Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Meg »

Ta cholera ciągle to potrafi... Szacun
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Rad. »

Nareszcie nadszedł ten czas, że nie trzeba się martwić czy Edyta sobie poradzi! Chwilo trwaj! Jedyny minus tego występu to to, że tak krótko trwał!
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: niuto »

Ja mam nadzieję, że i na tego typu piosenki znajdzie się miejsce na nowej płycie. Przede wszystkim było bardzo lekko. Od dawna nie słuchało się Edyty z pełnym spokojem. A, że cover mi to nie przeszkadza. Ostatnio i tak śpiewa najczęściej swoje piosenki. Fajnie było usłyszeć "Listen". "Nie zapomnij", które również by tu pasowało trochę mi się już przejadło.
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: rafal22 »

caterina78 pisze:Tacy zachwyceni jesteście, pomyślałam zatem odsłucham, nie jestem ekspertem, opieram się na moich wrażeniach, zwrotki mnie drażniły, coś mi nie pasowało w głosie, nie potrafię tego ująć, ale w refrenie ja wiem, że jestem nudna jakby zabrakło przestrzeni na uwolnienie głosu, pierwszy raz to było u Edyty wykrzyczane, siłowe i nie było to dla mnie śpiewaniem, chyba sama się męczyła ze sobą, nie czułam tej energii, tego przekazu jak w oryginale, serio ja naprawdę chciałabym dostrzec coś pozytywnego i cieszę się, że będą koncerty, że będziecie w nich uczestniczyć, ale mnie to nie cieszy, nie czuję tego, testem dla mnie są ciary na ciele, tego nie było, a tego szukam w muzyce.
Caterina78 powiem Ci, że Ty powinnaś iść do jakiegoś dobrego lekarza bo obserwuję Cię od kliku lat na tym forum i jasno chcę stwierdzić, że Ty masz coś z głową. Niebezpieczny już był twój fanatyzm wobec Edyty, zapatrzenie i pamiętam jak na jednym ze spotkań nikogo do Edyty nie dopuszczałaś, uważałaś ją za swoją własność. A teraz ze skrajności w skrajność "zabrakło Ci przestrzeni na uwolnienie głosu" dziewczyno błagam Cię opuść to forum, nie męcz Nas już swoimi eksperckimi wywodami bo nie znasz się na niczym i nie pisz co Edyta czuła bo nią nigdy nie byłaś i nie będziesz. I dzięki bogu, że nie będzie Cię na jej koncertach bo nikt Cię tam nie chce. Zamiast na koncert idz do lekarza.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Sebuch »

Występ FE-NO-ME-NA-LNY!!! Rewelacja. Pokłony dla Królowej.
Emocjonalnie, wyraziście, z przejęciem w głosie, z prawdą. Autentycznie. Z ogromną siłą przekazu.

Widze, ze caterina78 znowu szaleje.. :) Lepiej niż rafal22 nie można było tego ująć. Natychmiast do lekarza, o ile nie do kliniki zamkniętej. :)
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: rav33 »

Panowie, do lekarza, to sami idźcie, raczej specjalistami w tej dziedzinie nie jesteście.

Caterina78 czasem pisze głupoty, może jest zawiedziona i może rzeczywiście nie powinna zaglądać teraz na forum, ale z pewnością nie musi nigdzie iść. Puknijcie się w czoło!
Ostatnio zmieniony 23 maja 2015, 13:20 przez rav33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Marcin A. »

Świetny występ...
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Joan »

Jestem pozytywnie zaskoczona :shock: Bardzo mi się podoba :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: ANETA »

Ależ niegrzecznie sie zrobiło. Wiem, że Caterina jest specyficzną osobą, może nawet drażnić ale niech każdy pisze co chce, przeciez nie obrazila Edyty. Czasami moze byc piekne ale występ nie porwie serca .. i tyle. Nie kazdy musi sie rozpływac nad każdą nutą.

Połączenie sukni z parkietem i te światełka były piękne, zwlaszcza na koniec :) Coraz bardziej jestem ciekawa nowej płyty :D Oby ta lekkość w głosie pozostała bo nie cierpię ciśnięcia siłowego :/
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: addar »

fajny wystep, ale nie moge znieśc takiego okastrowania, ta piosenka wymaga budowania napiecia i emocji,w tak krótkim czasie traci połowe swojego uroku. Edytka dała rade <3

Ps:
Prosze nie obraząc kasi w tak prymitywny spsób!!, ma cięzki czas w zyciu i jest specyficzną osobą, rozechwiana emocjonalnie jak jej eks idolka, ale to ciepła i miła osoba, bardzo nie ładnie sie zachowaliscie chłopaki.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Piter »

caterina78 pisze:Wszystko zrozumiem, jestem subiektywna okay, jest to tylko moja opinia, ale dla mnie brakowało przestrzeni na uwolnienie tego genialnego wokalu, który w niej tkwi, tak jakby się rozpędzała i nie pozwalała płynąć dźwiękom.
Zgodzę się, że Edycie zabrakło warsztatu, aby zaśpiewać to tak, jak należy.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: addar »

https://www.youtube.com/watch?v=FCWbT7TAGeI
<3, pieknie ale te 9,10 lat temu brzmiałaby lepiej od oryginału , a tak jest "tylko" rewelacyjnie :edi:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Flux »

Jeszcze jedna rzecz mnie mierziła w tym wykonaniu. To, że Edyta nie odnalazła, zgodnie z treścią utworu, własnego głosu. Powieliła oryginał. 80% Beyoncé, 20% Górniak. Jakby odhaczała kolejne pozycje na liście. Potrafi wybitnie interpretować, niemal zawsze coś zmienia, dodaje coś od siebie, nie tym razem jednak. Wielka szkoda, że nie zdobyła się na inne podejście do utworu. Edyta ma obecnie w zasadzie idealny głos do takiego numeru, ostrzejszy, bardziej metaliczny a jednak emocje nie były tak ostre. Coś jest w tym, co stwierdził Piter, że to była taka ugrzeczniona wersja dla polsatowskiej tancbudy. Niektórzy fani są chyba tak niesieni świetnym występem w Brzegu i lepszą formą wokalną, że nie zauważają żadnych skaz i każdą delikatną sugestię traktują jako wrogie nastawienie. Upojeni endorfinami :D Mnie nie chwyciło i proszę się z tego tytułu nie denerwować :d

Zachowanie wobec Cateriny poniżej wszelkiej krytyki.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: karen »

Dokładnie, zachowanie niektórych poniżej czegokolwiek. Każdy jest inny i każdy ma prawo do własnej opini, i nikt nie nie ma prawa obrażać za to ze ktoś myśli inaczej niz on. Ręce opadają jak się czyta co niektórzy tu wypisują... Troche kultury ludzie...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Taniec z gwiazdami 22.05.2015r

Post autor: Piter »

karen pisze:Dokładnie, zachowanie niektórych
Raptem dwóch użytkowników. Jeden nieznany, a drugi znany z ataków.
ODPOWIEDZ