Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
channel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 03 sty 2007, 18:04
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: Silesia

Re: Nowa płyta

Post autor: channel »

no tak jeśli faktycznie ich współpraca ma się zacząć... to zanim :edi: złapie odpowiednią czakrę czy też zanim zostanie odpowiednio uduchowiona by wejść do studia to na pierwsze efekty ich współpracy poczekamy w najlepszym wypadku do lata... pod warunkiem, że w międzyczasie :edi: nie strzeli focha o jakąś pierdołę i wszystko jak zwykle wyląduje ... (aż boję się głośno wypowiedzieć) ale wszyscy wiemy gdzie i tyle będzie z ich współpracy. :lol3:

choć nie wiem czemu :menel: ale coś mi mówi, :elfik: że to "rozsławione" już zdjęcie to może być kadr z teledysku... więc mam głupią nadzieję, że jednak :edi: nas lada chwila zaskoczy. :cheerleader2:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa płyta

Post autor: Marek »

Jak ona nagra płytę z Donatanem to będzie już po wszystkim. Koniec i kropka
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Nowa płyta

Post autor: Marrcino »

Bosh co za news :roll: ehhhh od cygana do donatana :(
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Nowa płyta

Post autor: kamil87 »

może w końcu Edi będzie miała jakiś przebój oprócz TNJ?
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa płyta

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Jeszcze nic nie wiadomo o tym czy powstał jakikolwiek utwór a już wróżnona jest porażka lub przebój... Poczekajmy aż pojawi się jakakolwiek konkretna informacja na temat ewentualnego utworu ;-)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Nowa płyta

Post autor: dorota »

karen pisze:Edzia jak zwykle w innej czasoprzestrzeni.... Teraz to się duety z Zenkiem robi,a nie z jakimś tam zapomnianym Donatanem ;-)
Zenek będzie drugi .....
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta

Post autor: ray »

Love2Love 1990-2016 pisze:Jeszcze nic nie wiadomo o tym czy powstał jakikolwiek utwór
No właśnie. Nie wiemy, czy powstał. A nawet jeżeli powstał, to może nigdy nie ujrzeć światła dziennego. :)
DAAMI pisze:Edyta spotkała Donatana w pociągu, porozmawiali, Edyta mu wybaczyła, nawiązali współpracę i gościnny występ na jubileuszowym koncercie.
Nie wiemy, czy Edyta spotkała Donatana w pociągu. To, że ona tak powiedziała, nic nie znaczy. Przecież :edi: prawie w każdym wywiadzie mija się z prawdą.

Aż sobie sprawdziłem na Wikipedii, co ostatnio "popełnił" Donatan. I wychodzi na to, że jego ostatnim singlem była Pełnia z Marylką. Czyli od półtora roku Donatan nie wydał nic.

Jeżeli faktycznie Edyta i Donatan szykują coś wspólnego, to cóż... Wygląda na to, że dwie zmurszałe gwiazdy postanowiły połączyć siły. :lol3:
Skoro Pełnia nie odniosła sukcesu porównywalnego z największymi przebojami Donatana, to co dopiero ewentualny singiel z Edytą? Maryla przynajmniej promowała swoją piosenkę na koncertach. A Edyta nie będzie tego robić, bo nie lubi koncertować.

Zastanawia mnie, czemu Edyta nie wróciła do Los Angeles bezpośrednio po Nowym Roku, tylko dopiero 8 stycznia. Może faktycznie coś wtedy robiła... :hmmm:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowa płyta

Post autor: Kamui Shiro »

Ja wyczuwam co najmniej minihit, bo Donatan umie nagrać przebój - choć rzadko - a przynajmniej będzie o tym trochę szumu.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Nowa płyta

Post autor: Charlie »

Po moich ostatnich, bolesnych doświadczeniach muzycznych zrozumiałam, że mogę pracować tylko z najlepszymi, albo nie będę pracować w ogóle
To wszystkim wystarczy za komentarz? (ciekawe gdzie jest skala <najlepszy-najgorszy>)


