Oczyszczenie - singiel

Premiera 24 czerwca 2015

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Marek »

Klip do Oczyszczenie - oficjalny:
https://www.youtube.com/watch?v=6w78JnjbrR8
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Bob »

na prawdę bardzo dobra robota....
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: KrzysiekF »

Marek pisze:Klip do Oczyszczenie - oficjalny:
https://www.youtube.com/watch?v=6w78JnjbrR8
Którego Edyta się bardziej wstydzi CTC czy Oczyszczenia ?

:twisted:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: karen »

Strasznie monotonny...
A właściwie czemu on nie miał swojej premiery??
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: IgaAga »

Ponieważ dobiegła końca współpraca z Dustplastic, piosenka nie była wielkim wow, więc Edyta postanowiła nie płacić za teledyski i nie upubliczniać teledysku. szczytem hipokryzji było chwalenie dużego fragmentu teledysku wykorzystanego z oczyszczenia przez fana do innego fanowskiego wspomnienia przez sama artystkę.
LadyDiana
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 09 sty 2009, 0:37
Ulubiona piosenka: "Teraz Tu"
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: LadyDiana »

Teledysk sam w sobie zły nie jest więc nie bardzo rozumiem dlaczego Edyta nie upubliczniła teledysku wraz z premierą singla lub podczas trasy "LoVe 2 LoVe", zresztą ta trasa była idealną okazją do pokazania wszystkich perełek, które Edyta trzyma w szufladzie.

Sam teledysk nie jest wysokich lotów, daleko mu to "On The Run". Tu mamy niedużą produkcję na dobrym poziomie. Na pewno nie jest on typowym teledyskiem dla Divy, którą Edyta powinna być ze swoimi warunkami wokalnymi. Teledysk ma też w sobie coś tajemniczego. Odbicia wizerunku w tafli szkła. Najbardziej podoba mi się scena w wodzie.

Zastanawia mnie inna rzecz. Artysta gdy zaczyna pracę nad teledyskiem zna wcześniej scenariusz. Nie rozumiem więc tłumaczeń Edyty, że nie publikuje teledysków bo nie utożsamia się z ich jakością. Przecież scenariusz trzeba zaakceptować więc z czym tak naprawdę Edyta się nie utożsamia? Oczywiście jest to tylko pytanie retoryczne. Odpowiedź każdy z Nas zna lub się domyśla.

Podsumowując, myślę że gdyby Edyta wydała ten teledysk wraz z premierą piosenki, którą jednak promowała i w radiu i na trasie koncertowej jak również na letnich występach z Radiem Zet to nikt, zaznaczam nikt nie miałby do niej żalu, że teledysk nie jest światową produkcja z udziałem np. 100 osób. Cieszylibyśmy się, że Edyta dotrzymuje słowa, tworzy i nie jest tylko celebrytką.

Edyta, przemyśl to jeśli to czytasz. Kilka małych poprawek a w oczach ludzi byś wiele zyskała.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: betka »

A ja myślę, że ten teledysk naprawdę jest dużo za słaby. I Edyta wygląda w nim niekorzystnie (jedynie w wodzie się broni). Dobrze zrobiła, że go nie wypuściła. Szkoda tylko, że zaczynając pracę nad projektem nie ma pewności, że efekt będzie taki jak oczekuje.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Marek »

Nie sugerujcie się słowami Edyty, że teledysk jest słaby i dlatego nie został oficjalnie udostępniony.
Porównajcie "Co tylko chcesz" z klipem "Oczyszczenie". Moim zdaniem ten drugi jest lepszy. Można przyczepić się do makijażu Edyty w słuchawkach. Reszta jest OK! ... a jednak nie został wydany. Powody są inne.

Ten klip jest już od dawna dostępny dla "bliskich" fanów i niestety najgorsze jest to, że Edyta dzieli fanów takim postępowaniem. Oni czują się wyjątkowi, patrzą się na pozostałych z góry. Toksyczne i niszczące jest otaczanie się ludźmi, którzy chwalą nawet najgorsze, nieudane "projekty". Szkoda, że nie dopuszcza słów krytyki od fanów, którzy cenią ją za talent i nie tylko.

