Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: Flux »

Czy to nie ten sam Donatan powiedział kiedyś w wywiadzie/napisał na fejsie/whatever, że z tą panią nigdy nie chciałby mieć do czynienia? Tak coś mi się kojarzy. Edyta później coś bredziła, że jej podpadł, zdradzając jednocześnie, że zaprosiła go jako gościa na swój koncert. ray? Posłużysz pomocą? :D

endeven, okoliczności poznania Dustów przez Edytę pokrywa gęsta mgła tajemnicy czy też kurz zamierzchłej przeszłości. Tak jak gdzieś wspomniałem, niestety takie znajomości to u Edyty zaledwie wypadek przy pracy a nie wynik jej świadomych decyzji i inicjatyw... Jej prawdziwe zainteresowania są zupełnie inne. O guście muzycznym nawet trudno w przypadku Górniak mówić, bo przez ćwierć wieku nie dorobiła się własnego stylu, muzyki nie słucha, ona po prostu przyjmuje cudze wartości i ideały, które przyświecają jej na danym etapie. Później wymienia je na nowe.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa płyta

Post autor: Pawel »

Donatan jest zbyt profesjonalny a hajs musi się zgadzać. U niego piosenki wychodzą równocześnie z video. Przy oczekiwaniu na divę zapał szybko skończy się
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowa płyta

Post autor: Kamui Shiro »

Zmusi ją. To on będzie rozdawać karty. O ile sytuacja się nie rozmyje w powijakach, jak wszystko u Edypki ostatnio.


Endeven - a co ona tam wie, liczy się kasa. Nie nabieraj się, że lubi tak bardzo gejki. Okazuje wsparcie w mediach, bo wie, że to jej ostatnia ostoja wśród fanów, wystarczy zrobić sobie fotkę pod tęczą i plus pięćset - tysiąc gejowskich serc ją wspiera i kupuje, cokolwiek nie wyda, a takie liczby teraz dużo znaczą. Ale to nie znaczy, że odrzuci producenta, który jest w stanie przynajmniej potencjalnie podratować jej podtopioną karierę, dlatego tylko, iż jest on bucem. Ona sama jest bucem.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa płyta

Post autor: endeven »

może niech przynajmniej to forum zachowa trochę kultury...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta

Post autor: ray »

Flux pisze:Czy to nie ten sam Donatan powiedział kiedyś w wywiadzie/napisał na fejsie/whatever, że z tą panią nigdy nie chciałby mieć do czynienia? Tak coś mi się kojarzy. Edyta później coś bredziła, że jej podpadł, zdradzając jednocześnie, że zaprosiła go jako gościa na swój koncert. ray? Posłużysz pomocą? :D
Wygląda na to, że Donatan "podpadł" Edycie już co najmniej 3 razy:
1. W marcu 2013, będąc gościem programu Kuby Wojewódzkiego, powiedział, że nie będzie produkował piosenek dla innych gwiazd, a gdyby zgłosiła się do niego Edyta, "to tym bardziej nie" - Donatan nie chce Edyty Górniak.
2. W sierpniu 2014 zamieścił na swoim Facebooku takie oto coś: https://www.facebook.com/DonDonatan/pho ... =3&theater.
3. W maju 2015 w krótkim wywiadzie dla "Faktu" powiedział, że w pełni podziela opinię Maryli, że Edyta - mimo wszystkich swoich walorów - po prostu nie ma co śpiewać: https://www.youtube.com/watch?v=uI8b_vZZvvc.
A te 3 sytuacje to może jeszcze nie być wszystko:
Phealer33 pisze:Ciekawe z uwagi na to, że Donatan od zawsze podśmiechiwał się z Edyty i dwa lata temu przy okazji eurowizji na pytanie dziennikarza, czy podjąłby się współpracy z Edytą odpowiadział z uśmiaszkiem: "z tą Panią absolutnie nie" :)
Czy będzie jakiś wspólny singiel, nie wiem. Ale wydaje mi się, że jednak nie. Edyta może i chętnie napiłaby się z Donatanem kawy, ale nie w studiu nagraniowym - to miejsce to akurat był jego pomysł. :)
Edyta po prostu uwielbia, kiedy piszą o niej tabloidy i portale plotkarskie. Dlatego właśnie w zeszłym tygodniu opublikowała zdjęcia z mamą i ojczymem, a gdy zainteresowanie tym tematem już osłabło, uznała, że trzeba wypuścić coś nowego. :) Mogła co prawda wrzucić jakieś zdjęcie Allana, ale tym razem wymyśliła coś bardziej intrygującego. I proszę - udało się! Temat ewentualnej współpracy z Donatanem podłapały portale plotkarskie i jeszcze w dodatku przybyło Edycie trochę fanów na Facebooku.
Brawo, Edyta! Osiągnęłaś zamierzony cel!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowa płyta

