GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

1 czerwca 2014, godz. 20, transmisja w TVN

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

Post autor: Virtual Tom »

Rusłanie serduszko krwawiło, bo wczoraj na Krymie oficjalnie wprowadzono rubla :smutnepapa:

:kupidyn:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

Post autor: Piter »

Michael pisze:
Kopaneek pisze:Dla mnie wyglądała pięknie.
Jak bardzo zadbana kobieta w swoim wieku.
Kobieta dojrzała - nie niunia lat 16.
Czasami odnoszę wrażenie, że niektórzy na forum mają większy problem z wiekiem Edyty
niż ona sama :roll:.
Wiele gwiazd showbiznesu odmładza się poprzez stroje, więc naprawdę nie jestem w stanie pojąć, dlaczego Was tak to kłuje akurat u Edyty? :roll: Powinna nosić suknie do kostek i marynarki, skoro nadal figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestoparolatka?! 40-latki też mają prawo czuć się sexy, jeśli mają ku temu warunki fizyczne.
Skupcie się na rzeczach istotnych - najważniejsze, że Diva odzyskała na nowo pasję tworzenia muzyki i nie serwuje nam kolejnych, bezproduktywnych 5 lat.
Nieco inaczej zrozumiałem słowa Kopanka (nie wiem, czy właściwie), że Edyta w końcu była naturalna, nie udawała nastolatki, kogoś, kim już od dawna nie jest. A sexy można się czuć w każdym wieku, niezależnie od stroju i stylizacji.

-- Dodano: 2 cze 2014, o 16:09 --
ANETA pisze:Gdyby te oczy podkresliła mocniej ...ach ...... no cóż..... sarna... :roll:
Mi się podobały te delikatnie umalowane oczy.
Awatar użytkownika
milan
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 01 sty 2013, 13:41
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: warszawa

Re: GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

Post autor: milan »

wokaliza piękna, ale piosenka nie dla Edyty
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

Post autor: Sebuch »

Kapitalny występ! Dziękuję Edi! I wygląd uroczy! :)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

Post autor: Marrcino »

Bardzo ładnie Edyta zaśpiewała, jak za dawnych dobrych lat :-)
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

Post autor: sexuality »

Bardzo przyjemny występ. Piosenka mimo wszystko nie dla Edyty i Rusłana "zawaliła" duet, ale Edyta się obroniła.

Nie przeszkadza mi styl EG. Dla mnie jeśli chce może wyglądać jak nastolatka. Dawno już granica wieku się przesunęła w show-biznesie i jeśli robią to Kylie Minogue, Mariah Carey, Jennifer Lopez czy Madonna to dlaczego nie Edyta? Na tle ich wszystkich najlepiej śpiewa i ma oryginalną urodę - ma prawo bawić się wizerunkiem, gdy jest to robione ze smakiem tzn. ma odpowiednie stroje i makijaż, który uwydatniaja jej piękno.

Na gali wyglądała bardzo ładnie. Szkoda, że Rusłany styliści jakoś nie ogarnęli. Na tle z elegancką Edytą, w balladzie wypadła komicznie. Doceniam fakt,że utwór zaśpiewały dwie eurowizyjne Divy. Fajny pomysł, ale piosenka kompletnie nie dla Rusłany, której w dodatku nie można było zrozumieć, co śpiewa po angielsku.

Za to przemowa pięknie wyszła Rusłanie ;(
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

Post autor: theshape »

Podobalo mi sie, ale od momentu gdy spiewaly razem. Osobno nie zachwycily. Edyta na poczatku smecila, rozwinela sie kolo 2 min, tuz przed wejsciem Ruslany, ktora ma zupelnie inna barwe, no i to vibrato. :roll:
Gdy zaczely spiewac razem, zabrzmialo to swietnie, uzupelnily sie nawzajem, piosenka nabrala rumiencow. Podobal mi sie tez aranz, ktory sprawil, ze kawalek zabrzmial jak nowy. :smile:
Co do strojow, to mnie podobala sie bardziej Ruslana, miala tez fajny fryz.
Edyta wygladala troche jak sierotka Marysia, ten fryz, makijaz "no make up" nie bardzo sie chyba sprawdzil, bo niektorzy stwierdzili, ze byla zmeczona. :o
Aha, i po co te deklaracje, ze koniec z diwa? Diwa is back, gdy tylko jest impreza na poziomie w TV! :lol:
Nawiasem mowiac, to wlasnie w takim repertuarze i stylu widzialbym Edyte. :edi:
Przemowa Ruslany byla kropka nad i. Piekny akcent.

Na YT dostepne jest chyba tylko wideo zamieszczone przez fanow Ruslany z wycieta partia solowa Edyty...
http://www.youtube.com/watch?v=Wfxn0Y0Nd7s
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

Post autor: Hubi11 »

theshape pisze:Podobalo mi sie, ale od momentu gdy spiewaly razem. Osobno nie zachwycily. Edyta na poczatku smecila, rozwinela sie kolo 2 min, tuz przed wejsciem Ruslany, ktora ma zupelnie inna barwe, no i to vibrato. :roll:
A mnie wrecz odwrotnie.Poczatek byl piekny.Edyta juz dawno nie brzmiala tak dobrze.Nie wiem czy byla zrelaksowana i czula,ze jest w dobrej formie ale faktem jest,ze brzmiala swietnie.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

Post autor: mpjp »

Czas, by po długiej nieobecności zabrać głos - popieram cosmic w Jego wpisie zaraz po 'wystąpieniu'. Odnośnie pozostałych członków Forum cieszę się, że jednak nie jest tak źle i obiektywnie dobry występ potraficie docenić, a nie skrytykować jak wszystko wcześniej... Pozdrawiam Wszystkich ciepło:)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: GALA Plebiscytu "LUDZIE WOLNOŚCI"

Post autor: Estratos »

Sukienka Edyty: jest to Gucci.
ODPOWIEDZ