Hit, hit, hurra!

Edyta w pierwszej edycji show TVP1 (2016).
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Margaret »

Ja także mam już tego dość. Kolejny program, łatwa kasa i bycie na pudelku a muzyki jak nie ma tak nie będzie. Brak mi słów! Znajduje źródło utrzymania wszędzie byle z daleka od muzyki, a przecież jest wokalistką! Nie będę oglądała. Jeśli nagra płytę to pewnie z żalu i złości też jej nie kupię, niech ma za swoje, że Fanów się szanuje.
To dlatego od tygodni tak bardzo manifestuje chrześcijaństwo. Wiedziała, że dostanie te posadę tylko wtedy, gdy zrezygnuje z buddyzmu.
Promocja wiary na instagramie Górniak, było jak facebook i instagram "reklamującej wszystko i wszystkich" Steczkowskiej. To aż odpychało.
Plusem z tego wszystkiego może być to, że przynajmniej dostanie propozycję aby wystąpiła na Sylwestrze z TVP :P
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: Matiz99 »

Chyba pora wysiadać z tonącego statku pod banderą ''Edyta Górniak''.
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Onet, Interia, WP, Gazeta

Post autor: kamil87 »

porażka, jeszcze jurorowanie w tak dennym programie z dzieciarnią. Jedyny plus może być taki, że usłyszymy tam nowy singiel.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Marecki »

Jeeeeej, jakie to słabe :boshe: "Co by tu zrobić żeby się znów wykręcić z braku płyty?"
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: ray »

KrzysiekF pisze:Prędzej zobaczcie Edytę w xx programach niż płytę w sklepach. W sumie się nie dziwię, znając zainteresowanie MY to przy dobrych wiatrach Edyta jest w stanie sprzedać 2-3 tys kopii.
Obawiam się, że już nawet tyle by nie sprzedała. Nową płytę Edyty kupią tylko ci, którzy mają poprzednie albumy - do kolekcji. Już "My" sprzedała się bardzo słabo, mimo że to przecież dobrze wyprodukowana, dość nowoczesna płyta dla popowego słuchacza - żadne arcydzieło, ale też żaden powód do wstydu. A od tego czasu Edyta straciła przecież mnóstwo fanów. Przy dobrych wiatrach ona sprzeda 1000 kopii. Wydaje mi się, że Edyta doskonale o tym wie i dlatego nie chce wydać tej płyty. "Hit, hit, hurra!" to kolejna wymówka na brak albumu. Ciekawe, jaka będzie następna... :hmmm:
k+b pisze:Tym gorzej, że ten format jest z góry skazany na porażkę.
Wróżę bardzo słabą oglądalność. Pora emisji - środa, godz. 20.30 - jest wybitnie nietrafiona. Tego typu programy familijne powinny być emitowane w weekendy w godzinach popołudniowych. "Od przedszkola do Opola" i polsatowskie "Przebojowe dzieci" leciały właśnie w takich godzinach. Przecież w dzień powszedni o 20.30 dużo dzieci już śpi, więc kto to będzie oglądał? Telewidzowie z grupy komercyjnej będą oglądali "Azję Express", a seniorzy - "Na dobre i na złe". Wygląda też na to, że ten program to format sklecony naprędce. I jeszcze ma go prowadzić Kasia Sowińska, dawna psiapsióła Edyty. Sowińska pasuje do "misyjnego" programu pisowskiej telewizji jak kwiatek do kożucha, no ale cóż... ;-)
Nie zdziwię się, jeśli w ramach promocji "Hit, hit, hurra!" Edyta zagości na okładce "Gali" razem z jakimiś dzieciakami z tego programu - będzie jakiś banalny tytuł, a w środku wywiad o niczym i typowe pierdu-pierdu w stylu: "Kiedy patrzę na te zdolne dzieci, kiedy ich słucham, myślę, że chciałabym jeszcze raz zostać mamą". I na podstawie tego powstaną artykuły na Pudelku i Jastrzabpost: "Górniak chce mieć drugie dziecko!". :roll:
Margaret pisze:Plusem z tego wszystkiego może być to, że przynajmniej dostanie propozycję aby wystąpiła na Sylwestrze z TVP :P
Ale ona i tak co roku dostaje zaproszenie na sylwestra TVP. Wybierze tę stację, która da najwięcej. Tak jak w zeszłym roku.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Piter »

Przecież Foster i pobyt w LA kosztuje. Nie dziwi mnie kontrakt z TVP. Dziwi że ten program, a nie Voice.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: karen »

Bo odmawiając TVOP liczyła ze dadzą więcej żeby jednak ja przekonać-a oni wzięli Kukulską (swoja droga osoby które były na nagraniach twierdzą ze Natalia wypada swietnie -ocenia bardzo merytorycznie i rzeczowo i nie odstawia szopek) , a teraz dostała propozycje-więc nawet mogła zbyt nie negocjować tylko brała- bo by została z niczym-i faktycznie musiałaby odpowiadać na setki pytań o płytę-a tak wiadomo na czym będzie skupiona,fanusie odpuszczą-im wystarczy do szczęścia oglądanie Edzi w Tv co tydzień ;-) Swoja droga ciekawe czy ten program będzie live-czy będzie nagrywany wcześniej -a potem montowany i puszczany...?

Czekam na oficjalny komunikat-z jakiej to miłości i przekonań postanowiła podjąć to trudne wyzwanie...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: MacLean »

Oby nie brała w tym udziału. Wiele rzeczy oglądałem dla Edyty, ale tym razem sympatia do niej przegrałaby z awersją do bachorków :? A jeśli to prawda to co dalej? Top chef gwiazdy? :lol3:
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: adaś »

na fb radia zet udostępniono ten artykuł http://www.radiozet.pl/Rozrywka/O-tym-s ... 1-00026869 fala hejtu w komentarzach jest po prostu cudowna :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: pijej1 »

w ten weekend nagranie do pierwszego odcinka
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: Virtual Tom »

Nie wiem co gorsze program z bachorami, czy stacja w której to poleci? :niepodchodz:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: karen »

pijej1 pisze:w ten weekend nagranie do pierwszego odcinka
widać wszystko na wariackich papierach-castingi na ostania chwile-jury niemal też, prowadzącej ponoc dalej nie ma, będzie klapa jak ze "SuperStarciem"
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: KrzysiekF »

karen pisze:
pijej1 pisze:w ten weekend nagranie do pierwszego odcinka
widać wszystko na wariackich papierach-castingi na ostania chwile-jury niemal też, prowadzącej ponoc dalej nie ma, będzie klapa jak ze "SuperStarciem"
Dokładnie. Ale JastrzabPost napiszę o cudownych stylizacjach Edyty , profesjonalizmie i wybroni klapę , przynajmniej od strony Edyty. 8)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: dorota »

Michael pisze:Swoją drogą to zaskakujące, że Diva, która otwarcie wspiera środowisko LGBT dostaje ciepłą posadkę w TVPiS.
nooo i do tego rozwódka, i separuje dziecko od ojca... ciekawe, co na to Ojciec Rydzyk... :mama2:
:lol3:
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Hit, hit, hurra!

Post autor: weronka »

Jeśli już mogła wybierać to naprawdę mogła wybrać vojsa...
w tej edycji poziom jest moim zdaniem wyzszy poziom niz poprzedniej-choc szczerze bardziej pasuje tam Kukulska niz :edi: przynajmniej jest naprawde normalną,miła kobietą.Wiem byłam na nagraniach i Natalka pomimo ciąży siedziala z nami do pozna w nocy i rozmawiala
ODPOWIEDZ