Post autor: Kamui Shiro »

Kto się czubi, ten się lubi, co robią dwie podupadłe gwiazdy? Plotkują o duecie, wiadomo. Czekam na reakcję Edyty, jak jakiś portal puści pogłoskę o możliwości duetu z Dodą :) chociaż fakt jest taki, że ona z większością ma na pieńku, więc to wszystko o niczym nie swiadczy, pewnie cieszy ją, że w ogóle ktoś z nią jeszcze nagrywa po tylu cyrkach xD

endeven pisze:może niech przynajmniej to forum zachowa trochę kultury...

A gdzie tu tak nagle zabrakło kultury? :roll: mam napisać geje dużą literą, żebyś był dumny, tak? czy w ogóle nie wolno mi pisać? :P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowa płyta

Post autor: Michael »

KrzysiekF pisze:Takie plotki w środowisku już były co najmniej od wakacji. Edyta , Donatan i Allan współpracują przy tworzeniu muzyki.
Foster okazał się zbyt drogi, czy Edyta zdążyła zerwać z nim "przyjaźń"? :lol:

Czy Donatan kilka lat temu nie mówił gdzieś w mediach, że nie uznaje Edyty Górniak? :hmmm:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowa płyta

Post autor: Kamui Shiro »

Widocznie coś się sta(nę)ło, że uznał
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Nowa płyta

Post autor: kamil87 »

wolę singiel z Donatanem niż żaden, przynajmniej będzie jakiś teledysk, wątpie żeby Donatan wydał singiel bez video.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Nowa płyta

Post autor: Michael »

Kamui Shiro pisze:Widocznie coś się sta(nę)ło, że uznał
Widocznie oboje uznali, że pieniądze nie śmierdzą :lol:.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowa płyta

Post autor: Kamui Shiro »

Już widzę klipik, jak Edzia sama mu masło kręci, ubija i tańczy - przecież ona konkurencji mieć nie będzie, żadne Luxurie! :D
ryba
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:47
Lokalizacja: polska

Re: Nowa płyta

Post autor: ryba »

Edyta potrzebuje sukcesu, wrócić na szczyt na listy przebojów i potrzebuje hitu który by wszystkim przypomniał o Edycie w rozgłośniach radiowych. Ale czy to ma być współpraca z Donatanem ? Jeśli byłaby szczęśliwa to czemu nie, ale moim zdaniem ona nie jest Marylą Rodowicz, tylko Edytą Górniak która kreuje się i kreują ją na ekskluzywną Dive o międzynarodowej sławie. Jeśli dojdzie do tego duetu w co wątpię ( bo donatan lubi konkrety, a Edyta lubi lać wodę ile wejdzie) to będę uważnie się przyglądał, zaangażowaniu i odbioru.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowa płyta

Post autor: Kamui Shiro »

To samo mowi się o wielu zapomnianych gwiazdach pop lat 90-tych: potrzeba im wielkiego hitu.
Dam przykład choćby Aguilery z Moves Like Jagger. Nawet z wielkim hitem nie zawsze da się od nowa zaistnieć na dłużej.
Wiecznie odgrzewany obiad też przestaje w koncu smakować, chocby nie wiadomo czym go przyprawiać. Fani pobożnie życzą sobie zawsze, by ich idolki były number one albo chociaż number ten, ale bez szans w większości przypadków - lepiej cieszyć się, że w ogóle żyją i coś nagrywają, czasem zyskując pewne uznanie i drobny sukces. Górniak nie robi idealnego kroku, jeśli sięga do Donatana, bo on jest teraz raczej w strefie lądowania, z dwóch niezupełnie świeżych jajek robi się raczej ból brzucha niż pyszne śniadanko. Ale trzymam kciuki, bo jakiś tam potencjał jest.. poza tym jest tak źle, że niemal wszystkie chwyty dozwolone ;) Przypominam, że przy odpowiednim nastawieniu ze strony publiczności Grateful mógłby jawić się jako wielki hit i powrót, ale pomimo takiej otoczki, nikt nie zwrócił na niego prawie uwagi.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Nowa płyta

Post autor: niuto »

Myslę, że Donatana i Edytę mógł połączyć Michał Szpak, przecież najlepiej łączy wspólny wróg :)
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Nowa płyta

Post autor: Margaret »

I co ? Temat Donatana już ucichł ?
ODPOWIEDZ