Nie ma się czym zachwycać. Były żale, że Edyta nic nie wspomina o koncercie Warszawskim.. a ona to robi po swojemu. Ukrywała brzuch licząc na plotki o ciąży, nie wyszło, zakończenie konfliktu (rodzinnego) nie jest chwytliwym tematem, więc robi szum w okół siebie w inny sposób, przecież pudle muszą o czymś pisać. Myślę, że chodzi o szumne zainteresowanie koncertem, który się być może w końcu odbędzie. Już to jest pewniejsze niż nowy singiel.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Nowa płyta

Post autor: Margaret »

Nie było mnie kilka dni a tu takie coś! To tylko plotka, czy faktycznie usłyszymy ich wspólną piosenkę ?
KrzysiekF pisze:Takie plotki w środowisku już były co najmniej od wakacji. Aktualne przygrywki na Fb to tylko wstęp do ogłoszenia newsa i podgrzanie atmosfery wokół duetu.
Trochę długo im ta produkcja idzie :P ale jeśli to prawda, to jestem ciekawa tego połączenia.
ray pisze:Skoro Pełnia nie odniosła sukcesu porównywalnego z największymi przebojami Donatana, to co dopiero ewentualny singiel z Edytą?
Chciałabym aby utwór z Górniak osiągnął chociażby takie sukces jak "Pełnia", która w swoim czasie miała premierę i była grana zarówno w RMF FM, ZET, ESKA, Radio WAWA i RMF MAXXX - czyli wszędzie gdzie się da i która na YT ma prawie 13 mln oficjalnego teledysku.
Wtedy pudelki, fakty i jastrząbPost mogli by pisać o wielkim hicie Edyty.

Jestem tylko ciekawa co Donatan dla Niej stworzy - jeśli będzie to komercyjna, radiowa, łatwo wpadająca w ucho piosenka, to będzie ok, ale będę się bać, jeśli napisze balladę w stylu "Sztorm" czy "Na Pół" Cleo - ani jedna, ani druga kompozycja nie zaistniała u szerokiego odbiorcy, a duże stacje radiowe olały te single.

i jeszcze jedno mnie ciekawi - skoro Diva od wakacji współpracuje z Donatanem nad piosenką, to co ona robi w USA z Davidem ? :hmmm:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Nowa płyta

Post autor: pijej1 »

co ona robi w USA z Davidem ?

Narzuca mu się :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: B@r »

Marek pisze:Jak ona nagra płytę z Donatanem to będzie już po wszystkim. Koniec i kropka
Płyty z Donatanem nie będzie. Za bardzo się rozpędziliście. :lol3:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Nowa płyta

Post autor: dorota »

B@r pisze:
Płyty z Donatanem nie będzie. Za bardzo się rozpędziliście. :lol3:
ani z Donatanem, ani bez niego :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: spot_me »

channel pisze: pod warunkiem, że w międzyczasie :edi: nie strzeli focha o jakąś pierdołę
Jesli tak sie stanie to on rozjedzie Edyte. Donatan potrafi byc mega chamskim bucem i nie bedzie jak chlopaki z Dustplastik pokornie sluchal jak ktos go miesza z blotem. 8)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa płyta

Post autor: endeven »

nawet jeśli będzie tylko 1 singiel z donatanem, to o 1 za dużo.
regres regres regres

czasem się zastanawiam skąd wokół Edyty pojawiło się Dustplastic. Jak ona ich znalazła?
Edyta przecież nie zna się na dobrych współczesnych producentach w Polsce, nie śledzi tego, nie wie kto z kim jaką płytę popełnił. zna tylko komercyjne nazwiska, więc nawet rozumiem że ten donatan się jakoś zakręcił a ona go skojarzyła i żonglują swoimi nazwiskami. skąd wzięła Dustów? nieznani ale o kilka klas wyższy poziom.

Trochę wstyd przed własnymi fanami zadawać się z Donatanem. Zasłynął z chamstwa językowego, z fizycznej przemocy. Jest homofobem i seksistą. To imponuje Edycie? Wystarczy, że sie podlizał nieszczerymi przeprosinami w pociągu?
ODPOWIEDZ