Edyta w finale The Voice

Finałowy odcinek 4 edycji The Voice of Poland

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: addar »

bobi tylko jak widzisz ich duet 60 latka chcaca byc 40 i 40nlatka chcaca byc 20,to by sie nie mogło udac :lol:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: Kopaneek »

Blur pisze:Minusem jest stylizacja, Edyta zarówno w teledysku jak i na scenie podczas śpiewania nowego singla wygląda bazarowo, jak tania podróbka J.Lo, zdecydowanie bliżej wschodu niż zachodu.
Dokładnie to miałem na myśli pisząc, że zagląda na Marywilską w Warszawie.
Można wyglądać młodo, sexy i z gustem. Niestety Edycie - znowu - nie wyszło.
Takimi stylizacjami uwypukla swój wiek i powszechne przekonanie, że jest niedojrzała emocjonalnie.

Występy (na tle ostatnich lat) można zaliczyć do jednych z lepszych. Edyta wokalnie nie zawodziła ale też nie poszalała. Równiez pomyślałem: "po co tancerze?". Odpowiedzi nie znam no ale to Edyta i jej zamiłowanie do klimatów w stylu: bajabongo, hej!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: Flux »

Nie chcę się czepiać, ale zachwycać też nie bardzo mam czym. Na mnie występ nie zrobił specjalnego wrażenia. Nie było źle, nie było też jakoś wybitnie. Kilka dźwięków ewidentnie nie wyszło jak planowała. Duży plus za wybór repertuaru. Wreszcie śpiewa swoje piosenki. Cud nad Wisłą i Miami River.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: LaFidelite »

Owszem, stylizacja straszliwie bazarowa, no ale pasowała do piosenki.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: Mist »

Wszystko ok tylko te taneczne ruchy jakoś nie wyszły. Pewnie Edycie było szkoda kasy na choreografa....
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: Marrcino »

Mist pisze:Wszystko ok tylko te taneczne ruchy jakoś nie wyszły. Pewnie Edycie było szkoda kasy na choreografa....
Przecież choreografię układał słynny Augustinek :ha:
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: Robik »

Kiedyś Edyta powiedziała, że scena jest dla niej świętością i nigdy by nie założyła jeans'ów. Kolejna zmiana :roll: .
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: Piter »

Podobał mi się duet, gdy się Edyta z Olą "napędzały", lubię taką kulminację energii na scenie. Natomiast Edyta w "Your high" wydawała mi się jakaś taka zagubiona. Także wokalnie, jakby nie do końca wiedziała, jak poprowadzić tę piosenkę. Błądziła. Cóż, to tylko chwila, czekam na kolejny występ.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: rav33 »

ale to steczkowska była w duecie najlepsza...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: Flux »

Piter pisze:Podobał mi się duet, gdy się Edyta z Olą "napędzały", lubię taką kulminację energii na scenie. Natomiast Edyta w "Your high" wydawała mi się jakaś taka zagubiona. Także wokalnie, jakby nie do końca wiedziała, jak poprowadzić tę piosenkę. Błądziła.
Ja odniosłem odwrotne wrażenie. W Nie zapomnij narzuciły takie tempo, że obie nie wyrabiały. Więcej krzyku niż śpiewania, nieprzemyślana interpretacja. Zero zgrania, zupełnie jakby ćwiczyły piosenkę osobno lub (co w przypadku Edyty bardzo prawdopodobne) na ostatni moment. Dodatkowo nie była to dobra piosenka dla podopiecznej Marka. Dalece wykraczała poza jej możliwości, bezlitośnie obnażając braki. Za to Your high było już pewniejsze, bardziej poukładane. Górniak w pojedynkę poradziła sobie zdecydowanie lepiej w moim odczuciu.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: theshape »

rav33 pisze:ale to steczkowska była w duecie najlepsza...
Zalezy dla kogo. :wink:

Nalezy jednak docenic to, ze dala Kasi pospiewac, a nie zmiazdzyla ja swoja wersja - jak Edyta Ole. :smile:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: Piter »

Flux pisze:
Piter pisze:Podobał mi się duet, gdy się Edyta z Olą "napędzały", lubię taką kulminację energii na scenie. Natomiast Edyta w "Your high" wydawała mi się jakaś taka zagubiona. Także wokalnie, jakby nie do końca wiedziała, jak poprowadzić tę piosenkę. Błądziła.
Ja odniosłem odwrotne wrażenie. W Nie zapomnij narzuciły takie tempo, że obie nie wyrabiały. Więcej krzyku niż śpiewania, nieprzemyślana interpretacja. Zero zgrania, zupełnie jakby ćwiczyły piosenkę osobno lub (co w przypadku Edyty bardzo prawdopodobne) na ostatni moment. Dodatkowo nie była to dobra piosenka dla podopiecznej Marka. Dalece wykraczała poza jej możliwości, bezlitośnie obnażając braki. Za to Your high było już pewniejsze, bardziej poukładane. Górniak w pojedynkę poradziła sobie zdecydowanie lepiej w moim odczuciu.
To na pewno nie była piosenka dla Oli i myślę sobie, że ona by się lepiej czuła z Nosowską, a Kasia z Edytą. Natomiast mi się podobał ładunek energetyczny w refrenie, być może to wyszło spontanicznie z braku wystarczającej ilości prób. Może z rywalizacji, nie wiem. Ale podobało mi się to. A "Your high" moim zdaniem rozeszło się w szwach i energii nie było. Albo ja jej po prostu nie odczułem. :)
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: theshape »

A propos Kasi Sawczuk, to na jej FB pojawila sie taka fotka z Edyta.
Pod zdjeciem na jej profilu ktos napisal komentarz, ze Edyta jeszcze nie byla wtedy przerobiona. :pomysl:

Obrazek

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... nt_count=1
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: Natu$ »

Matko, jak Edyta tu ślicznie wygląda. Te czarne włosy... :beczy:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta w finale The Voice

Post autor: ediva »

Czarne włosy do lamusa, wszystko się zmienia... Chociaż jeszcze 10 lat temu trudno byłoby uwierzyć, że Edyta zostanie blondynką. A Chylińska jaka tleniona... Świat się kończy ;-) Swoją drogą ta Sawczuk była ślicznym dzieckiem, a teraz wyrosła na anielsko piękną kobietę - konkurencję dla Edyty, choć nigdy nie zaśpiewa tak genialnie jak :edi:
ODPOWIEDZ