Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: vanity »

Programu nie oglądałam, bo szkoda mi było na to czasu. Chętnie natomiast zapoznałam się z mp3 zamieszczoną na forum. Całkiem fajne wykonanie, typu diwa udowadnia, że ma super głos. Podobnie jak kolega Flux, odniosłam wrażenie kopiowania Bey, lenistwo, czy tekstu się nie nauczyła? Na pewno skrócenie piosenki jej zaszkodziło. Ale ogólnie bardzo pozytywnie odbieram ten występ.

Przecieki informowały o wykonaniu przez Edytę dwóch piosenek. Było tyle czy tylko Listen? No i jak była ubrana? Są jakieś fotki? Widziałam tylko ubiór ze ścianki.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Blur »

Edyta zaśpiewała świetnie, ale nie lubię tej piosenki, typowa popisówka, pomijając fakt, że od dawna nie leży mi taka estetyka, to sama piosenka w swojej kategorii jest dość przeciętna. Z ballad Bee I was here byłoby ciekawszym wyborem, utwór znacznie lepszy.
Niemniej, głosowo super, myk z wizualizacjami ściagnięty z ostatniego występu Lopezowej (nie wiem skąd ona ściągała), ładne ładne, oczywiście kiczowate.
Ogólnie fajnie, ale nie dla mnie, z ostatnich występów Divy zachwycił mnie Glow on z TVOP i to do niego bardzo często wracam, to mnie nie porwało, ale wiedziałem to od razu jak tylko ujawniono wybór repertuaru.
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: rafal22 »

Piter pisze:
karen pisze:Dokładnie, zachowanie niektórych
Raptem dwóch użytkowników. Jeden nieznany, a drugi znany z ataków.
Możesz bardziej konkretnie i po imieniu ? Bo nie wiem jak mam odpowiedzieć :-)))
Awatar użytkownika
Chmurnooka
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 19 wrz 2011, 15:00
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Polska

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Chmurnooka »

vanity pisze:jak była ubrana? Są jakieś fotki? Widziałam tylko ubiór ze ścianki.
Tu widać : https://www.youtube.com/watch?v=FCWbT7TAGeI :-)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Piter »

rafal22 pisze:
Piter pisze: Raptem dwóch użytkowników. Jeden nieznany, a drugi znany z ataków.
Możesz bardziej konkretnie i po imieniu ? Bo nie wiem jak mam odpowiedzieć :-)))
To nic.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: lena7 »

Wszystkich nigdy nie da sie zadowolic, a jak widac po niektorych powyzej, nizabliznione urazy pozostaja i odbijaja sie na nawet dobrych akcjach divy. A ten wystep byl BARDZO DOBRY. Od czasu Power of LOve nie czulam takiej checi by wracac po wielokroc do podziwiania sily jej glosu. Jasne, ze mozna sie czepiac kopii sukienki (zapewne produkcja TzG to zasugerowala by ulokowac kadry z tanca), skroconej wersji tekstu (dosc czeste u Edyty w coverach), silowego glosu w porownaniu z tym sprzed lat (naturalna kolej rzeczy z wiekiem), ale pytam po co? cieszcie sie zwyczajnie za wystepuje i ze ZNOWU jest Wielka w tym co robi. Dobrze ze nie wyszla z Dustplastikami i nie poskakala do GO czy YH bo byloby nudno i przewidywalnie. A tak byly ciary, byla Diva i byla klasa.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: endeven »

Czy naprawdę za każdym razem muszą być jakies odniesienia do Dustplastików?? Ciągnięcie liny między Dustplastikami i Diwą?? Przecież to jedna i ta sama osoba :) :edi: Nasze dobro, że potrafi tak i tak. Zamiast się szarpać w tym temacie, zaakceptujmy to, zwłaszcza że "taneczne" i "energetyczniejsze" oblicze Edyty jest z Nią również od samego początku, tylko coraz nowocześniej ubrane. Raczy Nas i jednym i drugim i to jest piękne. Building bridges :) Bawmy się razem, zwłaszcza, że będziemy na koncertach obok siebie :)
loveedi81
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 27 lip 2014, 17:02
Ulubiony album: live
Lokalizacja: Gdynia :)

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: loveedi81 »

lena7 pisze:Wszystkich nigdy nie da sie zadowolic, a jak widac po niektorych powyzej, nizabliznione urazy pozostaja i odbijaja sie na nawet dobrych akcjach divy. A ten wystep byl BARDZO DOBRY. Od czasu Power of LOve nie czulam takiej checi by wracac po wielokroc do podziwiania sily jej glosu. Jasne, ze mozna sie czepiac kopii sukienki (zapewne produkcja TzG to zasugerowala by ulokowac kadry z tanca), skroconej wersji tekstu (dosc czeste u Edyty w coverach), silowego glosu w porownaniu z tym sprzed lat (naturalna kolej rzeczy z wiekiem), ale pytam po co? cieszcie sie zwyczajnie za wystepuje i ze ZNOWU jest Wielka w tym co robi. Dobrze ze nie wyszla z Dustplastikami i nie poskakala do GO czy YH bo byloby nudno i przewidywalnie. A tak byly ciary, byla Diva i byla klasa.
Dziękuję
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Michael »

Podobał mnie się ten występ. Piosenkę słyszałem pierwszy raz, ale nie chcę jej poznać w wykonaniu Beyonce, bo wszystko, czego dotknie się ta pani jest w moim odczuciu emocjonalnie jałowe.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: dorota »

Michael pisze:Beyonce, bo wszystko, czego dotknie się ta pani jest w moim odczuciu emocjonalnie jałowe
zaczynam mieć takie same odczucia co do Beyonce .... :roll:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: endeven »

o występie Edyty we wczorajszym TzG na jazzsoul.pl:
My szczególnie chcieliśmy zwrócić uwagę na niesamowity występ Edyty Górniak, która postanowiła sprostać nie lada wyzwaniu, bo podjęła się coveru… „Listen” Beyoncé. Jak wypadła? My jesteśmy pełni podziwu, szacunku. Posłuchajcie koniecznie!
http://jazzsoul.pl/2015/05/23/edyta-gor ... n-beyonce/
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: MacLean »

Beyonce powinna się cieszyć, że wczoraj Listen nie zaśpiewał Josh Groban ani Justyna Steczkowska, bo zostałyby biednej american girl już tylko reklamy Pepsi.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: dorota »

http://nocoty.pl/gid,17562389,kat,10137 ... leria.html
W czarnej spódnicy i skórzanej kamizelce wyglądała ostro i drapieżnie, natomiast w zwiewnej, pastelowej sukni prezentowała się bardzo kobieco. Górniak wykonała piosenkę "Your High" ze swojej ostatniej płyty, a także cover słynnego przeboju Beyonce "Listen"
to w koncu ile piosenek śpiewała ?
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Nuklodem »

dorota pisze:to w koncu ile piosenek śpiewała ?
Ja oglądałem tak w kartkę skakałem po kanałach i na 95% śpiewała tylko lub aż Listen
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: rav33 »

tylko Listen, pewnie zasugerowali się wcześniejszymi informacjami.
ODPOWIEDZ