"YOUR HIGH" - nowy singiel

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Michael »

xxpatrickxx pisze:- Videoclip do singla jest już gotowy.
- Jego premiera odbędzie się równolegle z piosenką w internecie.
Jeśli to prawda, to Diva zaczyna wreszcie zachowywać się jak profesjonalistka. Najpierw robi, potem o tym mówi. Jeśli sypnie dodatkowo trochę kasy stacjom radiowym, żeby grały nowy singiel, to wszystko ma szansę odbyć się tak, jak powinno.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Charlie »

Michael pisze:Jeśli to prawda, to Diva zaczyna wreszcie zachowywać się jak profesjonalistka. Najpierw robi, potem o tym mówi.
Profesjonalistka? po 4 singlach skapnęła się, że robi źle, więc przy CTC zmieniła taktykę i wypuściła singiel i klip i nadal źle. Gdzie tu profesjonalizm? Może wydać nawet płytę, 6 singli i klipów jednego dnia a i tak większość będzie to miała w głębokim poważaniu, ludzie nie czytający pudla się o tym nie dowiedzą.

Najpierw robi, potem mówi.. ona ciągle coś robi, jeszcze więcej o tym gada a efekty widziała tylko ona.
Michael pisze:Jeśli sypnie dodatkowo trochę kasy stacjom radiowym, żeby grały nowy singiel, to wszystko ma szansę odbyć się tak, jak powinno.
A kto będzie chciał tego słuchać? Żadna stacja nie puści Edyty bo ludzie zmienialiby stacje. No chyba że raz dziennie, ewentualnie drugi raz w nocy...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: dorota »

Michael pisze:Jeśli to prawda, to Diva zaczyna wreszcie zachowywać się jak profesjonalistka. Najpierw robi, potem o tym mówi.
nie liczyłabym na to :P może chwilowy przebłysk świadomości :lol3:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Michael »

caroolek26 pisze:A kto będzie chciał tego słuchać? Żadna stacja nie puści Edyty bo ludzie zmienialiby stacje.
Bzdura. Diva tak rzadko wydaje nowe utwory, że mało kto wpadłby na to, że słucha Górniak w radiu :lol:.

Marrcino pisze:Czy ktoś może przespać się z wiadomo kim i zrobić wyciek? :lol3:
Proponuję stworzyć listę najprzystojniejszych forumowiczów i zrobić głosowanie w formie ankiety :ha:.
Zwycięzca uwiedzie Nositorbę i jako pierwszy będzie mógł posłuchać Your High :lol:.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Kopaneek »

Michael pisze:
xxpatrickxx pisze:- Videoclip do singla jest już gotowy.
- Jego premiera odbędzie się równolegle z piosenką w internecie.
Jeśli to prawda, to Diva zaczyna wreszcie zachowywać się jak profesjonalistka. Najpierw robi, potem o tym mówi. Jeśli sypnie dodatkowo trochę kasy stacjom radiowym, żeby grały nowy singiel, to wszystko ma szansę odbyć się tak, jak powinno.
Jeszcze nie wiadomo jak brzmi singiel i czy teledysk da sie oglądać... Mam nadzieję, że po OTR i CTC przestała bawić się w reżysera.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Virtual Tom »

Kopaneek pisze:Mam nadzieję, że po OTR i CTC przestała bawić się w reżysera.
Ja mam nadzieję, że nie będzie męczyć kolejnych zwierząt - jak konia w OTR :smierc:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: pijej1 »

Ja mam nadzieję, ze weźmie sobie złote zasady buudyzmu do serca i wcale nie wyda płyty! jest tylu innych cudownych Artystów, którzy zapełnili pustkę po landrynie w naszych sercach, że obecność zawistnej skorpionicy jest nie wskazana!
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: rafal22 »

A ja mam nadzieję, że jeżeli to wszystko prawda to singiel będzie na miarę Edyty i w końcu fajna promocja, internet, radio, teledysk. Oby to wszystko było. I największa moja nadzieja to, że nie będzie to w stylu CQ bo to będzie klapa po całości.

Życzę jej ogromnego sukcesu i mam nadzieję, że będę mógł usłyszeć tą piosenkę w stacjach radiowych tak często jak to będzie możliwe :-)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Flux »

Też chciałbym, żeby twórczość Edyty hulała po radiach, podbijała listy przebojów a przy tym była niegłupia i na odpowiednim dla Górniak poziomie. Tylko, że przy nastawieniu EG to raczej niemożliwe. I naprawdę, Edyta powinna wreszcie dać sobie spokój ze śpiewaniem po angielsku dla Polaków, bo to się mija z celem. Jeśli nie ma naprawdę dobrych tekściarzy piszących w języku polskim, niech weźmie na warsztat jakichś poetów i interpretuje ich dzieła. Covery to i tak jej działka, więc niech śpiewa chociaż nieco ambitniejsze strofy. Ma ku temu wszelkie predyspozycje (oprócz gustu oczywiście). Kolejnego Dzisiaj dziękuję i Cygańskiego serca nie przeżyję. To tak ogólnie odnośnie płyty-widma.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: dorota »

a ja bym chciała, żebyście nie obudzili się z tego Edytowego snu :P
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Sebuch »

Cygańskie serce i dzisiaj dziękuję - ok, zgadzam się.

Ale takie polskie utwory jak: List, To co najlepsze, nie wierzyć nie mam sił, Nie zapomnij, Obudźcie mnie, Dziękuję ci, Błękit myśli czy Tafla mają dobry tekst, na poziomie.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Michael »

Flux pisze:I naprawdę, Edyta powinna wreszcie dać sobie spokój ze śpiewaniem po angielsku dla Polaków, bo to się mija z celem.
Lata muzycznego niebytu sprawiły, że Edyta tworzy aktualnie już tylko dla swoich fanów i sympatyków. Oprócz nas i krytyków muzycznych, raczej nikt w Polsce nie zainteresuje się twórczością Górniak, więc język, w którym śpiewa nie ma żadnego znaczenia.

Co do samego singla, to coś czuję, że będzie to dynamiczny kawałek. Oby brzmiał nowocześnie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Flux »

Michael pisze:język, w którym śpiewa nie ma żadnego znaczenia.
Rozumiem Twój punkt widzenia, ale absolutnie nie mogę się z tym zgodzić. Najważniejsze treści Edyta wyśpiewała po polsku, w naszym pięknym ojczystym języku. Żadna anglojęzyczna piosenka Edyty nie ma w sobie tyle głębi i przekazu co Dotyk czy Nie było.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Piter »

Się nie zgodzę z Tobą, Flux. Edyta pięknie wyśpiewuje emocje i interpretuje piosenki niezależnie od języka, w jakim śpiewa. Dowodem moga być chociażby piosenki z EG, podobnie zresztą jak licznie wykonane przez Edytę anglojęzyczne covery.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: "YOUR HIGH" - nowy singiel

Post autor: Marrcino »

Flux pisze:Żadna anglojęzyczna piosenka Edyty nie ma w sobie tyle głębi i przekazu co Dotyk czy Nie było.
Utwory z płyty EG mają :edi:
ODPOWIEDZ