P.s. Gdybyście wiedzieli do jakich materiałów, niewydanych piosenek czy innych "projektów" oni mają dostęp, to pewnie byłoby inaczej. Ponoć niewydane piosenki z lat dziewięćdziesiątych są najlepsze :edi:
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Katarzynaa »

W mojej ocenie teledysk dobry i na tym koniec. Nie zachwyca ani akcją - tym co się w nim dzieje, ani tym jak wygląda Edyta. Po prostu lekki i przyjemny. Nie mniej zaintrygowała mnie kwestia "lepszych fanów". Nie raz o nich słyszałam, ale nie za bardzo wiem jak do tego doszło, że mają taki bezpośredni, bliski kontakt z Edytą, a tym bardziej do tego, że ona ich faworyzuje :( Wiem, że to wątek o singlu oczyszczenie, ale jak możecie wyjaśnijcie mi tą kwestię.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: rav33 »

najgorszy teledysk w karierze edyty. monotonny i nudny. edyta wyglada w nim jak stara, zmeczona i starana zyciem kobieta, szczególnie w tych nausznikach. edyta powinna skonczyc z teledyskami, w których jest główną gwiazdą, tym bardziej, kiedy nie ma fabuły. to jakiś zlepek ujęć, bez pomysłu.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Michael »

Ten teledysk jest tak beznadziejny, że nie dziwię się, że nie został oficjalnie opublikowany :roll:. Najbardziej chyba razi totalny brak pomysłu na ten teledysk.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: pijej1 »

mam wrażenie, że nikt z was nie widzi piękna w tym klipie dla mnie jest zjawiskowy !

Wy oglądacie ten sam klip co ja?! miała wiele kiepskich klipów ale ten i your high night są najlepsze od czasu dotyku!
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: endeven »

totalny brak pomysłu to jest w One and One / Anything, albo NPOW, czy CTC i CQs
Oczyszczenie jest w porządku wizualnie, odblaskowa kiecka mega wrażenie, słuchawki rozczarowujące. Pomysł jest, bo Edyta sie tam oczyszcza i wypłakuje, a że jest to dość schematyczne i przerysowane, to może w tym tkwi problem. Czas zaczac robic teledyski z fabułą i nie stawiac się w pierwszoplanowej i jedynej roli.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Phealer33 »

Marek pisze: Ten klip jest już od dawna dostępny dla "bliskich" fanów i niestety najgorsze jest to, że Edyta dzieli fanów takim postępowaniem.
Aż się musiałem zalogować, żeby odpowiedzieć.

Klip wyciekł do internetu we wrześniu rok temu na portalu vimeo.com i przez pare dni był dostępny dla wszystkich. Fani zaczęli robić kopie i nie trwało to długo, zanim ten klip był wszędzie- na fb, instagramie i nawet tutaj (!). Potem usunięto go z vimeo, ale fani sobie go wcześniej pobrali.

Dziwię się, że są fani, którzy widzą go teraz po raz pierwszy.

A teledysk okropny...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: KrzysiekF »

endeven pisze:Czas zaczac robic teledyski z fabułą i nie stawiac się w pierwszoplanowej i jedynej roli.
Endi Ty wierzysz, że Edyta kiedykolwiek wyda jeszcze teledysk do piosenki solo ? :oops: Złe wspomnienia z NZ , Oczyszczenia , CTC który to nawet bliscy Fani uznali za szczyt kiczu. Chyba nie napawa to wszystko optymizmem.

Jeszcze zapomniałem słynny Szychowski Błażej z TT , kolejna zła energia :lol3:

Edyta może faktycznie wzięła udział w teledysku z Donatanem. Ale podejrzewam , że sprawy organizacji ekipy, video, hoteli były po stronie Donatana.
ODPOWIEDZ