynajmniej według mnie. Co to za artysta, który nie chce spotkać się z fanami na normalnym godzinnym koncercie? To pokazuje jaki ma stosunek do fanów i do materiału, który nagrał. Więc kupienie płyty to nie tylko muzyka, przynajmniej w mojej opinii. Mówię oczywiście o relacji fan/artystka.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: theshape »

Niestety czasem nie jest latwo wrzucic na luz, bo szlag czlowieka trafia, gdy widzi, ze Edyta idzie do tv szol, a nie ma czasu na zorganizowanie koncertu dla publicznosci. Rozumiem tych, ktorzy marudza, jak i tych, ktorzy zadowalaja sie kazdym ruchem Edyty.
Jednak jej postawa rozczarowuje. Widzac jej poczynania na przestrzeni lat czlowiek zadaje sobie pytanie, dlaczego osoba, ktora dostala tyle od losu, tak jawnie to trwoni i nie wykorzystuje we wlasciwy sposob.
:roll: Ludziom znudzilo sie postepowanie Edyty i po prostu daja upust swoim myslom.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Nowa płyta

Post autor: dorota »

wpierw niech EDyta wyda nową płytę, a potem będziemy dyskutować, czy kupić czy nie kupować :lol: :lol: :lol3:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Nowa płyta

Post autor: Marrcino »

Ja na pewno kupię, już zrobiłem pre-order na iTunes a także byłem pytać w Empiku :D
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Nowa płyta

Post autor: dorota »

Edyta jest jedyną Wokalistką, której mam wszystkie płyty CD (w formie krążka), mam zamiar kontynuować tradycję, o ile Edyta pozwoli :lol:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowa płyta

Post autor: Michael »

Poziom dyskusji na forum na temat tego, jakim Edyta jest człowiekiem zaczyna osiągać granice absurdu :roll:.
Niektórzy przypisują Divie cechy stricte psychopatyczne, o zgrozo! :? Zły człowiek jest pozbawiony emocji, nie potrafi współczuć - to jedna z cech osoby o skłonnościach psychopatycznych. Diva, co jakiś czas udziela się w akcjach charytatywnych, więc na pewno nie mieści się w ramach profilu psychopaty, bo jest osobą empatyczną. Owszem, jest czasami ciężka w obyciu i potrafi dopiec, ale to kwestia jej charakteru, nad którym nie zawsze da się zapanować, więc przestańcie wreszcie ją demonizować!
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Nowa płyta

Post autor: Kopaneek »

Przecież niepochlebne opinie o osobie Edyty powstały m.in. po jej ostatnim facebokowym oświadczeniu. Że "obłudna, zaklamana itd". Zatem są komentarzem obecnych poczynań Edyty. Piszę o tym, ponieważ nie lubię czytać spiewki o "malkontenctwie forumowym" i jego powtarzalności, podczas gdy są to opinie o obecnych posunięciach EG. A to, czy się z tym zgadzam, to inna sprawa.
ODPOWIEDZ