Oczyszczenie - singiel

Premiera 24 czerwca 2015

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Nuklodem »

Kadry są śliczne, Edka przed premierą piosenki mogłaby dozować takie ujęcia, już by to było przyjemniejsze niż linki do portali plotkarskich i wraz z premierą odkryć przed nami taką przygodę.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: endeven »

jakiej afery? 8P

Marecki, zawsze można na Ciebie liczyć :d
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: addar »

Obrazek
:PP moje skojerzenia
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Nuklodem »

U Edki nadal cisza, czyżby zajęta pracą zostawiła przeszłość? :-D , takie cudo ma i nie pokaże.
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: kamil87 »

dzisiaj na onecie przez chwilę był news o teledysku do Oczyszczenia, ale po chwili pojawiło się info "nie można znaleźć strony" i zniknął z głównej. :PP
GrzegorzK
Sit down
Sit down
Posty: 93
Rejestracja: 15 kwie 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Miles and Miles away
Lokalizacja: Madryt

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: GrzegorzK »

Czy to jest cudo? Nie wiem... jesli Edyta nie zaakceptowala tego teledysku to chyba ją rozumiem. Jest za mroczny, zle wyglada w scenach w sluchawkach. Sa tez dobre sceny ale niestety moim zdaniem te slabe psuja calosc...
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: endeven »

skompromitowany i skorumpowany jaszczomb też zdążył napisać newsa w niedzielę wieczorem nawet z zalinkowanym klipem z vimeo (do konta jednego z fanów). Dziś rano video już nie działało, ale jaszczomb pewnie dostał po głowie od Edi, bo poszli tam krok dalej niż party, które tylko screeny zamieściło.

W sytuacji takiego niekontrolowanego wycieku jaki miał miejsce, aby wyjść z twarzą wypadałoby jednak oficjalnie na kanale Edyty udostępnić go. Zwłaszcza, że to wszystko wywołało spore emocje wśród fanów i ekscytację. Komentarze i opinie były w większości pozytywne. Edyta sama nigdy oficjalnie nie wypowiedziała się też wcześniej na temat tego, dlaczego ten teledysk nie ujrzy światła dziennego. Skoro mleko się rozlało, czemu nie zrobić frajdy fanom i puścić "Oczyszczenia" w świat?? Nic, by na tym nie straciła, a tylko zyskałaby, bo podzieliłaby się jednak fajnym bonusem. Fani na takie rzeczy czekają. Jeśli to tylko kwestia samej kosy z dustami, to niestety ale nie świadczy to najlepiej o samej Edycie. Profesjonalista jest ponad osobiste porachunki i kieruje się jednak dobrem fanów, którzy pokochali ten utwór. Muzyka powinna być na pierwszym miejscu, a nie kuluary. To będzie wielka szkoda, jeśli nic w tym temacie Edyta nie zrobi. Atmosfera na linii artystka - fani i tak jest napięta do granic możliwości, w związku z perturbacjami i sprzecznymi komunikatami albumowymi. Smiało. Niech ten teledysk idzie w świat, a Edyta pokaże, że naprawdę jest ponad złe emocje i potrafi je przekuć w coś dobrego, jak taki podarunek w stronę publiczności.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Flux »

Teledysk jak na Edytę jest wręcz nieprawdopodobnie dobry, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę ostatnie partackie ilustracje. Przede wszystkim widać jakąś celowość, osiągnięto pewne zamierzone efekty. Jest kilka naprawdę ładnych, nieprzypadkowych kadrów, jednak ujęcia Edyty w słuchawkach stylizowanych na hełmie Asteriksa nie wyglądają korzystnie. Miało być chyba eu naturel, jednak w samym obrazie nie wygląda to dobrze. Ciekawe stylizacje, choć gdzieś je już widziałem i 100% oryginalności u Edyty się nie uświadczy. Razi jak zwykle brak treści, ilustracja niby pasuje do muzyki, jednak w bardzo małej mierze oddaje jej przekaz. Jest statycznie i bez "statystów" ;) Rzeczywiście przypomina Nie proszę o więcej. Powodem blokady jest najprawdopodobniej konflikt z producentami, których Edyta nie chce promować i tymi ujęciami, gdzie nie wypadła korzystnie. Wydanie tego klipu nie byłoby jednak wstydem, diwa powinna się raczej wstydzić, że kolejne personalne animozje i urażone ego nie pozwoliły jej podzielić się tym video.
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2016, 12:07 przez Flux, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: pijej1 »

Gdzie to można obejrzeć?
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: niuto »

Zgadzam się z wiekszością osób, że poszczególne kadry są ładne, ale całość zbyt stayczna. Mi osobiście brakuje śpiewającej Edyty w większości ujęć. Byłoby lepiej. Nie mniej jednak wstydu nie ma, to ładny teledysk (biorąc pod uwagę poprzednie propozycje Divy) - dlatego podejrzewam, ze to nie względy estetyczne zadecydowały o nie wypuszczeniu klipu, tylko konflikt z twórcami, byc może kłótnia o pieniadze :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Aro »

Marku, dodasz klip do serwisu e-gorniak.com?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: endeven »

Podzielam próśbę :PP
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Marecki »

Przedyskutowaliśmy tę sprawę w gronie kolorowych i jeśli Edyta nie zmieni swojego stanowiska (a skutecznie usunęła ten klip z internetu) to najprawdopodobniej w ogóle nie opublikujemy go na forum/stronie, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Agencja ma prawo do opublikowania własnej twórczości, ale z jakiegoś powodu usunęli klip z Vimeo. Póki co nie będziemy się wychylać... Dotyczy to również linków do pobrania na forum.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Flux »

Pamiętajcie, że Oczyszczenie to ostatni singiel przed premierą płyty. Jeśli Edyta oficjalnie wypuści w świat teledysk, promocja utworu będzie zakończona i rozpocznie się proces "przygotowania", co zmusi diwę do nieuchronnej premiery albumu w przeciągu roku! A tego :edi: by nie chciała :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Oczyszczenie - singiel

Post autor: Aro »

Zamiast się bawić dajcie to po prostu na jakis chiński serwis skad nie usunie i po kłopocie.
ODPOWIEDZ